Citizen Band (27MHz) w mobilu... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hehe, z gazem nie pogada ale pojeździ A my z CB pogadamy, ale jak nam się kasa na paliwo skończy to nie pojeździmy I co nam wtedy z tego gadania
  
 
Mac nie zwracaj uwagi na szczegoly stojac w miejscu tyz mozna gadac Chyba ze kielon chce pogadac jak bedzie "na gazie"
  
 
Hehe, jednak dalej zostaje przy swoim - najpierw gaz
Ale z czasem jak tak kasa wpadnie dodatkowa, to pewnie założe.
  
 
Ale przedtem jeszcze alu Takie BBSy jak patrzyliśmy kosztują niewiele a wygląd auta zmieniają diametralnie
  
 
tia i jeszcze to i jeszcze to heheh Skad ja to znam hehe
  
 
Focus, jak się chce i nie poddaje to można to osiągnąć Mi się udało najpierw CB, teraz felgi Sukcesywnie, powoli, konsekwentnie do celu...
  
 
jak sie ma dobra stala prace to tak
  
 
Ja nie mam dobrej stałej pracy...
  
 
nie winikam co i jak Moze po prostu masz szczescie i znajdujesz kase na ulicy, albo w przeciwienstwie do mnie jak dostaniesz, zarobisz kase nic pilnego ci nie wyskoczy... Z ostaniej wyplaty mial byc komplet glosnikow do autka, ale akurat w tym momencie musial sie komputerek przyfajczyc
  
 
Powiem tak: ja za doświadczonego życiowo starca się nie uważam, ale jednak swoje już w życiu po tyłku dostałem, kasy na ulicy nie znajduję, uwierz mi... żyję raczej w klasycznym cyklu od pierwszego do pierwszego... i nie raz mi nie starcza. Rodzice mnie nie utrzymują, kasa mi z drzewa nie spada, jednak uważam że jak się czegoś bardzo chce to można to osiągnąć.
  
 
spoko rozumiem Mozna osiagnac racja, ale trzeba miec jakiekolwiek dochody, zeby moc na cos odlozyc. i z tego co napisales widac roznice wiekowa miedzy nami
  
 
Pogadamy kiedyś przy piwku
  
 
za bardzo rozlazly temat - jedno nie starczy
  
 
Mam takie pytanie, może wam się wydać głupie, ale...
... czy każda końcówka kabla z anteny, będzie poasowała do każdego radia CB?