Czy moja Samara jest brzydka? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Takiemu sqrwielowi to powinni ręce obciąć.Ja to jestem za nerowoy i nie chcę nawet myśleć co bym zrobił mając taką przygodę.
Pzdr Grzesiek
U mnie najdłużej wytrzymał oryginalny białoruski akumulator:)Centry takie sobie(już mam drugą)
  
 
nie lam sie!
moja tez wyglada nieszczegolnie...
mozemy braz udzial w konkursie na najbrzydsze auto.
o ile nie zdaze z remontem:)

a jak klub nie zgodz isie na taki konkurs, to poprosze o konkurs na najladniejsze wnetrze:)
samochodu oczywiscie!
  
 
Moja siódemka ma beżową tapicerkę. Z daleka, powiedzmy 10-15 metrów wyglada jakby była ze skóry (paru się nabrało). Autko jest pełnoletnie (1985) i była podmalowywana tu i ówdzie, ale dość fachowo. Nie martwi nie to. Wręcz przeciwnie: im więcej warstw lakieru, tym lepie blacha zabezpieczona. Zżarty ma dół za przednimi kołami. Chlapacze założyłem dopiero 1. marca 2003 roku. Góra dzielnie sie trzyma. Do rzadkości należy spotkanie poloneza albo fiata w wieku w takim stanie jak moja ładzianka i w takim wieku.

Chłopie (do Krajnik), wogóle się nie przejmuj. Naprawianie naszych ładowarek odbywa się naprawdę niskim kosztem (poza full remontem, czy full blacharką połączoną z lakierowaniem).
Dbaj o ładną - ona zadba o Ciebie.

Zapomniałem dodać ostatnim razem, że mój rusek pomagał w odpalaniu niemca (VW). To tyle.
Pozdrawiam
Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: syvo dnia 2003-03-11 16:09:20 ]
  
 
krajnik nie łam się. zobacz jak moja wygląda po zimie TUTAJ i też ma popękaną beżową tapicerkę. to chyba norma. nie jeseś sam :)