Nowy regulamin LKP - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No, a zebrane skladki klubowe pojda na ..... (prosze uzupelnic)
 
 
.... cele klubowe, konsultowane z klubowiczami
  
 
Cytat:
2005-06-17 12:55:14, Maykel pisze:
Proponuję do nr rachunku dołożyć nazwę i adres właściciela rachunku, bo wysłanie na sam numer możliwe jest tylko na niektórych pocztach (tych niechlujnych).


SLuszna koncepcja, ja tez tak mam w e-banku...
o ile sie skarbnik nie boi napadu
  
 
Cytat:
2005-06-17 14:06:18, dcnt pisze:
.... cele klubowe, konsultowane z klubowiczami


klubowiczami i przyjaciółmi
  
 
Cytat:
2005-06-17 12:55:14, Maykel pisze:
Proponuję do nr rachunku dołożyć nazwę i adres właściciela rachunku, bo wysłanie na sam numer możliwe jest tylko na niektórych pocztach (tych niechlujnych).



w tej sprawie prosze kontaktować się z Pawłem na priv.




Cytat:
No, a zebrane skladki klubowe pojda na ..... (prosze uzupelnic)



proszę przeczytać regulamin


Cytat:
2005-06-17 10:36:18, adasco pisze:
prosze zatem o wystawienie delegacji



proszę sobie zorganizować we własnym zakresie (to jest właśnie aktywność )


[ wiadomość edytowana przez: Góral dnia 2005-06-17 15:20:42 ]
  
 
Cytat:
2005-06-17 00:53:26, kubik_44 pisze:
NO to oświadzcza, że wczoraj był u mnie spot lokalny. Jako ze w Skiernieicach jestem sam spot urzadziłe u mnie na podwórku w lewej częsci. Juto tez spot tylko że w prawej.



u mnie też
  
 
Cytat:
2005-06-16 23:37:33, misiekns pisze:
Milo, ze jak na razie nasza wspolna inicjatywa wydaje sie byc przyjeta ze zrozumieniem i sympatia.



Mnie też to dziwi . Pamiętam rozmowy przy okazji wpłat na serwer, były mniej enuzjastyczne. O ile dobrze pomiętam to składek chciałem tylko ja i adasco, ale jest dobrze. Trochę Klubowiczow odejdzie, cóż hard rules
  
 
Bardzo się cieszę że następuje demokratyzacja klubu, mamy Konstytucję, mała ale mamy (regulamin). Jest na tyle dobrze z formuowana że żeby co kolwiek z robić trzeba się zebrać w grupę ( mam na myśli wymogi min. 5 i 10 członków), do tego większąść 50 %, której nie będzie aż do no powiedzmy 2 lub 3 składek, później zostaną tylko Ci którzy naprawdę chcą się dobrze czuć w tym gronie. Naprawdę mi się podoba ta inicjatywa. SUPER.

Ale ......., no właśnie mam jedno ale odnośnie tych 5 PLN, tak nie można moim z daniem jak komuś minie kwarantanna to powinno się mu wysłać wiadomość aby opłacił za czas do następnego półrocza składkę wysokości 40 pln dzielone na 12 mnożone na ilość miesięcy kture są różnicą w między aktualnym półroczem.

MOTYWUJĘ to tym iż przelew jaki on wyśle na 5 PLN będzie go i tak kosztował dodatkowo min.2,5 PLN

NO CHYBA SIĘ Z GODZICIE ŻE NIE LEŻY TO W NASZYM INTERESIE DORABIAĆ BANKI.

A dwa 12 x 5 = 60PLN
nie rozumiem dlaczego jeden płaci średnio miesięcznie 3,33 PLN ,a drugi ma płacić 5 zł. TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE I

JA OSOBIŚCIE SIĘ Z TAKIM POSTĘPOWANIEM NIE Z GADZAM.

Proszę o rozważenie moich rozważań
  
 
Cytat:
2005-06-17 16:56:27, marcinb pisze:
A dwa 12 x 5 = 60PLN nie rozumiem dlaczego jeden płaci średnio miesięcznie 3,33 PLN ,a drugi ma płacić 5 zł. TO JEST NIE SPRAWIEDLIWE I JA OSOBIŚCIE SIĘ Z TAKIM POSTĘPOWANIEM NIE Z GADZAM.


Zanim Cie starszyzn zjedzie to napisze cytat regulaminu:

Nowoprzyjęty klubowicz płaci składkę w wysokości 5pln/ miesiąc (nie większą niz 20pln) począwszy od daty przyjęcia aż do kolejnego półrocza

Czyli nie więcej niż 20 zł na pół roku.
Nie płaci wiec więcej.
  
 
No i kwestja druga w Małej Konstytucji nie ma ujętego przepisu że Rada 2 razy w roku (maximum 2 tygodnie przed terminem wpłat), będzie publikować raport z uzyskanych funduszy i na jakie cele poszły.

I to nie jest brak zaufania tylko to jest zasada "My chcemy dać ale musimy wiedzieć na co."

Z tym też się mam nadzieję że w szyscy z godzą.

  
 
Cytat:
2005-06-17 17:03:41, marcinb pisze:
No i kwestja druga w Małej Konstytucji nie ma ujętego przepisu że Rada 2 razy w roku (maximum 2 tygodnie przed terminem wpłat), będzie publikować raport z uzyskanych funduszy i na jakie cele poszły. I to nie jest brak zaufania tylko to jest zasada "My chcemy dać ale musimy wiedzieć na co." Z tym też się mam nadzieję że w szyscy z godzą.


