FUTURPOL-Czeska oferta spoilerów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Może znacie ale podaję ten adresik bo mają dosyć duzo ciekawych rzeczy do ŁAD.A do Czech nie jest tak daleko.Można tam np. kupic cały spód do niwy wykonany z laminatu.czeskie akcesoria do ŁAD
 
 
hmmm. mi ten link nie działuje...
  
 
Eee,u mnie działa.
  
 
w takim razie poczekam do jutra. widać znów łącza tpsy działają wybiórczo...
ostatnio Kacper miał i klubową i forum i nethit, a ja nie...
odległość między nami to może 4km.

telekompromitacja polska sa... łączy nas coraz mniej
  
 
niestety , coraz więcej ludzi narzeka na tp.
Dzis znowu ktos sie żalil na autoladzie,ze udalo mu sie nawet tu zarejestrowac ale nie moze wejśc na to forum. Wielu sobie odpuszcza wejscie na to forum z tego powodu.o co chodzi????czyżby to było tak upierdliwe????
 
 
Cytat:
2003-03-04 18:32:46, pawel_krakow pisze:
niestety , coraz więcej ludzi narzeka na tp.
Dzis znowu ktos sie żalil na autoladzie,ze udalo mu sie nawet tu zarejestrowac ale nie moze wejśc na to forum. Wielu sobie odpuszcza wejscie na to forum z tego powodu.o co chodzi????czyżby to było tak upierdliwe????


Faktycznie wejscie na Forum czasmi trwa BARDZO DLUGO, i nie sadze zeby to byla wina TPSA, bo w pracy mam lacze nie zwiazane z TPSA i jest podobnie.
  
 
Damian, to nie chodzi o łącze, a o łącza po drodze...
Polpack (podwykonawca TP Internet) ostatnio rzeźbi coś straszliwie i takie krzaczki mam bardzo często w różnych kierunkach.

Faktem jest natomiast że Motonews często otwiera się B.długo i potrafi mieć przestoje. Prawdą jest też że potrzebuje trochę nowszych przeglądarek niż IE z Win'95 jakiego ma Adasco.
Faktem też jest że IE z serii 5.xxx ma strzeszne dziury i w niektórych adresach ciągle wywala błędy, które powodują zamknięcie okien.
  
 
U mnie działa tylko że nie pokazuje zdjęć samary.
  
 
mam to samo...
jak nie tpsa, to Czesi coś uwalą... i jak tu pooglądać??
  
 
przysięgam ,ze to nie ja:)