Strona Klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, czy strona klubowa jest w fazie WIP czy RIP ?
A tak powaznie czy ktos zajmuje sie jej budowa?
  
 
Tzn. ja zajmuję się stroną i narazie mogę powiedzieć, że strona jest w przygotowaniu i już niedużo brakuje do końca.
Jak będzie gotowa, to dam znać
  
 
Myślę, że Artiro ofiaruje się z pomocą (tak w razie co )
  
 
Hmmm , moża ktoś zna się na jężyku php-nuke i mógłby tam zrobić stronke klubową?

A tak wogóle to wypadałoby wymyślić jakieś logo, co wy na to?
  
 
zamiast nuke polecam xoops jest fajniejszy chociaz do nuka jest wiecej modulow i blokow

pozdr
  
 
Wasze pomysły apropo strony?!
  
 
Chciałbym zacząc robić stronkę www w tym tygodniu, będzie to troszkę trudno, bo akurat ten tydzień mam pełen nauki (sprawdziany i poprawy, sami wiecie jak to bywa ) i chciałbym usłyszeć od was, co ma się na niej znaleźć.

Chciałbym zrobić dział typu "artykuły", gdzie każdy mógłby dodać coś swojego.
I dział z klubowiczami, w którym były by zdjęcia i dokładny opis i ewentualne przeróbki w swoim aucie
  
 
Widzę, że temat strony jakoś nie ma wzięcia...
Hmm... może zrób jak uważasz Na pewno będzie OK.
Na razie strona nie jest niezbędna, ale jak masz czas i ochotę to działaj, chętnie zobaczymy efekty
  
 
No i jakieś postępy w produkcji stronki naszego klubu ??
 
 
Jak będzie uzgodnione logo, zaczynam działąć.

A macie jakieś pomysły co dokładnie powinno tam być?
  
 
Cytat:
2004-12-18 19:19:40, Kielon pisze:
Jak będzie uzgodnione logo, zaczynam działąć. A macie jakieś pomysły co dokładnie powinno tam być?



Logo uzgodnione chyba jest ??

Diablica bez aureolki i skrzydeł
 
 
Cytat:
2004-12-18 20:02:12, Norbert84 pisze:
Logo uzgodnione chyba jest ?? Diablica bez aureolki i skrzydeł



Też mi się tak wydaje.
Ale chodzi i tę na białym (będzie przezroszyste) tle, z nazwą klubu?
  
 
Cytat:
2004-12-18 20:06:29, Kielon pisze:
Też mi się tak wydaje. Ale chodzi i tę na białym (będzie przezroszyste) tle, z nazwą klubu?



Moim zdaniem to tak powinno być:

Diablica bez skrzydeł i aureolki jako logo klubowe na stronie www,

a Diablice z napisem na przezroczystym tle jako naklejkę, jakby

ktoś chciał na samochód. Takie jest moje zdanie.



[ wiadomość edytowana przez: NoRbErT84 dnia 2004-12-18 20:20:54 ]
 
 
Co powinno byc na stronie?? Przede wszystkim my, zdjecia naszych cacek, artukuly-poradniki jak cos robic, zdjecia samochodow, w przyszlosci dzial ze zdjeciami ze spotow, zlotow tuningowych. Nie wiem moze jeszcze jakis dzial driftingu, dragu, kjs itp... No ale Kieliszku to od Ciebie juz zalezy
  
 
Oczywiście Voy, wezmę to pod uwagę przy robieniu stronki
  
 
aha i przydalby sie dzial Car-Audio plus w tym dziale link do forum
  
 
Tak mi przyszlo do glowy ze mam gotowa stronke. Zrobilem ja dla mojego klubu jednak im sie totalnie nie spodobala a pozatym pozegnalem sie z tym klubem. Stronka jest napisana w PHP+MySQL i co moze sie przydac jest "zintegrowana" z forum motonews pod tym wzgledem ze jest lista userów online jest 10 ostatnich topikow z forum. Co jeszcze nie dziala to rnd fotka czyli losawa fotka z galerii. Do tego jeszcze jest losowy baner na srodku pokazywany z zaprzyjaznionych klubow itd

Pisze tu o tym gdyz szkoda mi poprostu mojej pracy a mysle ze stronka wyglada OK i moze bedziecie chcieli wykorzystac ja cala lub jakies fragmenty. A jak nie to w PHP Nuku tez moge wam pomodz

tu stronka o ktorej mowa


a tu stara wersja mojej strony na Nuku

pozdr
  
 
bardzo fajnie zrobione stronki

lekko je przerobić (tzn. powstawiać dane klubu B.D.) i będzie super
 
 
Bardzo fajne stronki.

Czy naprawde mozna bz wykorzystac ktoras z tych stron?
  
 
No ba

Moge Ci podrzucic szkielet tej pierwszej z info co i jak. Budowe ma banalna. Co do Nuka to napisalem na priv

pozdr