Konkretne pytanie odośnie głośników

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Krótko i na temat: który zestaw wybrać? który z nich jest godny polecenia a który nie?
Tonsil speed 1300 220zł (sklep)
Phonocar G-Line lub Y-line 249zł (sklep)
Pyle PLG5C 229zł (Allegro) 259zł (sklep)
Lanzar VX5C 269zł (Allegro) 299zł (sklep)
Hertz DSK 130 309zł (Allegro) 329zł (sklep)
Cenowo podobnie jak widzicie i pewno świetnie wiecie. Czego słucham? Muzyka różna byle dobra. Od nowoczesnego jazzu po muzykę elektroniczną (nie mylić z techno!) ale także i rockową.Zdaję sobie sprawę że przy takim rozrzucie może być problem.Chodzi mi o coś uniwersalnego, coś co mi nie "złamie kręgosłupa". Autko małe: ford fiesta '92. Radio JVC (4X45W), wzmacniacza nie przewiduje. Z góry dzięki za podpowiedź.
  
 
Jeśli bez wzmaka to Y-Line albo ( lepszy wybór ) Hertz'e. Nie wiem jak graja Tonsile więc nie moge o nich nic powiedzieć. Pyle nie lubie , a co do Lanzara to nie wiem jak przy 13nastkach ale 16stki to raczej dopiero na wzmaku pokazywały co potrafia.

Pozdro.
  
 
Cytat:
2005-06-21 01:44:19, slawekuu pisze:
Hertz DSK 130 309zł (Allegro) 329zł (sklep)



Godny polecenia
 
 
a ja mam pytanko o takie głośniczki "HELIX" Audiotec Fischer
  
 
Hertz DSK na 16stkach kosztuje 270 a na 13 jest pewnie jeszcze tanszy troche moiwe o cenach na allegro poszukaj dobrze
  
 
jak bez wzmaka to bierz hertze. dsk 130 mozna znalesc na allegro za 275 zl. podobnie zreszta jak dsk 160
pozdro
  
 
dzuis bylem na gieldzie i sluchalem przez chwile phonocara 165mm plus gwizdek na zwrotce w aucie u goscia efekt super, bas jak marzenie tylko z radia
ten Pan tez mowil ze zestaw gra duzo lepiej niz hertz czy jbl ze do 500pln nie ma lepszego sam sie napalilem