Az sie musze pochwalic

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco




Po zalozeniu tarczowek i tych kapci hamuje duzo za wczesnie i za bardzo
Mam tylko nadzieje ze 3-go nie bedzie padac, bo na tych kapciach w deszczu to nie pojezdze
  
 
no, dopiero teraz twoj maluch sie ladnie prezentuje . A tak na serio to wyglada zajebka i napewno tez zajebka hamuje

Pozdrawiam
  
 
No to klasa pewnie masz lepsze hamulce niz Ja w golfie a tak wogule to sie super prezentuje łał
  
 
fajnie to wygląda tylko uważaj na hamowaniach żeby ci olek nie zarzygał kokpitu od przeciążeń hehehehe
  
 
Kati została nową właścicielką perełki VB 2,5 V6 170 PS
na pokładzie m.in. webasto, soczewki, podgrzewanie czterech liter, podgrzewanie spryskiwaczy, klima, komp i wiele wiele bajerków.

Wczoraj została przetestowana na odcinku 600km - i teraz uwaga - średnie spalanie w trasie (przy w miarę spokojnej jeździe, obroty 2-2,5) komputer wyświetlił liczby 7,3 !!

Pozostał tylko obowiązek chrzcin



  
 
Świetny wóz, życze szerokości
  
 
Bardzo dobry wybór w tej klasie i rocznikach, tylko z motorem odważnie, będzie junkers?
  
 
Jak sprzedamy VA to prawdopodobnie wrzucimy sekwencję. Bo tak to dojazdy do pracy troszkę odbiją się na mojej wypłacie
  
 
Ostatnio VB 1,7 wbiła się w prawe tylnie drzwi mojej Betki e30 z impetem i choć lekko po stycznej, to przód miała zmasakrowany, niewiele z niej zostało. U mnie niestety zmasakrował dyfer i drzwi pasażera tylnie. Mimo swoich lat ('90) reszta drzwi się nadal otwiera i zamyka, łącznie z klapą!