Problem z zapamietywaniem radia.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam taki problem, kupiłem sobie Omege B, wyciągłem radio Philips które było zamontowane w fabryce, i podłączyłem swoje JVC KD-LH2000R MP3, wszystko sobie poustawiałem przyszłem po jakimś czasie odpalam radio a tu wszystkie ustawienia pokasowane łączne z zegarem. Jak to naprawić zeby się nie kasowało.
  
 
Masz podobny problem co ja. Tak to jest juz z tymi Oplami Musisz Kabelek w kostce ISO czerwony zazwyczaj gruby gdzie jest 12V stałe czyli nawet po wyłaczonym ałcie wpiąc w miejsce zasilania radia zazwyczaj w miejsce czerwonego kabelka cienszego gdzie w tym kabelku 12V pojawia sie wtedy gdy przekręcisz kluczyk w pozycji zapłon wtedy radio uruchamia się więc poprostu musisz zamienic te 2 kabelki. K abelek gdzie jest stałe napięcie + zamienic z kabelkiem gdzie napięcie pojawia sie po przekręceniu stacyjki nie zapomnij o masie brazowy kabelek ale jego zazwyczaj nie trzeba zmieniać pozdrawiam
  
 
Narazie podłączyłem na szybkiego ze sobą dwa czerwone kabelki, i mi się nie kasuje, ale dioda mi się na radiu cały czas świeci.