Warszawa, Niedziela 16.03, godz. 15 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mariusznia, sugerujesz, ze Lady pasuja juz tylko do Muzeum Motoryzacji ???
  
 
Mariuszku w moim przypadku sobota odpada ...mam rodzinną impreze ...
Co do spotkania to można zrobić koło 15 po obiadku ...12 to trochę wcześnie ... a w niedziele warto się wyspać
Może faktycznie zrobic impreze plenerową .... tylko gdzie ???
Jedyny parking w lesie znam nad Czarnym Stawem zaraz za Zielonką ale to troche daleko więc pozostaje spotkanie na parkingu

  
 
OK -> koło 15.00, to jest szansa, że mi sie uda do Was dołączyć (będę się bardzo starał).

Tak więc (jesli mogę coś zaproponować):

* termin: niedziela 03/03/16, godz. 15.00
* miejsce: KingCross Ursynów (ok. ul.Puławskiej) vis a' vis Veucośtam (no... eee... tego miejsca z usługami motoryzacyjnymi) -> chyba, że to o inne miejsce chodziło Panu Góralowi, to proszę o sprostowanie.

Nie damy chyba rady skoczyć do Otrębus, bo zamykają o 17.00 (to znaczy dalibyśmy, ale to raczej bez sensu wpaść na krótko), ale może coś alternatywnego się wymyśli (poza tym już sama Niwka Pawła z mocowaniem zapasu z tyłu będzie nie lada atrakcją).
  
 
Moja to pryszcz przy Twojej tylko ..... kiedy ją zobaczymy
  
 
OK, niech będzie 15.00
Mario, daj do domu wrócić... potwierdzam że chodzi o parking na Puławskiej.
  
 
Niech ktoś weźmie beret -> jakby mnie nie było -> jak dobrze rzucicie to doleci i mnie obudzi
  
 
postaram się wziąć aparacik cyfrowy. Mam nadzieję że nie zapomnę. Bedzie troszkę zdjęć.

Jacek
  
 
nareszcie będą zdjęcia tego samego dnia o ile kolega nie zapomni ....

  
 
a biorąc pod uwagę to co sam o sobie napisał, prawdopodobieństwo jest duże
  
 
No to bedziemy dzwonic do Was w niedzielę
Paweł
życze udanego spociku!
Trzymajcie kciuki - za załtwianie lotniska na zlot - mam nadzieję ,ze sie uda Jutro tam jadę
 
 
Góral -> nie deprocjonuj swoich osiągnięć fotograficznych -> na Twoje zdjęcia co prawda trzeba trochę () poczekać, ale... zdecydowanie warto!
  
 
Góral, czyli co na swój temat napisałem?
Co do aparatu to własnie wziąłem go z roboty do torby.

Jacek

jakie są genneralnie palny na niedzielę?
  
 
Cytat:
2003-03-12 13:47:57, jacekkoz pisze:
No wiesz Góral, jeszcze nie zdążyłem. Jeżdżę Ładną od niedawna. A moja pierwsza podróż poza Wawę (na kochane Mazurki) skończyłą się zatarceim silnika.
Aż się boję co by się stało na pustyni

Poza tym jestem znany z tego, że potrafię popsuć kulke od łożyska.

Ale bardzo chętnie bym zorganizował taki wyjazd ze strony planistyczno - logistycznej. W tym jestem naprawdę dobry.

Jacek



Chyba Góralowi chodzi o tą kulkę
  
 
Cytat:
2003-03-14 14:18:51, Grzesiek_Bialystok pisze:
Chyba Góralowi chodzi o tą kulkę



  
 
Cytat:
jakie są genneralnie palny na niedzielę?



Jak Góral i Kacper nie wezmą żon, to skoczymy na las... (no... przejedziemy się do lasku
No. A jak wezmą (One ich bardzo pilnują i nie chcą puszczać samych), to...eee...-> no -> niech One coś wymyślą

A tak poważnie, to - jeśli uda mi się dotrzeć (a jest dużaaa szansa), to dla mnie głównym punktem będzie zobaczenie tylniej części Niwki Pawełka vel Kacpra. Na muzeum motoryzacji w Otrębusach będzie już za późno, ale możemy sobie pójść do KidsPlay (no przepraszam... miało być na poważnie). Więc -> eee... Góral coś na pewno wymyśli
  
 
Góral nie będzie myślał... najpierw się spotkajmy, a potem będziemy kombinować...
  
 
No nie mów, że nie lubisz myśleć, bo nie uwierzę
Wszak Góral chyba Wielkim Myśliwym jest!
  
 
Wybieram się na spot FSOAK w niedzielę
Czy ktoś z Was też tam będzie ?

pzdr CHIO
  
 
QFA MAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 :-x :-x :-x :-x :-x


Jechałem sobie dziś spokojnie moją Ładną a tu nagle hamulców niet.
Staję i patrze pod samochodzik a tam na glebie pełno płynu z hamulców. No to zajechałem do chatki (używając ręcznego), zdjęłem koło a tu pęknięty przewodzik hamulcowy.
Qfa, złosliwość rzeczy martwych.

Ale nie ma sprawy. Przybędę jutro "pięknym" zieloniutkim Matizem :(

Niech ktoś przynajmniej ma naklejki klubowe bo jak nie będzie to się załamię.

Jacek

Do zobaczenia jutro.
  
 
Uuuuuuu.... szkoda. Jacekwaw też ma kłopoty ze swoją niwką i też może dotrze, ale nie ładną.
Shaft ma swoją u blacharza... Mario ma łaciatą w pyrach.

ech, ładnie się zapowiada... spot bez ład. zaczyna podejrzewać że każdy coś szykuje na zlot i nie chce pokazać... może i ja przyjadę jutro skodzinką ojca