Sporo cześci do 128 - nowa ciekawa dostawa...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
w związku z tym że zakupiłem pół piwnicy czesci do 128 mam nieco do sprzedania (za dużo wymieniać bo sporo tego jest niestety głównie mechaniczne choc wiele zewnętrznych jest... - brak emblematów) kontakt na prv lub gg 7550149 tel 880247362 tadzik128@wp.pl
z ciekawszych rzeczy do puszczenia:
- kompletna atrapa do 128 sport (bez L czyli pod prostokątne lampy)
- przednaia szyba zielonkawa (VISATERM)
- nowa guma zderzaka do 3p
- kupiłem bardzo łądną tylną szybę wiec moja bedzie na sprzedaż
- komplet wahaczy
- 2 komplety drażków reakcyjnych
- sporo chromowanych cięgien gazu
- niestety tylko jedno świato długie orygionalne carello
- nowe mocowania zderzaków przód i tył
szkoda wymieniac dalej bo nawet sam tych wiader i pudeł dokładnie nie przeglądnałem...

Nadal szukam:
do coupe:
-ładne zderzaki - moga być bez kłów
-chromowane listwy na tył auta (ta obwódka) - szczególnie dolna listwa i malutka częśc otaczajaca zamek - reszte mam
-napis 1300 lub 1100 na tył
- ładne tylne boczki do SL (bez dziur po głosnikach - jak wypaśne to przednie też wezme...)
- ewentualnie ładne fotele czarne przednie
- ewentualnie atrapy przedniej do SL
- oryginalna kierownica do SL

do 3p:
- prawy przedni klosz migacza
- prosty przedni zderzak
- maskownica radia
  
 
szukam jeszcze przednich oryginalnych reflektorów carello (dowolny stan) i klosza lampki oświetlenia tablicy do 3p w dobrym stanie z uszczelka
  
 
carello lampy przednie oczywiście do coupe - okrągłe
  
 
szukam też do 3p w wersji czernionej (zamiast chromu takie czarne elementy) nakłądki zewn na prawy słupek i pionowej listwy do szyby uchylnej (obie oryginalnie czernione) lub ewentualnie całej szyby z czerniona ramka 9najlepiej szyba zielonkawa)
  
 
To i ja się przyłączę do tego wątku.

Kupię tylny zderzak do coupe może być bez kłów, chromowane listwy na tylne boczne szyby i ramkę drzwi
  
 
mozliwe ze bede miałtylny zderzak do sprzedania. w stanie powiedzmy średnim - ma kły ale moge puścić bez kłów. ramke szyby moge ci dac chromowaną do jednej z tylnych szyb bo nie jest w dobrym stanie czy reszte czesci mam musiałbym sprawdzić
  
 
ty masz wersje s a nie sl wiec nie masz miec tych ramek chromowanych...
  
 
Zderzak i tak pójdzie do chromowania więc jakieś ślady korozji będą do przyjęcia oby nie było dziur i był prosty
Jeśli chodzi o te listwy chromowane to zgadza się fabrycznie ich nie miałem ale jeśli znajdę w dobrym stanie do sprzedania komplet lub chociaż na drzwi to się zastanowię bo chciałbym je mieć.
  
 
podnosze bo czesci bardzo wiele leży także te wcześniej zdobyte...
  
 
Tadzik pilnie poszukuje kiełków... borki tuz tuż...