Sptkanie w Borsku? - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

"abigaz" jak pisałem wczesniej jakies priorytety musza być. Przykro mi ze właśnie Tobie jako autorowi tego watku planowany termin koliduje z eskapada do Wrocka, ale tak juz w życiu bywa ze wszystkim nie da sie dogodzić Jak na razie wiekszośc optuje za spotem w terminie 27 VIII.

Jeszcze raz szczere wyrazy współczucia, bo mam zamiar zaliczyc ten spot do bardzo udanych
  
 
Jaka większość????!!!
  
 
Ale motacie , 27ego też dam rade.
  
 
Mayster,jak narazie "wszyscy" to tylko ty!
  
 
Witam

Jeno bez "............ty"-kania i do tego z małej litery
Stawiajac tezę, ze ja to "Wszyscy" stawiasz mnie ponad innych, a Ci co mnie znaja wiedza ze tak nie jest
Przydałoby się wiecej skromnosci, wyczucia i ogłady
Wszyscy z Toba na czele tylko się dopytywali KIEDY, ale jakos nikt nie miał czasu czy ochoty ogarnac tego tematu, więc pretensje prosze kierowac do Pana Boga
Pomimo powyzszego, nie znajac Cię mniemam że pewnie całkiem równy z Ciebie chłop, ale nie czujesz jeszcze tutejszych "klimatów"

Po primo: Trzech pewniaków (prowadzone sa pazakulisowe rozmowy z potencjalnymi uczestnikami ) to zawsze wiecej jak dwóch Ty i "brutal" którym termin nie odpowiadał.

Po drugie primo: nie ma jeszcze "Kartosa" co sie deklarował i optował termin po 15 VIII a wypowiedziec sie jeszcze nie moze. To samo tyczy sie "szczuro" co zamilkł i sie nie odzywa.

Po trzecie primo: 20 VIII definitywnie odpada z uwagi na zlot beemek.

Czy wystarczy tych argumentów?

Jednakoz jesli tak koniecznie chcesz zorganizowac sobie spotkanie w innym terminie to nikt Ci tego nie zabroni. To jest wolny kraj. Nie mylic z LOB, ale nie bede już cytował tu MASTERA

Chyba juz wystarczy tego przydługiego wywodu.
  
 
Nie bądż taki poliglota!Sam piszesz niestylistycznie,a komuś wytykasz!!!Jak niechcesz się bratać z "beemkami",to niemusi to być Borsk!Mogą to być Konarzyny.Są tam podobne warunki.
  
 
Lotnisko w Borsku z lotu ptaka...

  
 
Mayster wchodzę.
Pojawiam się 27.08 z rana a potem się zobaczy.
Nawet jak byśmy mieli pojechać w 2 .
ale myslę, że 3 się pojawi aby sprawdzić co jego mv6 potrafi
i Kartos będzie... i może master (URG-mobilizacja) moze poznań nadciągnie aby przemuchać swoje mv6?
No i Ostry, Szczuro i dziecko wermahtu i pewnie pare osob jeszcze
  
 
Cytat:
2005-08-13 09:49:06, PiotrS pisze:
...ale myslę, że 3 się pojawi aby sprawdzić co jego mv6 potrafi ...



Dobrze myslisz . Bede jechal zokolic Szczecina (Dziwnów), powinienem do Was dobic miedzy 12 a 13.

pozdro
3
  
 
Witam,

jestem zainteresowany również wypadem do Borska…
no i oczywiście przywiezienia kilku piwek dla Lobowiczy na wkupienie się...

mam zapytanie czy planowany spotu… czy ma być dwu dniowy??

widzę, że zapowiada się niezła jazda
  
 
Witam

Cytat:
2005-08-13 07:49:54, abigaz pisze:
Nie bądż taki poliglota!


Za słownikiem Kopalińskiego-POLIGLOTA człowiek władający wieloma językami. Etym. - gr. polýglōttos, polýglōssos 'jw.; wielojęzyczny'; zob. poli-; -glota.
Dodać coś jeszcze?

Cytat:
Sam piszesz niestylistycznie,a komuś wytykasz!!!


Stylistyka nie ma tu najmniejszego znaczenia i nie o nią mi w Twoich wypowiedziach chodziło. Istotny jest sens Twoich jak i moich wypowiedzi, co w pierwszym wypadku wydaje mi się wątpliwe.

Cytat:
Jak niechcesz się bratać z "beemkami",to niemusi to być Borsk!Mogą to być Konarzyny.Są tam podobne warunki.


Pewnie, że mogą, miejsce niczego sobie. Mogą być też Szymany koło Szczytna czy Bagicz koło Kołobrzegu, lub nawet Gryźliny za Ameryką, ale, po co?! Wybór padł na Borsk, bo sprawdzone miejsce i niektórzy mają do niego sentyment, no i szlus.
Ponadto, jeśli nie są Ci obce pojęcia lobbing czy promowanie to zastosuj je bardziej skutecznie, a może wyjdzie na Twoje.

