Pożeracz paliwa - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Co by nie było to nie ma jak DIESELEK
  
 
Pewno

Jeden lubi pomarancze a drugi jak mu skarpety smierdza....

Cokolwiek mialoby to znaczyc
  
 
I gazem nie klepie w autku!!!
  
 
Cytat:
2005-07-14 15:47:49, Vino pisze:
Typowy przyklad reakcji "wiedzacych i umiejacych wszystko najlepiej". Nie nie tylko ja tak umiem. Ma ja wiele osob. Najblizszy przyklad to Boogie. I jeszcze paru chlopakow z forum, ktory tez ropbili takie wyniki - poszukaj sobie, albo i nie bo im tez nie uwierzysz. To prawda, ze wieksza czesc swiata nie ma. Tak juz jest. Tak samo jak tylko 10% ludzi na ziemi ma swoj dom, prace, nie jest glodna i ma telewizor.



Ja mam wrażenie, że do "wiedzących i umiejących wszystko najlepiej", to Ty się zaliczasz, a przyklejasz taką łatę komuś innemu...
  
 
Cytat:
I gazem nie klepie w autku!!!



Zauwaz kolego ze nie mam zagazowanego silnika.


Cytat:
Ja mam wrażenie, że do "wiedzących i umiejących wszystko najlepiej", to Ty się zaliczasz, a przyklejasz taką łatę komuś innemu...



"- To moj tata jest silniejszy !
- Nieprawda, bo moj, a nie twoj !"

Ja zabieram swoje lopatki i wiaderka. Milej zabawy.

I jeszcze: ja sie nie madruje na temat spalania diesli majac benzyne, tym bardziej gdybym mial niesprawny samochod.....Moze to przez ten zaworek ? To by tlumaczylo tak wysokie spalanie.



[ wiadomość edytowana przez: Vino dnia 2005-07-14 17:08:31 ]
  
 
Cytat:
2005-07-14 17:05:37, Vino pisze:
I jeszcze: ja sie nie madruje na temat spalania diesli majac benzyne, tym bardziej gdybym mial niesprawny samochod.....Moze to przez ten zaworek ? To by tlumaczylo tak wysokie spalanie. [ wiadomość edytowana przez: Vino dnia 2005-07-14 17:08:31 ]




To nie Twoja wina, że nigdy nie miałeś diesla i się nie znasz. Ja miałem benzynki i diesle, wiem co nieco o spalaniu różnych samochód...i o technikach jazdy. Poza tym, czy jak człowiek ma diesla lub benzyne, to już nie może czegoś napisać o tym drugim??
Ja nic nie pisałem o dużym spalaniu w moim samochodzie...
Jak czytasz inne wątki z moim udziałem(zawór EGR), to czytaj dokładnie...bo później piszesz głupoty i po raz kolejny ktoś będzie się z Ciebie śmiał...



[ wiadomość edytowana przez: zabojad dnia 2005-07-14 17:29:49 ]
  
 
Dokładnie!!!
  
 
panowie spoko wolniej.......
po co tyle złych klimatów....


jak komuś za dużo pali niech kupi tico...
jak cośważy 2000 kg to musi wp.......
pozdrawiam.
  
 
POWIEDZIAŁ CO WIEDZIAŁ ALE PRAWDE POWIEDZIAŁ !!!
  
 
Cytat:
2005-07-14 12:52:49, zabojad pisze:
Człowieku, nowa Astra z silnikiem 2.0 na trasie przy super spokojnej jeździe tyle pali, więc nie nawijaj makaronu na uszy, że silnik starszej generacji o 1000cm3 większy, tyle pali, wiem że chciałbyś i możliwe że wyzerowałeś wskazania i po niewielkim odcinku spokojnie przejechanej trasy (bez zatrzymań i startów) sprawdziłeś spalanie i tyle pokazało...ale bez przesady...



Tutaj oczywiście chodziło mi o Vectrę w benzynie, bo chyba nie ma Astry z silnikiem 2.0. A Vectra właśnie tyle pali na trasie po Polsce, jak ktoś potrafi lepiej, to gratuluję.