Schematy instalacji elektrycznej do BMW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam takie zapytanie.
Czy ktoś jest w posiadaniu schematów instalacji elekrycznej do BMW E23, E24, E28???
Interesują mnie wszystkie schematy między innymi do szyb elektrycznych, cantralu, elektrycznego ustawiania foteli, check control, komputera pokładowego itp.
Jeśli ktoś miałby coś takiego lub adres jakiejś strony to dajcie znać. Bede ogromnie wdzięczny.

Pozdrawiam
  
 
mój koleś chyba ma schematy do wszystkich bmw, za kilka godzin go spytam i jak bede pamietać to odpisze Ci wieczorem albo jutro rano, Pozdro!!!
  
 
Jeśli to możliwe to też bym chciał dostać do e36
  
 
spoko, tylko że całość to jest na 3cd ale zobacze na dniach czy można wyciąć tylko to do danych modeli, to wtedy puszcze wam na maile. Ma ponoć schematy wszystkich modeli do 2004r. i też inne rzeczy np montaż urządzeń dodatkowych, razem ma 5 cd.
  
 
Do angler

Jeśli dało by rade to będę bardzo wdzięczny. A jaśli ma do wszystkich modeli to wystarczy mi tylko do E28 bo te pzostałe modele (E23 i E24) miały praktycznie identyczne instalacje i wpisałem je tylko tak na wszelki wypadek jakby nikt nie miał nic do E28.

Jeszcze raz dzięki

Pozdrawiam
  
 
ja też z góry dziękuję
  
 
Cze
a może macie taki schemacik do E46 Compact ?? Byłoby fajowo
Pozdróko
  
 
prośba podobna jak inne. jeśli da radę to z gury dziękuje. e34-2,5 24v .91r.
  
 
jak sie da powycinać to wyśle wam na dniach na maile, Pozdro!!!
  
 
Chętni na schemat do E-36 mogą się zgłaszać, plik około 6MB w pdf'ie.
  
 
jak mozesz to podeslij mi ten schemat do e36 moj mail tolo84@o2.pl. albo zeby nie wysylac kazdemu osobno wrzuc na www.yousendit.com i wstaw tu linka (przez tydzien bedzie mozna go sciagnac z bardzo dobrym transferem)
  
 
Peet ja również się piszę piotrfire@biznespoczta.pl[addsig]
  
 
Peet ja tez poprosze o schemat do E36 najlepiej compact a jezeli nie masz do compacta to do zwyklej e36 t_o_m_i_i@vp.pl dziekuje i pozdrawiam
  
 
Link do schematu elektrycznego do E-36 http://s33.yousendit.com/d.aspx?id=0X4X0TXRLFL0F1UCAT3CQ34QML
  
 
witam!!! a może ktoś ma schemacik do e-30? pozdrawiam
  
 
ja tez szukam do e30, 320i 89 rok,
PZDR
Anax
  
 
ja szukam schematu instalacji elektrycznej do e46
z gory dziekuję za pomoc
mój mail janosikx@poczta.onet.pl
  
 
posiadam schematy do e30, e28, e34 w pdf w jezyku angielskim. nie obejmuje to diesli i silnikow v8.
jesli ktos chce to moge podeslac na maila.
  
 
Prześlijcie mi do E36, bo link nie działa.

Dz, wiktorc@o2.pl


[ wiadomość edytowana przez: vicia dnia 2005-07-29 17:53:20 ]
  
 
Przyślijcie mi do E36. Z góry dzięki.
kubiseba@wp.pl