Głośniki na przód do laguny ok. 300 zl

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam zamiar kupić jakieś dobrze grające głośńiki 16cm do renault Laguny w cenie maxymalnie 300 zł. aktualnie mam fabryczne które mam zamiar wyrzucić na tył a nowe wstawić do przodu.prosze o rade. interesują mnie tylko nowe głośniki tzn. ze sklepu nie z aukcji.radio jakie mam w aucie to JVC kd - nx1r które samo w sobie gra bardzo dobrze przynajmniej u mojego kumpla na jakichś kilkuletnich pionierach.Bardzo zależy mi na czystym brzmieniu. dodam jeszcze ze totalnie sie na tym nie znam a nie chce sie zdawać na rady sprzedawców gdyz oni nie zbyt czesto naprawde wiedzą o czym mówią.
  
 
Na Twoim miejscu pokusilbym sie na odseparowany zestaw glosnikow na zwrotnicy. Np hertz ktory kosztuje gdzies miedzy 300-400 zl. Dzieki zwrotnicy srednioniskotonowy i wysokotonowy glosnik beda dostawac to co najlepiej potrafia grac i przez to dzwiek bedzie "czystszy". Jest troszke problem bo trzeba bedzie gdzies upchnac zwrotnice i glosnik wysokotonowy ale mysle ze gra jest warta swieczki. Co do firmy glosnikow to wybor jest dosc spory.
  
 
wzbraem helixy blue mk II z oddzielnymi tweeterami. wszystko gra fajnie. stare wrzuciłem na tył jednak teraz musze postarać się o jakieś dobre radio gdyż stare ma już swój wiek i poprostu nie wyrabia. ale sprawdziłem na zwykłym sony za 500 zł. i wtedy wszystko odzywa sie zupełnie innym głosem. cóż trzeba bedzie zacząć odkładać
  
 
Zadowolony jestes to najwazniejsze. Tylko pamietaj... wciagniesz sie i juz nie bedziesz mogl przestac. Ciagle bedzie malo
  
 
Zadowolony jestes to najwazniejsze. Tylko pamietaj... wciagniesz sie i juz nie bedziesz mogl przestac. Ciagle bedzie malo