♦LUBELSZCZYZNA♦ - zorganizujmy spocik :)▲& - Strona 64

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema Lublin i Chełmiacy, kurde strasznie tu cicho ale jak tam wpadnie to narobie rozruby... moja 2107 wciaz na chodzie i ostatnio nawet przeglad bez bólu przeszla. Taka staruszka a wciaz na chodzie
Pozdrawiam was serdecznie i do szybkiego zobaczenia.
  
 
Siemasz Mendel A kiedy teraz będziesz w lubelskim domu? Ja się muszę wybrać w końcu też odwiedzić rodzinne strony Miejscówkę nad Zalewem nam skasowali..:/ Coś trzeba będzie wymyślić. Pozdro, trzymaj się
  
 
ja za zlotem jestem rzecz jasna jak najbardziej ZA
miejscowka nad zalewem niestety niewiem co za kretynowi przeszkadzala.. i faktycznie juz nie ma...
ale u Ariego mozna by cos skombinowac (nakupic prowiantu i w ktorys wekend sie zjechac )
ja internet mam narazie taki gprsowy wiec jak bedzie jakis pomysl to najlepiej na telefon - co najmniej Slepy go ma nieszczesna szkole juz jakis czas temu skonczylem, wiec czas sie znajdzie

na cale szczescie Mendelowa Ladzianka wciaz zyje to mozna bedzie powiedziec ze bedzie to zlot LKP

pozdrawiam i czekam na ustalenia
  
 
trzeba by sie moze jakos w koncu spotkac ?? ja osobiscie niedawno sie pare razy spotkalem z kolega klubowiczem Guliwerem z Kielc i troche powspominalismy i pogadalismy nadal ma swoje Ladzianki i chwala mu za to
ja niestety nadal sie zadnej nie dorobilem.. ale wciaz Kocham wszystkie Lady miloscia Fiatowa

no to dawajcie propozycje kiedy macie czas ja w wekendy w sumie zazwyczaj moge miec czas na tygodniu raczej slabo bo po 17 to juz poznawo sie zaczyna robic ale i wtedy mozna by wygospodarowac

pozdrawiam
  
 
Beny przecież wiesz że najlepsze Spoty są na wchodzie dalekim :d Dawaj do Chełma
  
 
hmm no na wekendzie bede w poblizu jakos w sobote to mozemy sie spotkac cos planujesz na sob?
  
 
w sobote jednak nie bylem w okolicach chelma... wiec nie probowalem sie nawet kontaktowac (jakis nr tel mam - konczy sie na 942 to dobry?)
  
 
http://tablica.pl/oferta/lada-lada-CID5-ID3AcLW.html bardzo ladna 2103/2106 ! uwazam ze warto jak by ktos chcial kupic! sam bym kupil ale kupilem ostatnio ARO244 wiec mam co remontowac