Nowy regulamin LKP - Strona 10

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco

wiesz, Koliber aby zapewnić dobre warunki w każdą pogodę pojechał pod Kozienice na dzialkę po stoliki, krzesła, parasol, oświetlenie i parę innych przydatnych gadżetów. ale czy dla ciebie to coś znaczy...


Cytat:
Poza tym bardzo się cieszę, że działalność w Radzie nie ograniczasz tylko do podstawowych funkcji, ale i dobrego poznania forum i wiesz, gdzie są każdego z klubowiczy post



traktuję to jako komplement, bo przecież ze mnie nie kpisz.

Cytat:
Każdy ma swoje życie i każdy zna swoją prawdę, więc nie chce mi się już na ten temat dyskutować...dodam tylko, że raczej jestem młodym klubowiczem i takie wywody i pretensje powinieneś kierować do tych, których znasz od dawna, a nie do osoby, której tak naprawdę nie znasz:]



a jak mam cię poznać, kiedy albo masz wesele, albo za daleko. pomijam drobiazg że "starzy" klubowicze akurat najczęściej bywają na spotach i zlotach.

Cytat:
A tak w ogóle, to przecież tak na prawdę rozchodzi się tylko o kasę



jeśli tylko tak to rozumiesz, to wybacz, ale nie mamy o czym dalej rozmawiać. powiem ci tylko jedno: kasa jest tutaj najmniej ważna.
  
 
Cytat:
2005-08-03 18:03:56, Góral pisze:
(...) jeśli tylko tak to rozumiesz, to wybacz, ale nie mamy o czym dalej rozmawiać. powiem ci tylko jedno: kasa jest tutaj najmniej ważna.


tak właśnie to odebrałem Góralu....Jeśli jest tak jak piszesz, to ja np. wolałbym inne miejsca zlotów jeśli mamy się poznawać, bo jak na razie byliśmy w mcdonaldzie, do którego nie chadzam, bo zamiast tego typu miejsca wole fajną restaurację, a jeśli mamy robić zlot poważny w wawie, to dzisiaj ze 30 oplów astr II widziałem na bemowie były też i inne ople i jedna honda stuningowana i tak jak i oni, nie lubie sobie posiedzieć i pogadać, bo gadać to sobie można przez internet, a np. fajnie by było gdybyśmy np. na eko pouczyli się jeździć ładami i nie zawody, tylko np. lepszy uczy innego, co robić i jak...żeby po prostu kiedyś się to przydało na trasie może być też i eko jako miejsce zlotu... miejsce obojętne, ale ja nie lubie siedzieć i nic nie robić:]
  
 
Mike, jeśli nie lubisz mcsraka, to trzeba było dojechać na spotkanie marcowe, na którym mieliśmy omówić plany na ten sezon. ustalić co i w jakiej formie organizujemy w regionie.

nic nie stoi na przeszkodzie, abyś zorganizował spot w takiej formule, jaka ci odpowiada. to ponoć nic takiego taki spot zrobić.

btw. co dla ciebie oznacza określenie: poważny zlot?
  
 
Wydawało mi się, że spotkanie marcowe było a propos spotkania nad narwią:] które nie ja organizowałem
Chciałbym, żeby nasze zloty nie wyglądały jak zloty kosmitów, na których ludzie poboczni się patrzą jak na głupków, albo nie z tej ziemi, dlatego wolałem już te kiełbaski na eko, albo równie dobrze w innym miejscu - tak jak proponował Marcin - u niego w mieście
Cytat:
2005-07-29 21:16:20, adasco pisze:
w tym samym terminie? to geniusz.... (...)


