Budowa Rajdowki Rooka kontynuacja - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Hamujemy na EKO-CAR koszt pewno kolo 100 ale nie wiem bo nie byłem
  
 
1
2
3
4
5

[ wiadomość edytowana przez: RooK dnia 2005-11-07 19:43:40 ]
  
 
ladniutki , choc standardowa breda mi sie bardziej jakos podoba :] , ale ogolnie super wyglada fura.
 
 
Wystartujesz nim na VI el. Mistrza Tychów??
  
 

2 x wesem dalekosiężny = 2x wesem P/M
z odległości 25 m

zintegrowany migacz z postojowym fiat ritmo w rozblysku
  
 
Test dymny wlotu powietrza
  
 
Jak tam prace nad kaszlem, jeździ już?
  
 
samochod jezdzi ale narazie nie legalnie wszystko czeka na legalizacje co wiaze sie z kasa w slaowie kasa zawarte sa (przeglad, opony zimowe, felgi stalowe) Arti podlacza jeszcze siakies detale niezbedne do przejcia przez przeglad czyli cos co psuje caly wyglad pieprzone swiatlo cofania i przeciwmgielne szit co sie pojawil na tylnim chromie do tego trzeba bylo wymienic obrotomierz bo poprzedni byl zjebany. Jezeli fundusz pozwoli to wyjade jeszcze w zime a ak nie to przezimuje auto i zaczne nim smigac jak stopnieja sniegi
  
 
jest blisko końca tylko ściemnia sie szybko, praca na 3 zmiany dojazd do pracy i powrót długi ( zima) nie zawsze mam garaż, do tego dzieci obowiązki i trudno mi z czasem.
ale robie co moge
  
 
heh tak wchodzę na tą stronkę codziennie prawie i nie da sie ukryc ze panuje tu zastój

Ktos wie jakie sa losy tej rajdoowki??
widziałemjaraz na torze ze jezdzi, ale na trasie zadnego rajdu toto jeszcze chyba nie jezdziło??


  
 
No racja... zastój tu jak cholera!
A tą rajdówke to kilka razy widziałem na Torze Fiata ale tylko jak stało to to w miejscu
  
 
Ja ja widuje na parkingu jak stoi
  
 
i zarasta??

kurde wygląda na to ze X SRS to było apogeum kiedy jeszcze maluszków bylo w TGR mnóstwo a teraz?? kazdy ma albo boba w budowie, albo go sprzedał
heh to se ne wrati pane
  
 
A jakby nie patrzeć to teraz przy 650ccm został tylko Filip, Romek, Comar no i my
  
 
hehehe zbudowalem samochod a teraz nie mam czasu zeby nim jezdzic moze ktos chce go kupić ??? hehehe
  
 
kto z mery kupił srebrnego?