Hak holowniczy - podłączenie???? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kurczak te zamki to są a jakby ich nie było trzeba było powiedzieć na zlocie. Też mam taki hak i kluczyki mogliśmy spróbować a nóż by podpasował. A hak nie jest do cięgania tylko do bezpiecznego parkowania.


[ wiadomość edytowana przez: gieroy dnia 2007-11-25 13:23:08 ]
  
 
Cytat:
2007-11-25 11:56:15, fomin pisze:
panowie, mam dopinany hak i zapytam , nie mam kluczyka do niego , czy spec od zamków bedzie w stanie dorobić kluczyk i ile to może kosztować?



Zaniosłem hak do magika i po dwóch dniach odebrałem hak + kluczyk.
30zł

Z tym, że Tobie chyba nie po drodze - ten magik ma warsztat w Chorzowie.

--
Pozdrawiam
Ryszard
  
 
dzięki za info
  
 
chopy mam ten sam problem, zaqłożyłem hak do Omy B, a w kostce jest wszystko oprucz STOPU. Skąd go wziąć?
  
 
a na czym sprawdzales dzialanie elektryki? moze cos nie kontaktuje w gniezdzie/wtyczce? Najprosciej to wziac ze swiatel stopu
  
 
no najprościej ale poczytaj niżej, na kompie pojawia się komunikat że coś nie tak zżarówkami, po to właśnie jest osobna wtyczka dla haka aby niknąć tego problemu
  
 
bede teraz zmienial gniazdko na to nastopinowe , postaram sie zrobic zdjecia jak sie podlaczylem zakladajac 7 pinowe gniazdko , u mnie ze stopem nie bylo problemow ,
byc moze nie ta mase wzieliscie ??aczkowliwek nie wiem , nie jestem elektrykiem
  
 
kolego, nie mówię o gnieździe w które wtykasz wtyk od przyczepki, ja mówię o kostce w bagażniku przeznaczonej do instalacji gniazda haka hol. Mase biorę sobie z karoserii ale na tej kostce nie jest podawane napięcie ze stopu.
  
 
Cytat:
2008-09-17 09:24:22, lindom pisze:
kolego, nie mówię o gnieździe w które wtykasz wtyk od przyczepki, ja mówię o kostce w bagażniku przeznaczonej do instalacji gniazda haka hol. Mase biorę sobie z karoserii ale na tej kostce nie jest podawane napięcie ze stopu.



Kolego, brakuje Ci przekaźnika (w kabinie koło pedałów).
Załóż i sygnał stopu w kostce się pojawi.
Gniazdo przekaźnika poznasz po dochodzącym tam kablu żółto-czarnym od wtyczki z bagażnika.