Uporzadkowany przod w fiacie 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witka-chcialem sie pochwalic wam nowym przodem,zrobiony przedwczoraj-wczoraj go dokonczylem otoz w miejsce pozostalych wlotow jakie zostaly wstawilem czarna siatka-ktorej nie widac raczej na fotkach ale z pewnoscia tam jest
zycze przyjemnego ogladania(2 pierwsze fotki w profilu)
pozdro
  
 
bardzo ładne (znaczy się jak na swoją koncepcję - miłe jest to że numer jest po środku taki elegancki akcencik).

osobisty plus ode mnie za.... prosto założone wycieraczki przedniej szyby - nie znoszę jak widzę fiata z wycieraczkami założonymi tak że na siłe przekoszone leżą na uszczelce przedniej szyby smętnie zwisając z przodu samochodu


[ wiadomość edytowana przez: robreg dnia 2005-06-11 12:56:35 ]
 
 
No ja ogólnie nie lubie takich przeróbek. Może być ale nie ta rura na wydechu. Nie ten kształt. To zupełnie nie pasuje to tej "dupki" fiata


-----------------
--- Biały ---
ten zły admin

[ wiadomość edytowana przez: BIAŁY dnia 2005-06-11 12:57:25 ]
  
 
Rura tez jest spox... a raczej bylaby gdyby tak nie wystawala...
  
 
nie jest zle. dobrze jest.
  
 
dzieki za opinie-dzis jeszcze wyczyscilem troszke silniczek-fotki wrzuce niebawem...
  
 
pokaz fotki, na ktorych cos widac albo kup mi lupe, buehehehe! masz ladnego fiata, krupek.
  
 
Cytat:
2005-06-11 20:42:11, Krupek pisze:
(ciach) fotki wrzuce niebawem...


Fotki wrzuć TUTAJ >>> będą większe, i Pagan będzie mógł je skrytykować bo jakoś dziwnie "łagodnie" przyjął ten design
  
 
http://img232.echo.cx/my.php?image=dsc015648he.jpg
http://img232.echo.cx/my.php?image=dsc015711ga.jpg
http://img232.echo.cx/my.php?image=dsc015738bd.jpg
teraz odpowiednia wielkoscwiec powinno sie dobrze ogladac..pozdrawiam
  
 
Dla zmęczonych:
img232.echo.cx/my.php?image=dsc015648he.jpg
img232.echo.cx/my.php?image=dsc015711ga.jpg
img232.echo.cx/my.php?image=dsc015738bd.jpg

Dekiel zaworowy - wypas!!! Re5pect!


[ wiadomość edytowana przez: jacek_s dnia 2005-06-11 22:52:08 ]
  
 
jakim lakierem polakierowałeś ten dekiel? czy to jest polerka bez lakieru?
  
 
to jest polerka bez lakierutroszke zajelo ale efekt jest zajefajny
  
 
Cytat:
2005-06-11 23:05:28, Krupek pisze:
to jest polerka bez lakierutroszke zajelo ale efekt jest zajefajny



bo ja mam pryśnięty dekiel sprayem czerwonym ale on sie topi przy temp pracy silnika jak jakiś kabel do niego dotknie albo rurka
  
 
A moja opinia jest taka - chwała Ci za to, że tuning Twojego fiata jest taki jaki jest, czyli wg mnie dosyć dokładny. Należysz do tych 5% ludzi tuningujących DF'y, którzy nie okaleczyli kredensu popełniając ów tuning...

Żeby nie było - to jest komplement
  
 
...królestwo za takie alusy...jeśli ktoś ma z chęcią zakupię do swojej kaczuchy(jakby cowalcie na priv)
  
 
Tak jak pisze BIAŁY "No ja ogólnie nie lubie takich przeróbek..."
Ja tak samo ale ten fiacik mi sie strasznie spodobał.
  
 
Cytat:
2005-06-13 21:49:47, jurek_j pisze:
Tak jak pisze BIAŁY "No ja ogólnie nie lubie takich przeróbek..." Ja tak samo ale ten fiacik mi sie strasznie spodobał.


Jest QL
  
 
na tej drugiej fotce cośmi nie pasuje, tak jakby za wysoko stał
jak byś trochę przód obniżył było by gites majones
  
 
hmmprzod w poniedzialek psozedl troszke nizej za sprawa obcietych sprezynniestety na razie nie mam aparatu wiec nie moge pokazac efektow,ale juz jest lepiej...
  
 
widze że dobrze trafiłem ze spostrzeżeniem.
dużo mu obniżać nie trzeba było