Tu sie zgadzam.
  
 
Cytat:
2005-06-17 17:02:47, Yanosik pisze:
Zanim Cie starszyzn zjedzie to napisze cytat regulaminu: Nowoprzyjęty klubowicz płaci składkę w wysokości 5pln/ miesiąc (nie większą niz 20pln) począwszy od daty przyjęcia aż do kolejnego półrocza Czyli nie więcej niż 20 zł na pół roku. Nie płaci wiec więcej.



Tak czyli ten co będzie 5 miesięcy zapłaci 20zł. i ten co będzie 4 miesiące też zapłaci 20 zł. i ten co będzie 6 miesięcy też zapłaci 20zł.

Wiedziałem że taka będzie riposta.
  
 
Cytat:
2005-06-17 17:03:41, marcinb pisze:
No i kwestja druga w Małej Konstytucji nie ma ujętego przepisu że Rada 2 razy w roku (maximum 2 tygodnie przed terminem wpłat), będzie publikować raport z uzyskanych funduszy i na jakie cele poszły. I to nie jest brak zaufania tylko to jest zasada "My chcemy dać ale musimy wiedzieć na co." Z tym też się mam nadzieję że w szyscy z godzą.



nie wiem czemu "dwa tygodnie" przed terminem wpłat, ale zgodnie z zasadą: "kochajmy sie jak bracia, liczmy jak Żydzi" ustaliliśmy że konto będzie rozliczane co miesiąc. raport będzie umieszczany na stronie w strefie dla klubowiczów.
  
 
Dlatego żeby Rada z dążyła jeszcze odpowiedziec na "ewentualne" niewygodne pytania

Raz na miesiąc to tez chyba przesada, z resztą jak chcecie, raz na pół roku wystarczy.

Ale zawrzeć to w Małej Konstytucji możecie.
  
 
rada ciągle odpdowiada na niewygodne pytania. innych się jej nie zadaje.
  
 
A skoro tak to mam następne ( a tak żeby podtrzymać Was przy życiu

Dlaczego od teraz żeby coś z mienić potrzeba min.50 % frekwencji , a tę zmianę i to poważną bo z mieniliście Regulamin wystaczyło 5 osób. Nie to żebym się czepiał ale jak się mówi "B" najpierw wymienia się "A"

No i co na to mój Sympatyczny Kolego. Czyż nie dbam o Twoją Egzystęcję
  
 
Cytat:
2005-06-16 21:46:58, Pawel_66 pisze:
(...) Myslę ,że będzie OK - co miesiąć będzie podawany stan konta, które otowrzyliśmy w Mbanku i oczysiście "księgowana" każda wpłata. tak przy okazji - nie ktoś jakiegoś fajnego programu dop prowadzenia takiej księgowości???np. w excelu ???Albo jesli ktoś zna excela to może by mi taki arkusz kalkulacyjny stworzył???? Byłoby łatwiej robić zestaiwienia i wydruki Podaję numer konta, na krtóre można będzie wpłacać regulaminowe składki oraz inne dobrowolne datki oto on : EKONTO BRE Bank SA 04 1140 2004 0000 3102 3845 8446 (...)



Witam

Posiadam w tym banku konto i mam wypełniony wniosek o wyciągi elektroniczne .... co miesiąc na konto mailowe przychodzi mi wyciąg gdzie dokładnie widać na co poszła moja wypłata
Chyba nic więcej do rozlicznia konta potrzebne nie będzie.
Jest to moje zdanie i zawsze mogę się mylić

Info ze strony mBanku :
Wyciag w mailu! 2005.05.31

Teraz możesz mieć pełną, comiesięczną informację o operacjach na Twoim koncie w postaci wyciągu przesyłanego mailem. Nowa usługa jest bezpłatna. Jeśli chcesz otrzymywać wyciągi pocztą elektroniczną, zaloguj się na konto w mBanku, w lewym menu wybierz zakładkę "Wnioski", a następnie wypełnij i zatwierdź "Wniosek o wyciągi elektroniczne".

  
 
Paweł 66 ja jestem b. mocny w exelu tylko naświetl mi co byś chciał , jak to ma mniej więcej wyglądać jakiś rtysuneczek przybliżony lub czytelny opis a do wtorku będziesz miał . chyba że chcesz się pobawić i przerobisz sobie mój magazynowy.
  
 
Cytat:
2005-06-17 17:31:35, marcinb pisze:
A skoro tak to mam następne ( a tak żeby podtrzymać Was przy życiu Dlaczego od teraz żeby coś z mienić potrzeba min.50 % frekwencji , a tę zmianę i to poważną bo z mieniliście Regulamin wystaczyło 5 osób. Nie to żebym się czepiał ale jak się mówi "B" najpierw wymienia się "A" No i co na to mój Sympatyczny Kolego. Czyż nie dbam o Twoją Egzystęcję



Czy możemy uznać pytanie za nie byłe nie zauważyłem pierwszej strony.

BARDZO W SZYSTKICH PRZEPRASZAM.
  
 
Cytat:
2005-06-17 00:53:26, kubik_44 pisze:
NO to oświadzcza, że wczoraj był u mnie spot lokalny. Jako ze w Skiernieicach jestem sam spot urzadziłe u mnie na podwórku w lewej częsci. Juto tez spot tylko że w prawej.


U mnie pod blokiem są nieco większe spoty. Ładę mam ja, mój tata i jeszcze sąsiad