DLACZEGO ANONIM?!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nie zebym sie czepial, bo ostatni - dzieki kasowaniu ciastek (dzieki Goral - chyba cie ucaluje) - forum biega mi nawet w muzeum, czyli na IE3,0.
ale zarowno z roboty jak i z domu nie moge sie wlogowac i pisze jako anonim. W ogole nie pokazuje sie miejsce do logowania. Podejrzewa, ze to wlasniue wina ciastek. Mam racje? A moze ktos ma podobny problem?
W kazdym razie - jesli na koncu postu aninima widnieje moj podpis - to ja.
mam nadzieje, ze nikt sie pode mnie nie podszyje, bo bede musial pisac jakims kode czy co...
adasco
 
 
Ja miałem podobny problem.
Skontaktuj się z Deamon-em (nr GG: 642165).
U mnie już wszystko OK!
Pozdro...
  
 
Cytat:
2003-03-11 09:07:15, Adasco pisze:
W ogole nie pokazuje sie miejsce do logowania. Podejrzewa, ze to wlasniue wina ciastek. Mam racje?



Ciastka nie maja nic wspolnego z oknem logowania a przynajmniej z jego pokazywaniem sie. Za to odpowiedzialna jest obsluga JavaScriptu w przegladarce. Moze wylaczyles obsluge tego cuda?

pozdr.
  
 
O które okno logowania chodzi?Bo są że tak powiem dwa:jedno to to co wyskakuje gdy klikniesz na przycisk zaloguj a drugie to wtedy gdy bez logowania klikasz odpowiedz na post.Wczesniej gdy anonymousy nie mogły pisac tam po kliknięciu na "odpowiedz"były ramki zeby wpisac nick i hasło.
U mnie jak nie działał java scritp to tak robiłem,potem do ulubionych dodałem se kombinowany link do logowania(ale nie mogłem obsługiwac funkcjii klubowych bo to nie było okinko javascirpt tylko zwykłe jak explorera).Potem przyszło mi do głowy ze w Zone alarm mam włączoną blokadę reklam i wyskakujących okieneke.To była przyczyna nie pokazywania się okna logowania u mnie
pzdr Grzesiek
  
 
cala hec aw tym, ze java chodzi, a zadnych blokad nie mam. zabezpieczenia mam na minimum.
i to samo mam w domu, tyle, ze pod IE 5 i mozilla...
ale to malo istotne, wazne, ze wreszcie moge czynnie uczestniczyc w forum!
 
 
Java to co innego, chodzi o JavaScript

A maz wszystkie serwis paczki na tej piatce?

pozdr.
  
 
nie no Daemon, pisalem w srkocie - wlasnie skrypt mialem na mysli...
inne stronki z java chodza...

PS: czy texcikiem pod postem cos mi sugerujesz????:))))
ja tam sie na tym nie znam, ja robie wapa.
 
 
Cytat:
PS: czy texcikiem pod postem cos mi sugerujesz????:))))
ja tam sie na tym nie znam, ja robie wapa.



Ja tam niczego nie sugeruje

Z tymi skrotami to ostroznie, juz jednemu doradzilem zeby sobie
Jave z Suna sciagnal i nic mu nie pomoglo

Jesli okno logowania sie nie pojawia, to moze byc tylko nie prawidlowo obslugiwany JavaScript przez przegladarke (i tu bedziesz wiedzial, bo w Mozilli powinno okno wyskoczyc jesli np. w MSIE nie chodzi), jakas blokada aktywnych skryptow (jakis ZoneAlarm, zbyt restrykcyjnie ustawiony antywirus lub jakis inny program blokujacy "wyskakujace okienka").

Jakie projekty robiles w WAP'ie? O co tam mozna "oprzec" autoryzacje uzytkownika ?

pozdr.
  
 
robie portal wap.mobile.net.pl - od strony edytorsko-dziennikarsko-redakcyjno-poltechnicznej.
tzn. znam podstawy wml, buduje stronki itd. Natomiast os spraw czysto technicznych to mamy rewelacynych magikow.
a o autoryzacjie mozna oprzec np. wap premium - tresci platne itp. sciaganie logosow, dzwonkow i innych tam gierek javowych.
jesli masz konkretne pytania, mozesz je zadac na naszym wapforum na stronie www.mobile.net.pl.
a postal z komorki obejrzysz pod wap.mobile.net.pl.