Tanie oktany w krakowie - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Bosz, jak widze takie ceny >4zl/liter to zaczynam się uśmiechać jak tankuje swoją maszynę do pełna za 50 zeta
  
 
odswiezam, bo trafiłem przypadkiem na calkiem ciekawą strone,
moze komus sie przyda http://www.dobaku.pl/...
  
 
Dzieki Bogu gaz za 1,82zl a spalanie w granicach 8l/miasto 7l/trasa
  
 
Jakos trudno mi uwierzyc zeby kant tyle palil...
  
 
W Krakowie z tego co pisecie to macie raj cenowy w Łodzi nie spada ponizej 4.20 - 4.50... To jest dopier tragedia...!
  
 
Witam to co sie dzieje w Mielcu z cenami gazu to jest przesada na BP gaz jest po 1,91 u reszty po 1,89-1,90,bylem przed wczoraj w Dębicy i tam tankuje po 1,74,u nas poprostu gazownicy trzymaja sztame i lipa.A co do Lisa,to jego spalanie jest chyba malo prawdopodobne albo jezdzi 50km/h albo sam sobie wmawia takie baje,moj w miescie nizej niz 10l/100km nie zejdzie,no ale i w pałe tez dostanie,ale mnie do gleby trzymaja kapcie jak na Bandziora to dosc szerokie,ale w zakrety mozna pakowac bez obaw.POZDRO
  
 
pasi wam to ze w poznaniu na bp na rondzie obornickim nie ma wałku na ilości? Juz w ciagu 1.5 tyg lalem 3 razy do baniek i tyle ile odmierzylo tyle było.Ciekawe nie?
  
 
eee powiem wam szczerze że do silników z wtryskiem to polecam BP Ultimate, droga w ku*** ale ostatnio zrobiłem na takiej ok. 60 km więcej niż na 95 i wogóle silnik kulruralniej pracuje.

pozdro
  
 
Zgada sie.Chcesz zobaczyc jak auto moze byc mułowate ? zalej na esso na żeromskiego,tam gdzie obsługuje taka miotła co wyglada jak z downem.Heh.
  
 
Chlopcy miejcie troche wiary
Powaznie spalanie mam w granicach 8 l w miescie a w trasie schodzi poniezej tego. Moze to dlatego ze ze 3 latka temu mial robiony generalny remont silnika i wszystko jest cacy glanc. Ja tez jestem zdziwiony tym faktem ale psioczyc nie mam zamiaru. A co do jazdy to nie jest chyba tak zle - 20km/h - 2bieg, 40km/h - 3 bieg, 60km/h - 4 bieg, 80km/h i wyzej - 5teczka
Dodatkowym faktem dzialajacym na plus sa raczej male obciazenia autka - z reguly jezdze sam a waze raptem 80kg. A co to jest dla fiata ktorego niektorzy nadal wykorzystuja do wozenia 2 metrow ziemniakow na rynek.
  
 
Z doświadczenia nie wierzę w tanie stacje benzynowe.
Przez jakieś pół roku tankowałem ropę do Opla Combo na NESTE (M1, Kobierzyńska, Opolska) robiłem na jednym baku przy normalnej jeździe w trasie 670-700 km, a samochód nie chciał na autostradzie pojechać więcej niż 155 km/h...
...od pewnego czasu tankuje ropę na BP (nie widzę różnicy pomiezy normalną a ultimate) - raz udało mi się przejechać na baku (pół na pół: miasto-trasa) 870 km (na A4 idzie nawet 170km/h)!!!

Więc co o tym sądzić...
...z jednej strony oszczędzacie 10 zeta na jednym baku, ale z drugiej, jesteście 100 km w plecy !!!

Jeżeli chodzi o fiata, to też leję bezołowiową z dodatkiem na BP, ale nie mogę się wypowiedzieć na temat spalania, ponieważ żądko nim jeżdzę, a silnik jest jeszcze na dotarciu.
  
 
Cytat:
Kurcze a jeszcze wczoraj podawano ze rekord polskiej stacji benzynowej to 85% wody w benzynie


Tak i jak przyjechala kontrola to chciała ten syf do sanepidu zawiesc by sprawdzic czy tymi 15% benzyny nie za bardzo skazili wodę
W okolicach wawy gaz na małych stacyjkach 1.75 a na BP Shell itp około 1.80 a wacha nawet nie wiem po ile ale koło 4.20chyba
Co do stacji w okolicach wawy to polecam stacje Wołomin/kobyłka (przy czołgu) Rafinerii Gdańskiej stacja mego szefa i weim ze mają dobre paliwko nie chrzczone (koles z cysterki jak idzie na urlop ojcie zawsze za niego jezdzi nią wiec cos wiem na ten temat) ztresztą ze 3 razy w tygodniu tankuje tam służbówke
  
 
kurde... to u mnie gaz jest po 1.69 co do spalania fiacisza to w mi pali ok 9L/100km w trasie przy spokojnej jezdzie w cyklu srednio mieszanym ok 10,5L/100km
  
 
JA zazwyczaj tankuje na BP koło Geant-a na Bora Komorowskiego, Fiata Siene też tam tankuje. Cena jak wszedzie, a paliwo naprawde dobre. Do maluszka żadnego dodatku nie leje, a głowice mam z 87 roku jeżdże tak od wycofania U95 i jest light . Powiedzcie dlaczego niektóre stacje wciąż mają U95?? Jechałem do proszowic i patrze na stacje a tu ZONK U 95. Co do stacji Carefour, zaraz po jej otwarciu tankowałem, ale się zraziłem cosik przymulasty był. Najgorsze paliwo jakie zatankowałem było na takiej zadupiastej stacji koło stadionu Wawelu (zaraz obok torów na zakręcie). Cena ponad 20gr różnicy !! Ale ile tam było benzyny, nie wiem. A może podkradali coś z pociągów