Maluszek

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Uwaga, przed oglądaniem radzę usiąść. Goście są mocni.
Trochę z innego klubu, ale czasem może da się wykorzystać dobre pomysły
null

Pzdr.

Nic nie zastąpi pojemności...

[ wiadomość edytowana przez: Prowo dnia 2003-02-28 10:49:21 ]
  
 
DOBRE!
Leję do teraz.... hahahahah!
  
 
Pasjonat programow z Adamem Slodowym w roli glownej
  
 
dawno nie widziałem takich jaj

  
 
Strasznie fajne.
Szczególnie jak pojechał w bok na skrzyżowaniu
  
 
Świetne! Wyobrażacie sobie Omesię w takim wykonaniu ?
  
 
Cholerka...... Boje się od dzisiaj wsiąść do mojego "bolidu"....
  
 
Makaweli, zawsze rano policz kierownice i sprawdź z której strony masz tego dnia silnik
  
 
No muszę uważać, bo pewnie ci kolesie robią takie akcje,że podprowadzają w nocy bolid a rano człowiek wsiada i dopiero jak dojedzie do pracy zauważa że mówią o nim w radio i pokazują w TVN 24
Swoją drogą ciekawe co to za motorek tam siedział, czy to seria czy coś wzmocnionego i jak poradzili sobie z tą przeróbką.... Prowo - nie masz jakiejś strony www o tym "projekcie"?
Pozdrówki!

[ wiadomość edytowana przez: Makaveli dnia 2003-03-02 15:34:42 ]
  
 
hehe, nie trzeba zawracać, jak w lokomotywie Makaveli, czy ty masz takie odejście swoim sprzętem...??? - to nie jest seryjny silnik, albo przeróbki, albo Mazda 323, sądzę, że np. Mazda bo ma napęd na przód (czyt. tył) i koła skrętne przy silniku (czyt. koła skrętne z tyłu)hmmm...zresztą już sam nie wiem...porzestawiało mi się a może jakieś seincento..??
Kiedyś w Wawie jechałem Mazdą 626 2.0 i na światłach stanął gość malcem.....dogoniłem go dopiero na 3.....moje ździwienie było ogromne, później się dowoedziałem, że siedzi tam Mazda 323..
Pozdrawiam