Sptkanie w Borsku?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No, panowie !!!To kiedy do Borska???
  
 
Poczekajmy chwilę, może tak ze 4 tygodnie.
No chyba ze się ekipa zbierze solidna to jedziemy.
Dla mnie najchętniej niedziela.
  
 
Oby nie miedzy 1 a 13 sierpnia, bo mnie wtedy nie ma
  
 
Też się piszę. Niedziela.
Ogólnie to każda niedziela mi pasuje. Więc dopasuję
się do większości.
  
 
Mam do dyspozycji 17,07 i 31,07, bno między tymi dniami wstawiam bestję do blacharza
  
 
jeśli bedzie ta imprezka 31.07 to może podjadę i nawiedzę trójmiasto, bo będę niedaleko
  
 
panowie przeciez miala byc opcja z noclegiem
zeby sobie spokojnie piwko wypic mozna bylo
koniec lipca moze byc
pozdrawiam
  
 
Z noclegim czy bez i tak brak odzewu.
  
 
II połowa sierpnia - nie wcześniej!!!
  
 
Najchętniej między 13.08 a 28.08
  
 
A gdzie jest ten Borsk ?
  
 
Trasa nr 22 na Gorzów Wielkopolski, jadąc od Srarogardu Gdańskiego włąsnie w kierunku Gorzowa jedziesz przez Zblewo, Czarną Wode i w Czersku Skręcesz w prawo na Karasin, Wiele, a w Wiele (Wielu nie wiem jak to sie odmienia) na Borsk.
Koło jeziora Wdzydze. 3 km dalej są Wdzyde Tucholskie.

[ wiadomość edytowana przez: arvax dnia 2005-07-26 09:07:49 ]
  
 
A to bede w poblizu od 1 sierpnia. Dokladnie w ustroniu morskim wiec jesli jaki spot odbedzie sie w terminie 1-7 sierpnia to na 150% bede
  
 
Witam 4all.
No i ja bym się przyłączył z chęcią w sumie mam niedaleczko jako nowy byłbyto dla mnie pierwszy spot, jestem ciekawy, panowie działajcie.
  
 
Watek cos zamarl czas na meskie decyzje !!!
  
 
Pasują mi następujące terminy:

Sierpień
14 niedziela
21 niedziela
27 sobota
28 niedziela

komu jeszcz epasuje
  
 
U mnie 6,7 odpada-wesele!
  
 
1-7 jak zwykle moze nawet 9
  
 
GUDZY!Nawet we wtorek???Tylko nie środek tygodnia!!!
  
 
Witam

Będąc jeszcze zniesmaczony po wyjeździe na Węgry a chcąc poprawić sobie samopoczucie związane z takowymi imprezami Przeanalizowałem wątek i doszedłem do wniosku, że:
najodpowiedniejszym terminem do realizacji tego spotkania byłby weekend 27-28 sierpnia.
Jeśli jestem w błędzie to bez ogródek zamieszczać tu swoje sugestie, które ze względu na potencjalne preferencje jednych i rozbieżności drugich nie koniecznie będą uwzględniane
Ja osobiście optuję za propozycją szanownego kolegi „szczuro” by spędzić tam również noc na niekoniecznie niekończących się dysputach przy pifku i ognisku w jedynie słusznym temacie
Czasu na dogadanie jest na pozór niewiele, więc do dzieła.
Miło, by było aby ktoś znający tamte tereny, a zwłaszcza ośrodki turystyczne czy nawet agro..... z kawterami i opcją rozbicia namiotu no i placem na nasze bestie zapodał tu jakieś namiary
Kwestia bliskości wspomnianego lotniska w Borsku to raczej kwestia drugożędna, bo wszak majac tak wygodne samochody nie problem się przemiescić, co z pewnoscią uatrakcyjni niektórym pobyt w tak malowniczym terenie

... no i modlić się czy nawet składać ofiary o dobrą pogodę