Nowy regulamin LKP

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szanowni klubowicze,
Niestety w ostatnim czasie klub popadł w marazm. Rozrósł sie do ponad dwustu osób, jednakże życie klubowe jak i zaangażowanie klubowiczów (poza forum) było znikome. Ilośc spotów dramatycznie spadła, strona klubowa zamarła, nie dało się zorganizować żadnej akcji gadżetowej, był również wielki problem z zebraniem funduszy na serwer klubowy.
Aby nasz klub przetrwał i mógł prężnie działac konieczne są zasadnicze zmiany. W efekcie Rada LKP wraz z moderatorami i grupą najbardziej zaangażowanych ( i mających najdłuższy staż w klubie) klubowiczów po długiej i burzliwej (półtoramiesięcznej) dyskusji przygotowała nowe zasady funkcjonowania Lada Klub Polska. Owocem tej pracy jest nowy Regulamin Klubowy (link poniżej) regulujący wszystkie (mamy nadzieję) kwestie związane z Klubem.
Najważniejszymi zmianami jest wprowadzenie składek klubowych ( w wys. 40 zł na rok) i zmiana trybu przyjmowania klubowiczów oraz pewne ograniczenia w dostępie do materiałów na stronie klubowej i serwerze ftp dla nieklubowiczów (tzw. strefa klubowa).
Regulamin wchodzi w życie z dniem 16 czerwca br. Termin wpłaty składki za drugie półrocze 2005 r mija z dniem 15 lipca 2005 r. Osoby z obecnej listy klubowej, które do tego czasu nie dokonają wpłaty, utracą status Klubowicza/Przyjaciela.
Roli skarbnika klubu odpowiedzialnego za to niewdzięczne zajęcie zgodził się podjąć Paweł 66.
Jednocześnie informujemy ze osoby które wzięły udział w zrzutce na serwer mają zaliczone składki do końca br.

udział w pracach nad nowym regulaminem Klubu brali:
Koliber_111
Paweł 66
Janusz_Mendrala
Fleszer
Chio
Humel
Krycho
Bartek_Łódz
Grzesik75
Zax
Misiekns
Andrzej Kraków
Leszek Gdynia
Góral
Dcnt
Sherifnt
Jasio


REGULAMIN LKP
  
 
Hej - zgodziłem się na tę rolę i mam nadzieję,że nie skończę za kratkami - jak wielu skarbnikó w różnych fundacjach i innych mafijnych organizachach
Zartuję!
Myslę ,że będzie OK - co miesiąć będzie podawany stan konta, które otowrzyliśmy w Mbanku i oczysiście "księgowana" każda wpłata. tak przy okazji - nie ktoś jakiegoś fajnego programu dop prowadzenia takiej księgowości???np. w excelu ???Albo jesli ktoś zna excela to może by mi taki arkusz kalkulacyjny stworzył????
Byłoby łatwiej robić zestaiwienia i wydruki
Podaję numer konta, na krtóre można będzie wpłacać regulaminowe składki oraz inne dobrowolne datki
oto on :
PAWEŁ GORYL-NIECIUŃSKI
EKONTO MBank
04 1140 2004 0000 3102 3845 8446

jak na razie stan jest "zerowy" ale są pieniądze u Humela ( pozostałość z wpłat na serwer i prosiłem go ,żeby je na nasze konto przelał

Tak więc - zaczynamy nowy "rozdział" w działaności klubu - trochę bardziej zformalizowany - ale myslę,że to pozwoli nam mimo wszystko na lepszą organizację tego bałaganu większe zaangazowanie się wszystkich w jego dzialaność
pozdrawiam
paweł





[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2005-09-20 20:38:21 ]
  
 
nooo wreszcie...
I fajnie jest.
  
 
Mnie rowniez cieszy powstanie nowego regulaminu , z tej radosci, aż kilka postow napisalem
pozdr.
  
 
witam serdecznie
popieram takie działanie wielce panującej Nam Rady w całej rozciągłosci
porzadek musi być
pozdrawiam
  
 
Milo, ze jak na razie nasza wspolna inicjatywa wydaje sie byc przyjeta ze zrozumieniem i sympatia. Zachecamy jednoczesnie do dyskusji - regulamin jest, ale oczywiscie klub bedzie sie nadal rozwijal (oby) i kazda sugestia jest bardzo cenna Pozdrawiam !
  
