Sptkanie w Borsku? - Strona 17

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ja tam sie chce pisac na dluzej niz 3 dni
  
 
Ja tez sie pisze.
Generalnie urlop mam od 3.07 - 09.08 ale moze jakies pare dni wolnych uda mi sie wykrecic.
No i auto bedzie gotowe. Dzisiaj wjechalo na 2 tygodnie do warsztatu.
  
 
Zdrajcy, to ma byc Po 15.08 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ani mi sie wazcie wczesniej!

[ wiadomość edytowana przez: Kartos dnia 2006-05-22 15:38:15 ]
  
 
Cytat:
2006-05-22 15:37:37, Kartos pisze:
Zdrajcy, to ma byc Po 15.08 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani mi sie wazcie wczesniej! [ wiadomość edytowana przez: Kartos dnia 2006-05-22 15:38:15 ]



Hej

Bardzo miło będzie Cię Kartos zobaczyć ponownie Jedynie mamy nadzieję, że wizyta ta nie będzie tak przelotna jak ostatnio Termin jak na razie jest luźny i postaramy się go dopasować „optymalnie” do wszystkich.......... Jednak wiedziony doświadczeniem proponuję rezerwować sobie urlopy lub przynajmniej wolny weekend pasujący Vetsom
Miło by też było gdyby każdy zadeklarował się, co do czaso-okresu pobytu we wspólnym gronie. Ułatwi to nam niezmiernie zaplanowanie owego spotkania, ale to może dopiero po ustaleniu konkretnego terminu.
  
 
Najpierw kazdy powinien zadeklarowac pasujacy mu przedzial czasowy, a potem dopiero nalezy ustalic termin pasujacy wiekszosci (vetsow? ).

Ja deklaruje: Pasuje mi prawie kazdy termin oprocz czasu pielgrzymki czyli pierwszej polowy sierpnia!
  
 
Hej

Dobra niech i tak będzie.
Wpisywać się tu jak do książki życzeń, bo na pozór czasu na organizację i rezerwację domków nie jest za wiele (wszak to sezon).
Ja postaram się być dyspozycyjny i dostosuję się do ogółu.
  
 
Dostosuję się w końcu mam blisko.
  
 
a ja mam daleko ale postaram sie dostosowac do podanego terminu
  
 
Widzę się wśród was w tym czasie.
Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2006-05-22 22:00:12, Brutal pisze:
a ja mam daleko ale postaram sie dostosowac do podanego terminu



Nieprawda!!!!!!!!
Ja mam najdalej
A i tak się dostosuję do ogółu, tak na łikend
No chyba, że mi kluczyki znowu będą miały "zginąć"
  
 
Gieroy Ty zyjesz?
chciałbym z wami byc ale to jeszcze za odległy termin
  
 
Cytat:
2006-05-23 09:55:19, kuba pisze:
Nieprawda!!!!!!!! Ja mam najdalej A i tak się dostosuję do ogółu, tak na łikend No chyba, że mi kluczyki znowu będą miały "zginąć"



nie targujmy sie o pare metrow
  
 
od okolo 8.08 bede juz po urlopie ale dalej bede mial jakies wolne do wykorzystania za sluzby (wiec moze wiecej dni) wiec termin dla mnie otwarty. ale potrzebuje wiedziec najlepiej miesiac wczesniej gdyz latam pomiedzy 2 pracami a w wakacje jeszcze dojdzie 1. Ustalanie dyzurow mam w koncowce miesiaca i wtedy mam na to jakis wplyw.
  
 
Hej

Jeśli tak to umówmy się, że w połowie czerwca ustalamy ostateczną datę spotkania i po tym terminie nie będą przyjmowane żadne zażalenia Czekam więc na propozycje, bo do tej pory wpłynęła tylko jedna i to mało precyzyjna
  
 
Chcesz bardziej konkretnie: proponuje weekend 26-27.08.06
  
 
Ja mam urlop od 28 lipca wiec jak na więcej dni to po tym terminie mi pasuje a jak na weekend to obojętne. Postaram się dostosować
 
 
Proponuje zamknac ten stary watek. Ustalenia tegoroczne sa w innym miejscu.