Nowy regulamin LKP - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
no i wykrakałem. Już jest 1500 problemów.
  
 
Ładę ma mój sąsiad z miejsca postojowego na piętrze -01 Więc jak z nim spotkam i pogadam, to też będzie spocik?
Pytam się, tylko tak - żeby mieć jasność, bo przecież staram się być na wszystkich spocikach, ale teraz chyba pękła mi kość gdzieś w stopie i będzę przez jakiś czas niechodzący
  
 
Cytat:
2005-06-17 18:03:22, marcinb pisze:
Czy możemy uznać pytanie za nie byłe nie zauważyłem pierwszej strony. BARDZO W SZYSTKICH PRZEPRASZAM.




wspaniałomyślnie zostało ci wybaczone... ale niech to będzie przedostatni raz.

Panowie od jednoosobowych spocików, przestańcie jaja uskuteczniać. odgrzewany dowcip przestaje śmieszyć.
  
 
Hej -
Jesli są takie wydruki jak napisał kacper ( ja mam takie z inteligo) to niepotrzebe będzie faktycznie przepisywanie tego do excela- comiesięczny wydruk będzie oficjalnie pokazywany radzie i wszystkim "uprawnionym klubowiczom. A tam jest wszystko czaarne na białym - pieniądze moga być wydane TYLKO i Wyłacznie po zgodzie Rady, no i pewnie jeszcze musi to być uzgodnione z klubowiczami( np. na zlotowe nagrody )
Moje imię, nazwisko i dokładny adres ( wymagany faktycznie przez banki ) podam wszystkim na priva - albo ewentualnie w jakimś "klubowym" wątku- bo nie chcę żeby mnie przymnknęli.
A co do tych spotów pod blokiem...dajcie spokój
Paweł
  
 
Cytując Górala: "ja z Kolibrem cały czas miewamy minispociki"
  
 
Cytat:
2005-06-17 19:07:10, Pawel_66 pisze:
Hej - Jesli są takie wydruki jak napisał kacper ( ja mam takie z inteligo) to niepotrzebe będzie faktycznie przepisywanie tego do excela- comiesięczny wydruk będzie oficjalnie pokazywany radzie i wszystkim "



mBank ostatnio wprowadził taką usługę, która się ewyciąg nazywa. Polega to na tym, że z końcem miesiąca dostajesz bezpłatnie wyciąg na podany adres e-mail. Wyciąg papierowy, wysyłany pocztą już kosztuje - ile, nie pamiętam. Uruchomić tę usługę możesz wchodząc po zalogowaniu na konto w opcję wnioski a dalej wyciągi elektroniczne . I to by było na tyle
  
 
hm a czy jak wplace 40 + 60 na tajny fundusz rady to dostane klubowicz
  
 
Cytat:
2005-06-17 19:40:02, maxymilan pisze:
hm a czy jak wplace 40 + 60 na tajny fundusz rady to dostane klubowicz



jeśli nie spełniasz innych warunków to nie. nawet jakbyś zapłacił 560.
  
 
hm szkoda a juz liczylem ze lapowkarstwo dziala we wszystkich dziedzinach
  
 
nie nazekaj, w krakowie masz spoty co chwile, wystarczy sie z chlopakami zgadac i podejrzewam ze dosc szybko wykonsz minimum
  
 
Jakie wyciągi? O czym wy mówicie? W końcu mamy przecież do siebie jakieś zaufanie. Paweł jak chcesz to dla własnego świętego spokoju wyślij radzie jakiś wyciąg i tyle. Przy wpłatach na serwer wystarczyło, że Humel napisał i był git. Nagle teraz zawiązują się jakieś komisje śledcze. Czy choć jednej rzeczy nie można załatwić bezproblemowo.
  
 
zaraz - jaki "tajny fundusz rady" - juz sie zaczyna marudzenie???
Bedziesz mial co miesiac pokazany wyciag czarno na bialy - ile, kto, na co i za co.... co w tym tajnego?
Kur#$, zaufania troche... 40 zeta znowu nie majatek....

ten text o lapowkarstwie - to sorry, ale mocno nie na miejscu. Nie ufasz - nie plac i juz. Nie musisz.
  