 
NO I TO JEST COŚ !!!! BRAWO !!!!
Mam tylko jeszcze jedno pytanko. Co to jest spod lokalny o co regionalony. Proszę wytłumaczhcie to mi na moich przykładzie. Spot w Wawie to dla mnie regiopnalny czy lokalony?
  
 
Jak przyjedziesz, to juz regionalny. Jak beda tylko chlopaki z waw - no to lokalny
proste!
  
 
NO to oświadzcza, że wczoraj był u mnie spot lokalny. Jako ze w Skiernieicach jestem sam spot urzadziłe u mnie na podwórku w lewej częsci. Juto tez spot tylko że w prawej.
  
 
A jak przyjedzie kolega do mnie ładą albo wołgą z ukrainy, to jaki to będzie zlot?
  
 
Cytat:
NO to oświadzcza, że wczoraj był u mnie spot lokalny. Jako ze w Skiernieicach jestem sam spot urzadziłe u mnie na podwórku w lewej częsci. Juto tez spot tylko że w prawej.


To jest nadużycie Spot oznacza, ze sa co najmniej dwie Łady dwoch roznych wlascicieli, wiec zaparkowanie przez Ciebie Łady niestety nie moze byc okreslone zaszczytnym mianem spotu...
Cytat:
A jak przyjedzie kolega do mnie ładą albo wołgą z ukrainy, to jaki to będzie zlot?


Międzynarodowy oczywiscie
  
 
Średnio mi sie podoba.
Czy to, że byłem tylko na lotnisku w Koninie zaliczy mi sie do zlotów ogólnopolskich? Jesli nie dojade na zlot wrześniowy to bede musiał załatwiać sobie "zaświadczenie" od Humela, ze sie widzieliśmy w Poznaniu kilka razy bo inaczej zostane zdegradowany?
Do przemyślenia...
  
 
Cytat:
2005-06-17 06:31:07, Yanosik pisze:
Średnio mi sie podoba. Czy to, że byłem tylko na lotnisku w Koninie zaliczy mi sie do zlotów ogólnopolskich? Jesli nie dojade na zlot wrześniowy to bede musiał załatwiać sobie "zaświadczenie" od Humela, ze sie widzieliśmy w Poznaniu kilka razy bo inaczej zostane zdegradowany? Do przemyślenia...


konin masz zaliczony i się nie martw.to,że ktoś nie przyjedzie na zlot,nie oznacza automatycznie NDB(noga-du....-brama) jeśli pojawia się na spotach i wykazuje zainteresowanie sprawami klubu,a wydaje mi się,że można Ciebie do tych osób zaliczyć.
  
 
A ja organizuje spoty codziennie !
Jeszcze niedawno byly 2 moje Łady (2106 i 2109) i Łada od mojego brata (2109)
Teraz codziennie robimy spociki z 2 samochodow (dwie Samary)
Wiec kto twierdzi ze zycie klubowe zamiera?
Codziennie spocik lokalny!

  
 
aaa wlasnie - a spoty miedzyklubowe tez sie licza????
  
 
Cytat:
2005-06-17 10:03:54, adasco pisze:
aaa wlasnie - a spoty miedzyklubowe tez sie licza????



jeśłi oficjalne z delegacją lkp, z dokumentacją fotograficzną i relacją na stronie to ihmo tak.
  
 
Cytat:
2005-06-17 10:29:32, Góral pisze:
jeśłi oficjalne z delegacją lkp


prosze zatem o wystawienie delegacji
  
 
Cytat:
2005-06-17 02:23:45, misiekns pisze:
Międzynarodowy oczywiscie


Czyli nie podchodzi pod regulamin, więc lepiej, żeby zlotować się z lustrem niż z kimś z zagranicy
  
 
najważniejsze,żeby coś się działo,a nie marazm i brak zainteresowania,o incjatywie nie wspominając.niech najpierw te zloty i spoty będą,a pózniej pomyślimy o ich zakwalifikowaniu.
  
 
Proponuję do nr rachunku dołożyć nazwę i adres właściciela rachunku, bo wysłanie na sam numer możliwe jest tylko na niektórych pocztach (tych niechlujnych).