Letni spot warszawski, coby dożyć do LOB PARTY:) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
harison oczywiścuie że tak zapraszamy wszystkich klubowiczów
  
 
No to mam pecha. Właśnie 23.07 wyjeżdżam w okolice Pucka na tydzień.
  
 
no panowie, jak moglbym przegapic taka imprezke na dzien dzisiejszy mozecie mi rezerwowac miejscowke oczywiscie na 23 i 24 lipiec.
  
 
hej,

Ja też się piszę(Najchętniej 23-24).

1 omega
1 namiot, 2 osoby

Mały
  
 
Powiedzcie mi czy "test" tez moze sie pojawic czy niestety ale "k..twa" nie
  
 
jak wszystcy to wszystcy i babcia też
  
 
Arwax, w takim razie uprasza się o dokładne rozpisanie trasy dojazdu. Ja raczej na noc nie zostanę niestety, ale z pewnością posiedzę ładnych parę godzin.
Mile widziani są wszyscy, niezależnie od statusu i miejsca zamieszkania.
Tematy rozmow oczywiście doskonale znane
do miłego
  
 
No ten spot bezemnie sie odbyć nie moze piszesie 23-24 bede

Pozdrawiam cmatt
  
 
Cytat:
2005-07-11 11:44:12, Gudzy pisze:
Powiedzcie mi czy "test" tez moze sie pojawic czy niestety ale "k..twa" nie



Ja uważam że "TEST"-y to zwłaszcza powinny się zjawiać na każdym dostępnym spocie.


Bedę.
  
 
a może tak Łódż by was nawiedziła????
jest nas tu kilku chętnych.
  
 
Zapraszamy im nas więcej tym lepiej pod koniec tyg postaram sie umieścić mapke dojazdu
pozdrawiam
  
 
Totr, macie polecenie służbowe "nawiedzić", w ramach tzw integracji regionalnej i nie zawracać dupy ściemkami w eodzaju, " za daleko, a czy testy mogą, a czy ci z nienieskim kolorem mogą" meldować się i koniec
Arwax, czekamy na instrukcje dojazdowe
  
 
Wiec skoro tak sprawa wyglada pisze sie na 100%
  
 
czy sa jeszcze wolne miejsca????????????
  
 
miejsca pod dostatkiem
  
 
ARVAX ! NA KTÓREJ MAPIE MAM SZUKAĆ TEGO ZALEWU !


[ wiadomość edytowana przez: gumbas-66 dnia 2005-07-13 08:24:19 ]
  
 
Więc tak zalew jest nwy więc na mapach sarszych jak 2005 nie ma co szukać.
Są to Joachimów mogiły obok przepływa rzeka Rawka. Jest to koło Bolimowa.

Jak najlepiej z Wa-wy dojechać:
Skierować sie na terase nr 2 na Poznań dojechać do Sochaczewa, a w Sochaczewie skierować sie na Skierniewice droga nr 705 dojedzie sie do Bolimowa i tam pytac o skierowanie na zalew.
pozdrawiam może zrobimy tak że np. spotkamy sie w Bolimowie na ryneczku (mała mieścina więc jadąc na Sieniewice cały czas wjeżdża się w ryneczek). a dalej was poprowadze.

Jak najlepiej z Łodzi:
Skierować sie na trase nr. 14 (Stryków, Głowno) dojechać do łowicza gdzie odbić na trase nr. 70 na Skierniewice. Dojechać do Bobrowników i skręcić w lewo na Bolimów. Tak samo postój na ryneczku.

Jak najlepiej z Kielc:
Droga nr. 7 na Wa-we przez Radom aż do Grójca tam skręcić na trase nr 50 (tranzytowa) na tablicach powinien byc skręt na Sochaczew, dalej prosto aż do Żyrardowa gdzie moge was zgarnąć i jedziemy do Bolimowa jeśli sami do dalej prosto aż do Sochaczewa odbić na Skierniewice droga nr 705 i do Bolimowa.

Jak najlepiej z Gdańska:
Droga nr 7 i na południe sie kierować az do Płońska i skierowac sie na trase nr 50 na Sochaczew, w Sochaczewie na droge nr 705 na Skierniewice i dojechać do Bolimowa i zbiórka przy rynku

Jak najlepiej z Ponania:
cały czas drogą nr 2 aż do Sochaczewa i odbić na Skierniewice droga nr 705 i dojechać do Bolimowa.

Są to trasy główne w większości, nie pisałem o żadnych skrótach lokalnych bo można sie zgubić

podaje jeszcze raz do mnie tel wrazie co 0-693-54-33-99
Pozdrawiam Arvax

[ wiadomość edytowana przez: arvax dnia 2005-07-13 09:47:42 ]
  
 
Elo! jak zwykle nie dojadę.
Na zlot w Piotrkowie dojechałem ostatni, taka białą na niemieckich blachach, ale myślałem że tym razem się uda. Będę w Drawsku, ale może next time! Pozdrowienia!
  
 
Cytat:
2005-07-13 11:47:51, mns pisze:
Elo! jak zwykle nie dojadę. Na zlot w Piotrkowie dojechałem ostatni, taka białą na niemieckich blachach



A to teraz wiem kto mi siedzial na ogonie do samego Bełchatowa
  
 
Cytat:
2005-07-13 09:47:18, arvax pisze:
Więc tak zalew jest nwy więc na mapach sarszych jak 2005 nie ma co szukać. Są to Joachimów mogiły.......... [ wiadomość edytowana przez: arvax dnia 2005-07-13 09:47:42 ]



Znalazlem na mapie Joachimów Mogiły, jak z tamtąd trafić nad zalew.

pozdro
3