 
Poproszono mnie, żebym sobie jaj nie robił, więc napiszę coś innego
Uważam, że jeśli ktoś zapisuje się do klubu - tzn przeczytał regulamin, zapłacił składkę i zgadza się z postanowieniami członków (itp itd) - będzie miał zaufanie, do skarbnika i nie będzie potrzebował udawaniania, na co on wyda, albo na co nie. Tak jak było napisane - Paweł sam z własnej woli nie zgłosił się, jest uczciwy i za te pare groszy nie pojedzie sobie na wakacje
  
 
Jedna mała uwaga do regulaminu.
Proponuję żeby w tytule wpłaty wpisywać "NICK - składka Ipoł/IIpoł".
Może zaistnieć sytuacja, że będą jakieś dodatkowe zrzutki czy wpłaty obligatoryjne np. zlot, lotnisko, cokolwiek, i wtedy skarbnik może mieć problem kto na co wpłacił.
Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-06-17 20:07:11, adasco pisze:
zaraz - jaki "tajny fundusz rady" - juz sie zaczyna marudzenie??? Bedziesz mial co miesiac pokazany wyciag czarno na bialy - ile, kto, na co i za co.... co w tym tajnego? Kur#$, zaufania troche... 40 zeta znowu nie majatek.... ten text o lapowkarstwie - to sorry, ale mocno nie na miejscu. Nie ufasz - nie plac i juz. Nie musisz.



adasco: spokojnie po pierwsze jeszcze jestem sympatykiem wiec wogole nie wiem czy mam placic czy nie a po drugie to byl zart z tym funduszem i lapowkarstwem odrobina poczucia humoru
  
 
Cytat:
2005-06-17 20:18:30, maxymilan pisze:
adasco: spokojnie po pierwsze jeszcze jestem sympatykiem wiec wogole nie wiem czy mam placic czy nie a po drugie to byl zart z tym funduszem i lapowkarstwem odrobina poczucia humoru



niestety ten humor mało kogo śmieszy
  
 
Zalezy co dla kogo jest smieszne
  
 
Cytat:
2005-06-17 19:38:59, mcbrain pisze:
mBank ostatnio wprowadził taką usługę, która się ewyciąg nazywa. Polega to na tym, że z końcem miesiąca dostajesz bezpłatnie wyciąg na podany adres e-mail. Wyciąg papierowy, wysyłany pocztą już kosztuje - ile, nie pamiętam. Uruchomić tę usługę możesz wchodząc po zalogowaniu na konto w opcję wnioski a dalej wyciągi elektroniczne . I to by było na tyle


Myślę, że mógłby być wtedy taki mail forwardowany do rady, ale i tak myślę, że obrażacie Pawła, którego chcecie aż tak kontrolować. Gość w ogóle nie chciał tego, a jedyny teraz wątek o regulaminie, to jak kontrolować Skarbnika
  
 
Cytat:
2005-06-17 20:53:08, MikeB pisze:
Myślę, że mógłby być wtedy taki mail forwardowany do rady, ale i tak myślę, że obrażacie Pawła, którego chcecie aż tak kontrolować. Gość w ogóle nie chciał tego, a jedyny teraz wątek o regulaminie, to jak kontrolować Skarbnika



Ja tylko poinformowałem o ofercie mBanku, bo Paweł się pytał.
Oczywiście nie oznacza to, że jestem "za" kontrolowaniem skarbnika.
  
 
Panowie - za parę groszy na wakacje niestety nawet nie da się pojechać
Możecie być spokojni!!!! Zresztą ja myslę ,że dostęp do konta może mieć przecież parę osób - na razie kody i umowa są u mnie .
PERZAN - podał naprawdę cenną uwagę - proszę we wpłatach pisać czego każdawpłata dotyczy -
Wtedy każdy sam będzie wiedział ile zapłacił i za co
Najwązniejsze żeby nam się chciało w to bawić - robić zloty cieszyć się spotkaniami , stroną i dyskusjami no i przede wszystkim LADAMI!!!!
Paweł