BARDZO GŁUPI ŻART

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaki czas nie odzywałem się na forum LKP głównie z powodu ostatnich trudnosci jakie mam i jest mi bardzo przykro że powracam do czynnego udziału w życiu klubu w takich okolicznościach!!!!!!!! Nie wiem kto ale ktoś zrobił sobie BARDZO GŁUPI ŻART I UMIEŚCIŁ OGŁOSZENIE W ANONSACH Z MOIĄ
ŁADNĄ -SPRZEDAM-, zadzwonil do mnie dzisiaj jakiś Pan i pytał czy oferta jeszcze aktualna, nieco zdziwiony zapytałem skad ma to ogłoszenie odparł że z anonsów. Sprawdzilem, jest ogłoszenie opisujace mój samochód ale kontaktu i ceny nie sprawdzałem szkoda mi na takie bzdury pieniędzy. Dla zainteresowanych podaje linka, ci którzy znają moje autko wiedzą że opis jest dokładny.
http://www.anonse.pl/motoryzacja/szczegoly/15_1501_1521.jsp?id=8841980

pozdrawiam
  
 
poszukaj jednak wśród swoich znajomych, albo osób, którym podawałeś swoje namiary . mówisz że pan do ciebie zadzwonił, a w profilu nie ma twojego numeru, więc to raczej nikt z klubowiczów
  
 
Namiary dostaniesz dopiero gdy wyślesz smsa za pieniadze oczywiście, ale nie sprawdzałem tego.
  
 
hej - p[rzykro mi ,że tak się stało - ale to nie pierwszy przypadek ,że ktoś wykorzystuje do ogłoszeń zdjęcia nie swojego auta.
Zapewniam Cię ,ż żaden z nas ( przynajmniej tych , których znam ) czegoś takiego by nie zrobił
Pozdrawiam
paweł
  
 
To nie koniec świata ale z calej tej sytuacji wynika że na swiecie są ludzie niepoważni. Będzie dobrze.



P.S> do górala-zorientowałem się o co ci chodziło. Masz racje.
  
 
Cytat:
2005-07-04 21:23:38, dyku pisze:
Namiary dostaniesz dopiero gdy wyślesz smsa za pieniadze oczywiście, ale nie sprawdzałem tego.



tak,ale ktoś kto je tam zamieścił musiał je znać. z twojego profilu w klubie nie.
  
 
Raczej nikt nie napisal tego ogloszenia z obcych klubowiczow, poniewaz nie masz numeru telefonu w profajlu, wiec ktos musial znac osobiscie twoj numer. Takze nie ma co sie tym przejmowac za bardzo . A tak pozatym ten link cos nie dziala .
  
 
Nikt się tym nie przejmuje, a lin trza by skopiować i wkleić na pasek adresowy.
  
 
Sprzedam Ładę po tuningu, cena 500 zl takie ogłoszenie dali do lokalnego radia moi koledzy z pracy. Ale nikt nie dzwonił Za to na puzon Yamaha za 200 zł innego kumpla byli chętni. Czasem trzeba poprostu coszrobić aby było weselej
  
 
Cytat:
2005-07-04 21:46:26, Pawel_66 pisze:
ale to nie pierwszy przypadek ,że ktoś wykorzystuje do ogłoszeń zdjęcia nie swojego auta. Pozdrawiam paweł



Szczególnie na allegro i nietylko auta, kiedyś ktoś sobie wziął zdjęcie mojego ś.p. Bandita 1200 i posłużył się nim w swojej licytacji , ale co tam nie ma z czego robić draki