Poszukuję komputera LandirenzoLAMBDA CONTROL SYSTEM A/1-V05

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupię komputer do instalacji gazowej Landi Rezo o oznaczeniu LCS A/1-V05
Czy ktoś posiada ?????

  
 
Witam.
Zgłoś się do firmy auto na gaz STEFANOWSKI tam dostaniesz bo to jest regionalny dystrybutor instalacji Landi Renzo
  
 
Tak, to wiem , ale ja poszukuję używki. Nowy kosztuje ponad 300 zł. Może ktoś posiada taką używkę, albo pozostałość z instalacji zamontowanej bez kompa ??? Czekam na propozycję sprzedaży.
  
 
Tak z ciekawości: Co potrafi ten komputer? Czy jest porównywalny w możliwościach z np: Bingo lub Al700 ?
  
 
Nie mam pojęcia jakie ma możliwości. Wiem za to , że go przypaliłem bo zrobiłem zwarcie. Mam taki w swojej instalacji więc takiego poszukuję, bo nie chcę nic zmieniać. Nie chcę wkładać innego kompa , bo wiąże to się z przeróbkami a do tego nie wiadomo jak wtedy będzie działać. A na tym komputerze samochód chodził idealnie.
  
 
Na Allegro właśnie ktoś sprzedaje dwie nowe sztuki.Aukcja.
Sam się zastanawiam czy nie licytować.

[ wiadomość edytowana przez: gondoljerzy dnia 2005-07-06 09:58:50 ]
  
 
Ale ten jest nowszego typu niż u mnie. Końcówka oznaczeń jest ER i trzeba by całą wiązkę zmieniać, co wyjdzie tyle samo co kupno A/1-V05. A do tego chciałem już kiedyś kupić u tego gościa to powiedział że nie sprzeda poniżej 320 zł i pewnie teraz też tak będzie pomimo tego , że nie ma napisanej w aukcji ceny minimalnej !