Tu sie witamy - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
siemka...wszystkim......niedawno nabylem corsę 1,4i 60KM...ehh kosiorek...dąlaczam do klubowiczow bo urzekl mnie ten samochodzik...
  
 
witam wszystkich na forum!!!

nabylem ostatnio Corse 1.2, 1997 i dlatego postanowilem sie zarejstrowac na najlepszym forum o tym autku

pozdrawiam
  
 
Jest mi bardzo miło, że mogę uczestniczyć w tych forach, bo jest tu wiele interesujących rzeczy na temat jak zrobić samemu Mam corse 1,2 1996 co prawda tylko 8V, ale z waszą pomocą może uda sie ją troszkę usportowić...
Pozdrawiam Wszystkich i miłego wpisywania…
  
 
Witam wszystkich forumowiczów(a zwłacza marcelw111 )
Jestem osobą stawiającą pierwsze kroki w dziedzinie motoryzacji, jeszcze nawet nie zdałem prawa jazdy(egzamin w czerwcu zamierzam zdać z wynikiem pozytywnym ) Przygodę z samochodem zacząłem od Opla Corsy B. Wersja Joy, rocznik 1993, silnik 1.4, benzyna, stan samochodu bardzo dobry. Jako, że jestem początkujący w tej dziedzinie proszę o wyrozumiałość, jeśli napiszę jakieś głupoty. Pozdrawiam wszystkich
  
 
Witam,
od ponad pół roku jestem szczęśliwą posiadaczką czarnego korsiaczka. Bardzo sie cieszę, że mamy własny klub. Smuci mnie tylko fakt, że jest tak bardzo mało kobietek.
Pozdrawiam cieplutko.
  
 
Oj jest pare Kobitek i nawet jedna Pilot Rajdowy
  
 
Witam wszystkich
Czarna Corsa A '91 1.4 8V - jezdze nia juz 4 latka, samochodzik po przejsciach, otrzymalem w spadku w oplakanym stanie, staram sie teraz doprowadzic do uzywalnosci. Z wiadomych wzgledow ($) naprawy staram sie wykonywac we wlasnym zakresie, licze na owocna wspolprace i wymiane doswiadczen
pozdrawiam
  
 
Witam wszystkich - corsa c 1.2 16v 2003 r n-joy nabylem to autko 2 tyg temu jestem zachwycony tym wozem zwłaszcza na trasie, pozdrawiam i licze na Wasze porady w razie potrzeby - odwdziencze sie tym samym - Grzes
  
 
Witam wszystkich
Posiadam Corse B 1.2 96 rok biala ale za tydzien bedzie juz czarna. Pozdrawiam serdecznie
  
 
Witam wszystkich od kilku dni posiadam CORSE B 1.5 Turbo D. z 1993 roku . Licze ewentualną pomoc kolegów i koleżanek no i na fajową zabawe na spotach i zlotach

POZDRO.
  
 
Witam również
  
 
Przepraszam, najpierw utworzyłem nowy temat, a się nie przywitałem, co niniejszym naprawiam.
  
 
Witam wszystkich posiadaczy opelków ))).Jestem mechanikiem więc walcie a postaram sie pomuc.Pozdro dla wszystkim
  
 
witamy wszystkich nowych kolegow Gul1986 b. ladna corsa
  
 
Witam wszystkich corsarzy .
Dołączyłem ze względu na moją nietęgą wiedze na temat tego sympatycznego autka
  
 
Witam...

21.05.2007 nabyłem swój pierwszy w życiu samochodzik...

Czarna Corsa, 1.4, 1994 roczek...

Jest troszkę zaniedbana, dlatego w doprowadzeniu jej do porządku liczę na Waszą pomoc...
  
 
Witam wszystkich Corsiarzy
Jestem nowym użytkownikiem i świeżo upieczonym corsiarzem...
Posiadam czarna strzale z 94r 1,4i....
Mam z nią małe klopoty i liczę na pomocne rady ze strony innych użytkowników tych autek
Pozdrawiam Wszystkich..
  
 
Witam

Jestem z Wami od wczoraj.
Mam nadzieję że wszystkie problemy (jeśli są) dotyczące naszych autek znikną dzięki temu forum.

Pzdr
  
 
Witam Witam Wszystkich fanow corsy jestem tu nowy a wiec mysle ze jesli bedzie jakis problem to ktos mi pomoze.. no i oczywiscie na odwrot.. jak juz zrobie swoja corse to pokaze foto
  
 
siemanko jestem nowy na forum od 2 lat posiadam corse b 1.4 16V. Pozdro dla wszystkich