Lpg w Lexusie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam Lexusa IS 200.Fajnnie się jeździ,ale pali sporo benzyny.
Czy ktoś jeździ takim modelem na gazie?
Jeśli tak-proszę o opinie i uwagi na temat ewetualnejszkodliwości dla silnika i wpływie na słabsze osiągi.
Dzięki z góry za informacje.
PS.No i jakiego typu instalacji dotyczą.
Krzysiek
  
 
Widzialem juz lexy na lpg ...

Ja jak zawsze polecam Landi-Renzo oczywiscie najnowszej generacji

Szkoda ze user Croma juz tak malo sie tu udziela on sie super zna na .zakladaniu takich instalacji. Moze napisz do niego priva

pozdr
  
 
Założyłem LPG DIEGO.Znacie ten typ instalacji?
Proszę o opinie-Krzysiek.
  
 
To czysta profanacja zakladac gaz do takiego samochodu i tyle
  
 
dlaczego a co to jest jakis statek kosmiczny??? do bmw mercedesów audi zakładaja gaz i jest ok jak sie da bez mozliwosci jakichkolwiek start w postci pozniejszych uszkodzen silnika to dlaczego nie , zwłaszcza jezeli mocy jest pod dostatkiem .
ps "Lexus" dziala na wyobraznie
  
 
to jak to, stac go na taka "bryke" a nie stac na palifko
  
 
jak masz kase na takie auto powiniwnws miec na benzyne.
a tak to masz buracki lans. cos jakby machanie przed panienka kluczykami od duzego fiata, do ktorych masz przypiety brelok od alfy romeo.

  
 
chyba odwrotnie, coś jak machanie kluczykami od fiata, przy czym wsiadasz do Alfy romeo

a tak na powaznie to dla mnie jest burackie wytykanie komus gazu, niezaleznie od klasy i ceny auta.

mam camry 3.0v6 z gazem, dla ciebie tez jestem pewnie burakiem co ma kluczyki od camry a jezdzi maluchem

a zeby nie bylo offtopic - > co do lpg w lexusach to spotkalem sie z opinia ze to dluuuuugo-bezawaryjne auta jak im sie gazu nie zapoda. ale ponoc mozna. jest duzo przeciwnikow gazu do duzych i luskusowych aut, np. w samko jak zobaczyli ze gaz to bez sprawdzania stwierdzili ze skrzynia automatyczna zepsuta

  
 
takiego lexusa mozna miec za 40 tys zł !!!!!!!!!!!! ludzie ktorzy kupja samochody srednio za 50 tys i zakladaja gaz a to ze np a astrach albo w mondo czy innym modelu niema znaczenia kwestia oszcednosci .... i co to tez wiejski lans ??? moim zdaniem kwestia zdrowego rozsądku !

toyota landcrusier za 250 tys zł ma gaz i co to jak kogos stac na tyle kasy a kupuje smaochod z gazem !!!! wiejski lans ??? niejeden chciałby taki miec ... kwestia oszcednosci



[ wiadomość edytowana przez: bartek-bujak dnia 2005-06-03 13:01:30 ]
  
 
takiego lexusa mozna miec za 40 tys zł !!!!!!!!!!!! ludzie ktorzy kupja samochody srednio za 50 tys i zakladaja gaz a to ze np a astrach albo w mondo czy innym modelu niema znaczenia kwestia oszcednosci .... i co to tez wiejski lans ??? moim zdaniem kwestia zdrowego rozsądku !

toyota landcrusier za 250 tys zł ma gaz i co to wiejski lans jak kogos stac na tyle kasy a kupuje smaochod z gazem !!!! wiejski lans ??? niejeden chciałby taki miec ... kwestia oszcednosci
  
 
No ta, aby jeździć taniej, trzeba sobie kupić rozjebaną samarę lub poldka i do nich można spokojnie założyć instalkę, wtedy nie ma ujmy na honorze, a jeżeli jest to instalka za 5000 pln to już jest Super lans
  
 
hehe!

widze, ze trafilem w czuly punkt!!!

w swiadomosci wiekszosci polakow takie auta jak lexus sa synonimem luksusu i po to chyba kupuje sie takie auto, zeby pokazac, ze jest sie kims nieprzecietnym...w innym przypadku kupic mozna forda focusa,albo inne jezdzidlo w podobnej cenie.

widzialem juz wiele aut z gornej polki min. S - klase i to nie starucha jakiegos tylko trzyletnie autko i mial zasadzony gaz...
cos takiego to druciarstwo niezlaeznie od tego co inni mowia.
sam mam auto i na LPG i na benzyne i jezdze tym benzynowym, chociaz potrafi wciagnac tej benzyny 16 litrow. Trudno sie mowi...

Z mojej strony EOT...

BTW... Pomijajac tutaj wszystkie aspekty buractwa, czy innych uprzedzen, to kwestia podstawowa jest to, gdzie takia instalacje montowac, aby nie zepsuc auta...Bo wtedy zemści sie to okrutnie na wlascicielu
  
 
Twoja wczesnejsza wypowiedz jest niena miejscu na tym forum , zwłaszcza ze jeste moderatorem
WIDAC NIEKTRZY NIEMUSZA MACHAC KLUCZYKAMI OD LEXUSA MAJĄC LEXUSA !!!!! a jak pisałem lexus to teraz zaden synonim luxusu mamy 2005 rok! bmw mercedes przecienie zamozni ludzie moga takie samochody miec i reszta to jest kwestia upodoban a lexus is200 to naparwe fajy samochod z tylnym napedem co sie zadko zdarza i moze dlatego ktos taki smaochod kupuje a nie dlatego ze lexus .... zastanow sie nad tym

" to kwestia podstawowa jest to, gdzie takia instalacje montowac, aby nie zepsuc auta...Bo wtedy zemści sie to okrutnie na wlascicielu" tu masz 100% racji i tez juz wczesniej o tym napisałem

mam nadzije ze nieodbierzesz mojego postu jako nieuprzejmosci
pozdrawiam bartek
honda civc bez gazu !!!!!
ps w koncu to forum na temat lpg a nie opini niektorych co do buractwa czy nieburactwa , pomijam to ze pana z lexusa pewnie srednio wasza opinia na ten temat interesuje .... mnie tez , natomiast ciekaw bylem co do opini technicznych ktorych brak niestey lepiej pogadac na temat buractwa i druciarstwa ehhh





[ wiadomość edytowana przez: bartek-bujak dnia 2005-06-11 16:47:10 ]
  
 
No tak, jak kogoś stać na dobry wóz to powinien się rujnować na benzynę?

Cytat:
2005-05-16 22:21:28, krzysiek1957 pisze:
Założyłem LPG DIEGO.Znacie ten typ instalacji? Proszę o opinie-Krzysiek.



To polski wyrób z KME. We początkowej wersji były jakies problemy z parownikami, ale ostatni chyba to poprawili. Ich komputerki Bingo mają bdb opinię, więc może i ten wtrysk nie bedzie zły.
  
 
witam
A co was to obchodzi co gosciu se do auta zaklada i na czym jezdzi
jak prosi o pomoc to mu jej udzielcie w koncu poto jest to Forum
a nie pieprzcie glupot jkbyscie zawistni i zazdrosni byli !!!!!

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: imi dnia 2005-07-07 01:12:55 ]
  
 
Jak ktoś ma kase to nie znaczy że ma ją ładować w benzyne skoro moze jeżdzić taniej na lpg..
Generalnie to jest tak ze jak się oszczedza to się ma!
Trzeba tylko mieć z czego oszczędzać
Pozdro!