Letni spot warszawski, coby dożyć do LOB PARTY:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bylo supr, do nastepnego razu na zywo.

Pozdrowionka
Dominik
  
 
Jako że i my warszawiacy nie gęsi też swoj spocik mamy, , rzucam hasło,
23 lipiec sobota, lub 24 niedziela ktokolwiek z okolic będzie w domu , a nie na wakacjach, niech zarezerwuje czas, można się gdzieś spotkać w miłym miejscu nad wodą może, jeśli ktoś zna takie miejsce, żebyśmy się zmieścili z naszymi omesiami, to niech zapodaje. Grilik, piwko dla tych co nie wpadną na chwilę a nade wszystko przyjemność z pogadania i zobaczenia miłych pysków.
I co wy na to?

  
 
Nie kcem, ale muszem
Jasne, że tak!
Miejsce ustalcie jakie chcecie (nie będę miał dostępu do netu). Dostosuję się. Z wakacji wracam 21.07 (chyba, że nas Bin Laden zatrzyma na dłużej ).
A co do Party.... Chyba dłuuuuuuugo poczekamy. Do jesieni pewnikiem
  
 
Moja Oma przeżywa właśnie kurację odmładzającą/reanimację i lada dzięń będzie już "na chodzie" - więc na dzień dzisiejszy z ogromną przyjemnością wybiorę się gdzieś w okolicę Wawy na spocik!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Oj Jasiu szuka towarzystwa,"pogodej z hanysami to może wpadną"
pozdro
DanDan
  
 
DanDan pewnie że nikt Was nie przegoni, a wręcz przeciwnie Hanysy bydom mile widziani i inni także.
  
 
DanDan, karlusie jedyn, jak możesz mnie podejrzewać o brak sympatii do was , jeżeli nie zraża was odległość i macie czas i chęci to zwalajcie się całą kupą , na razie przemyśliwuję nad miejscem, cobyśmy mogli pobyć na friszen lufcie, mieć luz dla siebie i naszych bryczek.
Tak więc do rychłego zobaczenia i serdeczne pozdrowienia dla wszystkich omesiarzy
Janusz
  
 
Jestem za..
Ma nadzieje ze nic nie wypadnie..
Pozdrawaim!
  
 
Januszku, a moze 16, 17 bo jak znowu mi nie bedzie pasowalo to mnie cos weznie.
  
 
Świetny pomysł. Do zobaczenia
  
 
Ewos, jak 16 lub 17-ty, to beze mnie, będę akurat w trasie pomiędzy Stargardem Szczecińskim a Trzęsaczem, wracam dopiero wieczorem lub późno w nocy. Nie oznacza to jednak, że coś przeszkadza zdrobić dwie imprezki pod rząd
  
 
Szanowni LOBOWICZE mam nadzieję że spot odbędzie się do 24.07 włącznie ponieważ w następną sobotę na wczasy i niestety znów q.wa nie załapię się na spotkanie w większym gronie. Szanowni Państwo ustalcie coś !!!


[ wiadomość edytowana przez: gumbas-66 dnia 2005-07-05 20:59:49 ]
  
 
Będę mieć wtedy dyżur pod telefonem z pracy - mogą mnie w dowolnym momencie wezwać. Ale spróbuję. Powiem więcej - na łbie stanę i przyjadę
  
 
Witam
Mam małą propozycje co do terminu i miejsca
23-24 lipca 2005r.
Nad zalewem Joachimowskim koło Bolimowa (okolice Sochaczewa)
Jest tam taki bar z polanką właściciel jest zaprzyjaźniony (przechowuje u niego kajaki) jest bar, jest polanka, jest woda, mogą być kajaczki dla zainteresowanych.
Jeśli będzie zainteresowanie tym miejscem to 9-10 jade do kolesia i załatwiam miejscówe na spot (można sie z namiotem rozbić)
pozdrawiam
ARVAX
  
 
24 wracam do domu mnie nie będzie
  
 
Narazie terminy mi pasują. Jeśli się nic nie zmieni to się oczywiście pojawie.

pozdro
3
  
 
Termin wydaje sie OK, więc zabiore gromadke i przyjade.
  
 
ARVAX, pomysl jest znakomity, jeśli reszcie wiary odpowiada, to ja jestem za, tak więc prosze o opinie i deklaracje, a zaniedługo się zobaczymy w większym gronie i co oczywiście najważniejsze na żywo, a nie wirtualnie
Janusz
  
 
Sprawa miejsca przedstawia sie następująco:
- miejsce na samochód
- miejsce na namiot
opłata 5 zł od samochodu

- bar z piwem
- kajaki do wypożyczenia
- woda w zalewie mokra (sztuk raz)
- boisko do siatkówki plażowej

termin 23 - 24 lipca 2005r.
oczekujemy na informacje abym mógł potwiedzić ostatecznie nasz spot.
pozdrawiam
Arvax & Matopi
nr do Arvaxa: gg 1630845
kom 0-693-54-33-99
nr do Matopi: kom 0-609-03-29-42
  
 
No panowie zapowiada się całkiem fajnie, czy z ościennego mogę was odwiedzić .Byle pogoda dopisała...