To było takie kameralne,,,,,miłe spotkanie :)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
I stało się, po wielu ustaleniach wreszcie przyszło mi poznać naszego Kolegę Klubowego stanko206- do niedawna jeszcze Żółtodziobiastego - w sumie poczyniliśmy takiego małego Zlota pod Syf' Donaldsem w Krakowie. Tam nastąpiło uroczyste wręczenie naklejki klubowej.
Naturalnie z tego zlota zrodziło się kilka fotek (które dzięki niezawodnej pomocy Basis - plisssssssss) zostaną niebawem umieszczone na forum. Oczywiście Dominiku liczymy, że wrzucisz także Swoje fotosy juz z naklejka na blendzie. Bo jak widać moje zdjęcia obfotografowały jeszcze dziewiczą blendę
Stanko205 miło było CIe poznać osobiście ,,,,naturalnie liczymy, że na Zlotach się pojawiał będziesz
Kinga
  
 
Równie jeśli nie bardzo bardziej miło było i mi . A oto mój skarbek ukochany, Już z nalepką, i z tego miejsca wnioskuję aby klub nasz był Polski a nie internetowy bo szkoda naklejki zmieniać .




P.S. Zdjęcia może nie najlepsze bo na szybkiego w pracy, jakims obsr..nym aparatem, ale co tam.
P.S.2 Właśnie dostałem w łeb bo znowu zapomniałem że mam nie mówić do auta tak samo jak do żony (skarbek) ale co tam kocham oboje
  
 
Basia wklei foty... jak wroci z imprezy.. i otrzezwieje.. czyli.. hmmm jakies 2 dni?
  
 
Cytat:
2005-07-14 08:33:41, Czarek_Rej pisze:
Basia wklei foty... jak wroci z imprezy.. i otrzezwieje.. czyli.. hmmm jakies 2 dni?


Czaruuuś!.....ajajaj.....Nie doceniasz Basi !!
  
 
Cytat:
2005-07-14 08:16:31, stanko206 pisze:
Już z nalepką, i z tego miejsca wnioskuję aby klub nasz był Polski a nie internetowy bo szkoda naklejki zmieniać



Od zawsze była i jest wojna o to czy "Internetowy" czy "Polski"

Moim zdaniem powinno być internetowy, ale ze względu, że ...... zmienili nazwe bez konsultacji z klubem to proponuje robić naklejki:

KLUB ESPERO
ESPERO.OF.PL
 
 
KLUB SYMPATYKÓW ESPERO
ESPERO.OF.PL
  
 
Cytat:
2005-07-14 13:53:45, kisztan pisze:
KLUB SYMPATYKÓW ESPERO ESPERO.OF.PL


Popieram
Niech SYMPATYCY też coś mają
  
 
Cytat:
2005-07-14 13:53:45, kisztan pisze:
KLUB SYMPATYKÓW ESPERO ESPERO.OF.PL



KLUB EROTOMANÓW


ESPERO.OF.PL


 
 
Cytat:
2005-07-14 12:51:04, bogdan1 pisze:
Czaruuuś!.....ajajaj.....Nie doceniasz Basi !!



Chłopcy jak śmie(je)cie? Obydwoje mnie nie doceniacie

Niestety nie za dwa dni bo wolny miałam tylko jeden dzień,więc trzeba się było szybko pozbierać Ale było całkiem ciekawie
Zdjęcia wrzucę wieczorkiem gdyż dopiero wróciłam ,a za chwilę jadę do Katowicóf i nie zdążę tego zrobić.
  
 
Cytat:
2005-07-14 14:56:08, Norbi69 pisze:
KLUB EROTOMANÓW ESPERO.OF.PL



no za taka nalklejka to byłbym za
  
 
Oto foteczki "by Kiniusia" (nie minęły dwa dni )


I. A oto nasz (jeszcze do niedawna Żóltodziobiasty) Kolega Stanko206 i Jego bryczunia



II.Oczywiście należało dogłebnie ogladnąć nowy nabytek Stanko206 :0



III.Silniczek jak tralalala.



IV.I jeszcze z inne perspektywy



V.Cóż za piękne tyły




VI.Od razu można poznać szczęśliwego człowieka, bo posiada Esperaczka



VII. A ta Pani obok to kto?,,,,hehehe



VIII. Tak już lepiej widać obydwa wozy

  
 
Fotki bardzo ładne, ale mam pytanie:
Stanko, co Ty masz ku*** za zagłówki?? Siedzenia tez masz nieoryginalne??


-----------------
czasem tu zaglądam

[ wiadomość edytowana przez: Adam4302 dnia 2005-07-15 00:31:22 ]
  
 
Cytat:
2005-07-15 00:30:22, Adam4302 pisze:
.."Stanko, co Ty masz ku*** za zagłówki?? Siedzenia tez masz nieoryginalne??...."


A so jeszcze NIE ???.....zagłowki wyglądają jak z Opla
Stanko!..Do Tablicy proszę !
  
 
Cytat:
2005-07-15 00:48:05, bogdan1 pisze:
A so jeszcze NIE ???.....zagłowki wyglądają jak z Opla Stanko!..Do Tablicy proszę !


vectrze A jest to samo
  
 
Kurcze ale jestem spostrzegawczy, tapicerka tych foteli jest całkiem inna niż reszta ale są bardzo wygodne, ktoś mi zapie...lił pokrętła od oparcia foteli, zrobiłem fotki ktoś wie z czego to fotele?
  
 
Jak tak patrzę na te fotki to mi aż serce drgo ,,,,,,,,,co te esperaczki nasze to takie dźwięczne autka


[ wiadomość edytowana przez: Kiniusia dnia 2005-07-15 09:09:55 ]
  
 
Kinia, virtual tunning trzeba by bylo dorobić z nalepką
  
 
Cytat:
2005-07-15 09:12:17, stanko206 pisze:
Kinia, virtual tunning trzeba by bylo dorobić z nalepką


Nie widzę kłopotu
  
 
Ale piękne jednak są te autka, a jacy wspaniali właściciele
  
 
Witam
Fajnie jest poznac "krajanina" na "zywca" a i Kinia ( jak zwykle) wyglada boosko. Mysle ze kiedys sie ugadamy i spikniemy sie albo w Bobrku albo w Oswiecimiu i pogadamy.
Pozdrowienia
Sylveriush