Niestety jestem zmuszony, bo wczesniej nie miałem czasu bo pomiędzy budowami, a remontami nie miałem czasu na napisanie kilku pod koleii


[ wiadomość edytowana przez: MikeB dnia 2005-08-05 00:37:19 ]
  
 
Cytat:
2005-08-04 23:30:01, MikeB pisze:
Wydawało mi się, że spotkanie marcowe było a propos spotkania nad narwią:] które nie ja organizowałem
Chciałbym, żeby nasze zloty nie wyglądały jak zloty kosmitów, na których ludzie poboczni się patrzą jak na głupków, albo nie z tej ziemi, dlatego wolałem już te kiełbaski na eko, albo równie dobrze w innym miejscu - tak jak proponował Marcin - u niego w mieście



Cytat:
2005-02-21 19:06:59, Góral pisze:
niedługo zaczyna się sezon spotowo/wycieczkowo/krajoznawczy. proponuję spotkanie w knajpce w celu ustalenia strategii na ten rok. co chcemy robić, w jakiej formie, gdzie i za ile. Sympatycy i Przyjaciele mile widziani, wręcz porządani. może 6 MARCA w galerii BestMAll o godzinie 12.00 na prakingu podziemnym (w prawo i w prawo). skoczymy na górę do strefy kawiarnianej i spokojnie pogadusiemy. jak ktoś będzie miał chęć możemy połączyć z innymi atrakcjami. na marginesie dodam że z Kolibrem planujemy na maj/czerwiec weekendowy wypad nad Narew, ci co byli wiedzą gdzie.



miałeś i knajpę zamiast mcsraka, i dodatkowe atrakcje (bilard, kręgle), i możliwość zaproponowania własnej formuły spotów. wystarczyło tylko dojechać.


  
 
Cytat:
2005-08-05 15:40:38, Góral pisze:
miałeś i knajpę zamiast mcsraka, i dodatkowe atrakcje (bilard, kręgle), i możliwość zaproponowania własnej formuły spotów. wystarczyło tylko dojechać.


A co mi po propozycjach, skoro tak samo z nimi jak Polaków propozycje o skasowanie akcyzy i innych opłat, które są wliczone do benzyny - razem? 2.50zł.
  
 
Cytat:
2005-08-05 20:48:52, MikeB pisze:
A co mi po propozycjach, skoro tak samo z nimi jak Polaków propozycje o skasowanie akcyzy i innych opłat, które są wliczone do benzyny - razem? 2.50zł.



bez komentarza. jeśli chcesz rozmawiać na takim poziomie argumentacji, to ja się poddaję. z takim nastawieniem po prostu nie można polemizować.

  
 
Panowie, proponuje przejsc na priv.
  
 
hehehe - i to jedyny komentarz.
Majk, z calym szacunkiem, ale ja stawiam temat krotko. Chcesz byc, to golisz jaja i JEDZIESZ chocby sie walilo. Ja zlot odpuscilem raz, z powodu choroby dziecka, ktore to akurat jest dla mnie wazniejsze od LKP. A tak... Teraz mam remont, przeprowadzke i sajgon w robocie (oraz remont biura) - i co? Na razie, o ile cegla mi na leb nie spadnie, dziecko nie zachoruje i nie dostane dyzenterii... jade do Poraja poklocic sie z Goralem osobiscie - bo tak nam to lepiej wychodzi
  
 
Cytat:
2005-08-14 20:48:54, adasco pisze:
hehehe - i to jedyny komentarz. Majk, z calym szacunkiem, ale ja stawiam temat krotko. Chcesz byc, to golisz jaja i JEDZIESZ chocby sie walilo. Ja zlot odpuscilem raz, z powodu choroby dziecka, ktore to akurat jest dla mnie wazniejsze od LKP. A tak... Teraz mam remont, przeprowadzke i sajgon w robocie (oraz remont biura) - i co? Na razie, o ile cegla mi na leb nie spadnie, dziecko nie zachoruje i nie dostane dyzenterii... jade do Poraja poklocic sie z Goralem osobiscie - bo tak nam to lepiej wychodzi



kurde tego nie docztalem ze trza jajka golic jak sie chce byc na zlocie hm zaczyna mi sie to nie podobac
  
 
golic, i to krotko
  
 
Cytat:
2005-08-25 23:37:58, adasco pisze:
golic, i to krotko


a w regulaminie nic o tym nie ma ?
bedziesz sprawdzal osobisicie z linijka ?