Czy to ma tak grać ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Kupiłem sobie zestaw głośników Lanzar VX6C ze zwrotnicami zamontowałem w przednich drzwiach samochodu gł basowe a na desce gwizdki mam radio dosyć dobre Pioneer 6400r ale po podłączeniu głośników i włączeniu radia moim zdaniem bas jest jakiś słaby, głośniki maja 240 moc max a bas nie jest taki głęboki, ogołnie zestaw gra jak tanie głośniki za 50 zł juz lepiej graja głośniki pioneer któe maja moc 90 wat, Czy jest taka możliwośc ze coś zle podłaczyłem czy ten zestaw wart 300 zł ma grac tak słabo ???

Pozdrawiam Driver
  
 
No właśnie, zapodaj tym głośnikom przynajmniej 100Wat ciągłej mocy a zauważysz różnicę.
  
 
no i wygłusz drzwi i porządnie je zamontuj
  
 
a co wogóle myślicie o tych głośnikach długo wytrzymają przy "normalnym użytkowaniu" ??
  
 
Cytat:
a co wogóle myślicie o tych głośnikach długo wytrzymają przy "normalnym użytkowaniu" ??



ja mysle ze sa calkiem ok, mam je jakies 2 miesiace i nienarzekamchodz model nizszy od Twojego - 13-stki VX5C, podpialem jest bezposrednio do pionka deh 7400 i graja calkiem niezle, jak szly przez wzmacniacz i zwrotnice to gdzies gubily srednie tony..tak wiec podlaczylem bezposrednio do radia


[ wiadomość edytowana przez: BANDITTO dnia 2005-07-03 23:04:06 ]

[ wiadomość edytowana przez: BANDITTO dnia 2005-07-03 23:06:15 ]