Tu sie witamy - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich klubowiczów a zarazem miłośników Corsianek! Fotki swojej zaprezentuje w profilu w najbliższym czasie! Pozdro dla wszystkich klubowiczów
  
 
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy corsy. Od kilku dni ja też do nich należę corsa A/1.2/1992
  
 
Hello chcialabym sie przywitac od dzis jestem na forum od wczoraj mam Corsunie ;] B 1,2 :] czarna
  
 
Witam!!!


W dniu 12.12.2006 stałem się posiadaczem białej Corsy B 1.2 8v + LPG.


Po Przejechaniu 3000 km, autko tak mi się spodobało i postanowiłem się nim zainteresować i je wypieścić, mam nadzieje że mi się to uda, zazwyczaj do samochodów podchodziłem w ten sposób: wsiadać jeździć i mało inwestować w to co tylko pilne i tak pierwsze moje Autko Opel kadett 1.6D mający około 300.000 km jak go zakupiłem przez rok czasu pod moją nogą przejechał 100.000 km, blachy zgniły zawiecha się rozpadła, a silnik chodził ideał. Więc przyszła pora na cos lepszego, to się porwałem na Seata toledo 2.0 8V 115 KM, szedł jak burza w porównaniu do poprzedniego, palił jak prom kosmiczny, a miks części który się w nim zawierał sięgał od golfa 2 do audi 80 b4, więc seatom dziękujemy.


Mam nadzieje że CORSA sprawi sie dobrze, mam też nadzieję że będe mógł aktywnie uczestniczyć w tworzeniu forum (w miarę zdobywanego doświadczenia w eksploatacji).


Pozdrawiam Wszystkich posiadaczy małych ale urokliwych Opelków.
  
 
Witam!
Od niedawna jestem posiadaczem opla corsy 1.2i niejako zmuszony,ale i mile zaskoczony ty samochodem.Więc chyba częściej będziemy się widywać przynajmiej na forum.
Pozdrawiam wszystkich właścicieli cosiarek
  
 
Witam ponownie!!
Wracam na forum po powrocie, witam wszystkich corsiarzy
  
 
Witam nowych i zablakanych spowrotem na forum zapraszam do uzupelnienia profil (zdjecia auta) potem fotki waszych aut sa na stronie glownej widoczne... pierwsze dwie naklejki zrobione jedna ma kolezanka Martoszka czekamy na relacje ja jak odbiore auto z serwisu nakleje i zrobie fotke moze to was zacheci do zamawiania.... pozdro!
  
 
Witam
jestem właściciele corsy 1,2, 3 drzwiowej niebieskiej z szyberdachem.
a w bagażniku skrzynia basowa JBL 400w

Witam I Pozdrawiam
  
 
Witam i pozdrawiam wszystkich posiadaczy corsianek
  
 
Witam serdecznie Wszystkich forumowiczów!
  
 
Witam bardzo cieplutko wszystkich od 3 tygodni mam COrse B 1.2 i cieszy mnie fakt iz znalazlem fanklub Cors pozdrawiam
  
 
Witam, jestem nowy. Jeżdżę Corsą 1.2 16V (od 2 dni z GasTech 600S), właśnie odkryłem ten fanklub
  
 
Witam, szacunek dla Klubowiczów. Corsa 1,7 dti 2001.
  
 
hej jezdze cordoba 1.4 z 1997 i nie zamienie tego auta na nic innego ponadto serwisuje chrzestnej corse 1.4 z 95 roku


[ wiadomość edytowana przez: uszek dnia 2007-02-19 15:38:44 ]
  
 
Łubu dubu, łubu dubu. Niech nam żyje moderator naszego klubu. Niech żyje nam! To pisałem ja: christophor.
Witam wszystkich!
  
 
Jestem posiadaczem czarnej 3 drzwiowej corsy a 1991r z silnikiem 1.2
Witam i pozdrawiam
  
 
hej. właśnie zapisałem się do klubu. jestem posiadaczem opla corsy C 1.2 16V od 3 tygodni. wcześniej jeździłem corsą B 1.0 12V. dużo wiem o tym drugim
  
 
hej. właśnie zapisałem się do klubu. jestem posiadaczem opla corsy C 1.2 16V od 3 tygodni. wcześniej jeździłem corsą B 1.0 12V. dużo wiem o tym drugim
  
 
witka wszystkim szczęśliwym posiadaczom opli i nie tylko
  
 
WItam wszystkich forumowiczów