Tyle by było w temacie mojej polemiki na Twoje posty i zakończmy ją. Skupmy się raczej nad organizacją spotu, a nie czczym gadaniem.

  
 
Cytat:
2005-08-13 12:35:03, dan-cnc pisze:
......mam zapytanie czy planowany spotu… czy ma być dwu dniowy?? widzę, że zapowiada się niezła jazda



Witam

Ja przynajmniej optuję za taką wersją, ale jak życie wielokrotnie już pokazało, bywa z tym różnie Wszystko zależy od liczebności i nastawienia uczestników, a pogoda też będzie miała na to wpływ.

P.S. Prywatnie jesli to możliwe będę miał do Ciebie interes, ale to już na prv.
  
 
Co sądzicie o małym teście szybkościowo-sprawnościowym?



Całość trasy to około 1,4km. Nasze maszynki
powinny wytrzymać bez problemu taki przejazd.

Trzeba by było pomyśleć o bezpieczeństwie w czasie
przejazdów. Zaznaczyłem miejsca, gdzie trzeba by było
postawić ludzi by nikogo nie wpuszczali bo ładne karambole
mogłyby powstać.

Mam nadzieję, że te drogi są przejezdne i nie ma na
nich dziur (szczególnie chodzi mi o te poprzeczne).

Może jakieś oponki poprzywozić ze sobą w celu
wytyczenia trasy na łukach?
  
 
Witam

I to mi się podoba Ktoś zaczyna myśleć o przygotowaniach.
Ja osobiście mogę parę opon przytachać. Oczywiście gryl i niezbędny inny ekwipunek zlotowy też zabiorę
  
 
Mozna popatrzeć na to wszystko z góry dzięki zdjęciom satelitarnym z googla
Zdjęcia satelitarne
  
 
ludzie o co Wam chodzi, jest postanowione Borsk i tyle data ustalona i koniec gadanie, brac sie do roboty w organizowaniu a nie w polemizowaniu czy jeszcze w czym innym. Czas, miejsce wybrane wiec nie ma dyskusji, pogoda napewno bedzie, gorsza lepsza ale zawsze bedzie, snieg moze padal nie bedzie
  
 
Hej,

Na 90% się pojawie, ale ostateczną odpowiedź dam kilka dni przed 28.VIII

Pozdro
  
 
Witam wszystkich. Niewiele brakowało a umknąłby mi ten wątek. Termin 28.08.05 jest chyba OK. Na razie wstępnie zapowiadam swoją obecność.
  
 
Witam

My tu stęsknieni jakiegoś spotu, a „kierownictwo” zafundowało nam przyspieszone LOBParty.
Jednak mam głębokie przekonanie, że nawet czując już atmosferę zlotu nie odpuścicie sobie tego spotkania. Choćby tylko z powodu zapowiadanej przez górali pięknej pogody, która nas na spocie nie opuści. Naliczyłem 9-ciu pewniaków prócz osób im towarzyszących i mam nadzieję, że jeszcze Ci niezdecydowani mile nas zaskoczą i doszlusują do ekipy. Skład ekipy zapowiada się imponująco, więc zabawa może być przednia.
Dla tych, co nie znają okolic, a będą chcieli z soboty na niedzielę przenocować tak jak ja (myślę, że nie tylko) to ośrodków wczasowych jest tam bez liku. Można tam też rozbić namiot i nawet wyżywienie wykupić po cenach dość umiarkowanych.
Ja osobiście dekuję się w jakimś ośrodku już w piątek po południu i w sobotę od samego rana będę witał wszystkich przyjezdnych. Sobotnie późne popołudnie i wieczór (po wszelakich samochodowych konkurencjach) moglibyśmy spędzić przy ognisku czy nawet grylowaniu przy pifku.
Wracając do pomysłu zabawy na pasie, a dokładnie oznakowania i zabezpieczenia trasy przejazdu, to proponowałbym zrobić to taśmą biało-czerwoną na prętach. Opon potrzeba by było zbyt wiele, a w aucie zajmują zbyt dużo miejsca. Ponadto trzeba by było je zabierać z powrotem, wszak porządek musimy po sobie pozostawić. Bez większego problemu taśmę i pręty mogę wziąć na siebie. Tylko pomyślcie ile tego będzie potrzeba.
Dobrze by było by ktoś bardziej oblatany w temacie przygotował prócz konkurencji w/w plan jakiejś mniej szybkościowej dla takich bestii z rozrusznikiem.
Mam nadzieję, że Piotr weźmie ze sobą swoje urządzonko by, co nieco pomierzyć.
Zachęcam Was do pisania i zamieszczania tu swoich sugestii i propozycji, by każdy znalazł w tym spotkaniu jak najwięcej zadowolenia.
  
 
No Mayster, zaimponowałeś mi polemiką z Abigazem, krótko, po polsku, treściwie i bez rozwodzenia się o dyrdymałach a zamiast tego dążenie do osiągnięcia celu,