Sptkanie w Borsku? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja niemogę 27,28.Jadę po dzieciaki do Wrocławia,ale 13,14 sierpnia lub 20,21 sierpnia odpowiada.
  
 
Ja się pojawię na 100 % być moze tylko na kilka godzin ale lubie tam jeździć .
  
 
100% ale tylko w tych terminach:

14 niedziela
21 niedziela
27 sobota
28 niedziela
  
 
czyli podajcie konkretny termin bo jak w ta niedziele to sie pisze
  
 
Cytat:
2005-08-11 22:24:56, brutal-23 pisze:
czyli podajcie konkretny termin bo jak w ta niedziele to sie pisze



Łikend nad morzem?
A szkoda, bo wybieram się w tym terminie (a konkretnie już jutro) do Szczytna na działkę i przy okazji na Hunter Fest Festiwal. Myślałem cobyśmy się jakoś spikneli?
  
 
a do kiedy bedziesz w szczytnie???? O ktorej jedziesz, przelatujesz przez moja miescine?

[ wiadomość edytowana przez: brutal-23 dnia 2005-08-11 23:11:09 ]
  
 
Zamierzam wylecieć 17-18. Biorąc poprawkę na korki w Przasnyszu będę między 19 a 20 jak dobrze poleci
W Szczytnie będę do poniedziałku wieczorem.

Ps. Muszę pamiętać, żeby nie parkowć w Szczytnie w okolicach Placu Juranda

[ wiadomość edytowana przez: kuba dnia 2005-08-11 23:22:55 ]
  
 
  
 
Witam

Jak wcześniej pisałem to nie czytałem, lecz dosłownie analizowałem wątek.
Wybrany termin jest przemyślany z kilku powodów:

13 VIII – Odpada z uwagi na długi weekend. Pewnie każdy planuje coś grubszego i spędzi go rodzinnie. Choć mogę się mylić. Prośba Kartosa, by odbyło się to po 15 VIII. Szacunek dla Weterana musi być Nie mogę uwierzyć, że chce zaszczycić swoją osobą naszą Szwajcarię

20 VIII - Tu natomiast przeszkodą jest planowany ogólnopolski zlot „beemka-club” od 19-21 VIII. Mają zarezerwowany cały ośrodek wypoczynkowy, więc samochodów i luda będzie sporo. Chyba nie muszę mówić, co się będzie działo na pasie startowym w Borsku.

Jak wynika z powyższego jest to najbliższy realny termin.
Jak na razie to może jest trzech pewniaków Gdzie te tłumy co tu i w innych wątkach dobijały się by się spotkać. Jeśli nie uzbiera się w miarę liczna ekipa to ja rezygnuję i możemy planować dalej
  
 
no to ja odpadam, no ale glowa do gory, spotkamy sie w belchatowie
  
 
Cytat:
2005-08-11 23:33:35, mayster pisze:
Witam Jak wcześniej pisałem to nie czytałem, lecz dosłownie analizowałem wątek. Wybrany termin jest przemyślany z kilku powodów: 13 VIII – Odpada z uwagi na długi weekend. Pewnie każdy planuje coś grubszego i spędzi go rodzinnie. Choć mogę się mylić. Prośba Kartosa, by odbyło się to po 15 VIII. Szacunek dla Weterana musi być Nie mogę uwierzyć, że chce zaszczycić swoją osobą naszą Szwajcarię 20 VIII - Tu natomiast przeszkodą jest planowany ogólnopolski zlot „beemka-club” od 19-21 VIII. Mają zarezerwowany cały ośrodek wypoczynkowy, więc samochodów i luda będzie sporo. Chyba nie muszę mówić, co się będzie działo na pasie startowym w Borsku. Jak wynika z powyższego jest to najbliższy realny termin. Jak na razie to może jest trzech pewniaków Gdzie te tłumy co tu i w innych wątkach dobijały się by się spotkać. Jeśli nie uzbiera się w miarę liczna ekipa to ja rezygnuję i możemy planować dalej


Ja wymiękam
Czegoś tu nie rozumiem. Ten termin nie, tamten też nie, inny to już zupełnie dupa.....
Znaczy co?
Jaki "najbliższy realny termin" spotkania w Borsku?
  
 
Cytat:
2005-08-11 23:36:22, brutal-23 pisze:
no to ja odpadam, no ale glowa do gory, spotkamy sie w belchatowie


No nie jest tak źle W niedzielę możesz pozbierać nasze zwłoki
Przynajmniej są takie plany by nocować.
  
 
Acha.
"Najbliższy realny termin" to ta sobota i niedziela!
Teraz to ja wszystko rozumiem
A już myślałem, że morze w póżniejszym terminie zaliczę
  
 
no to teraz to juz nic nie wiem, jest ten Borsk taniedziele czyli 14 czy nie????
  
 
Ludzie!!!Zdeklarujcie się!!!Spotykamy się w tę niedzielę czy w następną???
  
 
w zwiazku ze juz dluzej czekac nie moge i wyruszam nad morze prosilbym o wyslanie mi SMSa pod nr 505149149 jesli spotkanie odbedzie sie w ta niedziele. Dzieki wszystkim za info.
  
 
Witam

Sorry za całe zamieszanie, ale ze zmeczenia umknęła mi data 27 VIII. Moja wina, moja wina... Ten własnie termin miałem na myśli, ale jak wczesniej wspomniałem jest to li tylko propozycja. Wiadomo ze wszystkim się nie dogodzi, a jakies priorytety muszą być. Wszak 20 VIII z beemkami bratac sie nie bede.
Jeszcze raz sorry za popełniona gafę i stawiam za to kazdemu przybyłemu na spot po browcu
  
 
3mam za słowo
  
 
To jak? 14-tego?
  
 
Dla mnie 14ty jest OK