Amortyzatory DELCO

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
przepraszam, że piszę w głównej kategorii, ale niestety jakoś tak mam wrażenie, że żadko odwiedzana jest kategoria SPRZEDAM/KUPIĘ.

Poszukuję już w tej chwili na gwałt amortyzatory na tył do mojej omegi (3.0 r2000). Obdzwoniłem wszystkich większych dystrybutorów części i praktycznie nikt nie ma amorków do NIVOMATu. Wszyscy wciskają mi zwykłe. A nie uśmiecha mi się płacić 1100zł za komplet skoro podobno można te amortyzatory kupić za ok. 750-780zł. Bardzo będę wdzięczny za wszelką pomoc
  
 
Konrad, temat był wałkowany, to raz, ale jeszcze raz napiszę. Nie mam zamiaru polemizować z opinia, że są zamienniki do omegi amorów pompowanych. Wiem tyle, że mnie nie udało się pomimo dużych wysiłków kupić zamiennikow do "B". Wszędzie powtarzała się ta sama opinia " te amory robione są wyłącznie do tego modelu omegi na zamowienie GM i rozprowadzane pod jego znakiem firmowym. Zamiennikow nie robi się z uwagi na niewielki zbyt , a co za tym idzie nieopłacalność"Ja swoje kupiłem po 410 za sztukę w ASO i stargowałem z wyjściowych 460. Cena owszem niemała, ale według mnie jest to fantastyczny bajer, niezależnie od tego czy się jeździ samemu czy nie i warto go zachować.
  
 
Cytat:
2005-07-14 21:16:38, JanuszGnitecki pisze:
Konrad, temat był wałkowany, to raz, ale jeszcze raz napiszę. Nie mam zamiaru polemizować z opinia, że są zamienniki do omegi amorów pompowanych. Wiem tyle, że mnie nie udało się pomimo dużych wysiłków kupić zamiennikow do "B". Wszędzie powtarzała się ta sama opinia " te amory robione są wyłącznie do tego modelu omegi na zamowienie GM i rozprowadzane pod jego znakiem firmowym. Zamiennikow nie robi się z uwagi na niewielki zbyt , a co za tym idzie nieopłacalność"Ja swoje kupiłem po 410 za sztukę w ASO i stargowałem z wyjściowych 460. Cena owszem niemała, ale według mnie jest to fantastyczny bajer, niezależnie od tego czy się jeździ samemu czy nie i warto go zachować.



Widzisz, chętnie kupiłbym za 410zł, ale w moim ASO życzą sobie 550zł. Gość gdzieś tam sprzedaje Delphi za 390, nie wiem, czy to są zamienniki, czy oryginały, niestety nikt nie jest w stanie udzielić mi sensownej odpowiedzi.
  
 
ale macie banie chlopaki
za ta kase to mozna sie wyposazyc w wysoka serie bilsteina (ktory bankowo zje te oryginaly na sniadanko



p.s. patrzac na ceny z allegro... to za 1100 zl mozna by zakupic komplet B8 na 4!!! kola

ale ze to twarde to nawet taniej komplecik B6

rajcuje was to jak wam sie "samo podnosi" ??
  
 
Darti, no nie samo, najpierw musi być ponaciskane
  
 
Podawałem nr komórki do człowieka który sprzedaje Delphi po 390zł a nawet i mniej zadzwon i zapytaj na znajdziesz w wyszukiwarce teraz niemam zeby podac. poszukaj w któryms poscie jest!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  
 
Z mojego ASO moge mieć za:
Cena wyjsciowa 498 cena dla mnie 450
cena dla Ciebie 450 zł + przesyłka + (krata IM dla mnie, opcja ). nr amortyzatora to 0436164, klucz szukania Omega B po liftingu caravan silnik 3.0V6.
Kcesz, bo muszę zamówić.
  
 
Moje ASO ma je po 530pln, cena dla mnie 450pln. Jak będziesz w Warszawie to się odezwij.

pozdro
3
  
 
Cytat:
2005-07-15 10:52:24, dARTi pisze:
... rajcuje was to jak wam sie "samo podnosi" ??



dopóki się samo podnosi jest OK, gorzej jak się nie chce podnieść lub mu trzeba pomagać....

pozdro
3
  
 
ja bym tez kupil ale w moim aso wolaja 620 zl za sztuke, po sprawdzeniu na sprzecie do testowaniu amortyzatorow jeden jest jak nowy drugi cieknie i tak jak by go nie bylo, czy jest sens wymieniac jedna sztuke ?
  
 
3 cholera ale masz siłę negocjacji .
I widać ze 3misto to biednieszy okręg .
  
 
Cytat:
2005-07-16 12:43:15, 3 pisze:
Moje ASO ma je po 530pln, cena dla mnie 450pln. Jak będziesz w Warszawie to się odezwij. pozdro 3



Hej 3,
będę w Wawie napewno w tygodniu i byłby bardzo zainteresowany za taką cenę kupić. Jak można się z Tobą ewentualnie skontaktować? Jaki nr tel na priv ?

PiotrS, dzięki, ale po zsumowaniu kosztów, nie wiem, czy nie wyszłoby drożej hehehe