Lakierowanie kierunkowskazów - poradnik - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
u mnie zawiodl aparat i zdjecia migajacych nie zostaly odpowiednio "trafione" po za tym bylo to w pelnym sloncu aparatem pod slonce... konto www mi nie dziala wwiec jutro cos pokombinuje
  
 
podwyzszam topic bo fotki mam. sorki ze post pod postem.







migałki swieca lepiej niz na zdjeciach - jakos tak ciemno wyszly. sa zauwazalne tak jak normalne kierunki, nawet w dzien pod slonce.

  
 
Cytat:
2005-07-27 13:01:18, Cwikus pisze:
No i napisze pare slow, bo wczoraj uczynilem. Czarne kierunki ...



Szczerze mowiac jak pierwszy "misiek" zabierze Ci dowod. rej.
i auto wsadzi na lawete to nie bede mial do niego pretensji
Wprost przeciwnie

q
  
 
Oto wiesci z ostatniej chwili z przegladu. Otoz esperak
jego nieprzeszedl a to dlaczego bo mialzaglosny uklad wydechowy i brak katalizatora. Wszystko dobrze tylko zaglosno panu bylo.
Zawsze robilem tam przeglady i bylo ok az sie trafil jakis idijota ktory podlecial z miernikiem i wyszlo ponad 115 dB i powiedzial nieeeee. No to h.. ci w d... odpowiedzialem i wyszedlem. Ale juz jutro przeglad bedzie podbity

Cwikus esperak wyglada super
  
 
Cytat:
2005-07-29 16:35:00, wolnylogin pisze:
Szczerze mowiac jak pierwszy "misiek" zabierze Ci dowod. rej. i auto wsadzi na lawete to nie bede mial do niego pretensji Wprost przeciwnie q



A niby dlaczego mieli by mu zabrac? Myslisz, ze nie widac wlaczonego kierunkowskazu bo kolor lampy jest czarny, a nie zolty?

Musisz rozroznic malowanie calych lamp na czarno tak, ze nie widac swiatel z przyciemnieniem kierunku (samego kierunku). Poza tym sa jeszcze poldki, ktore jak nie wlacza przeciwmgielnego to w ogole swiatel nie widac, a nic nie maja przyciemnianego

Zobaczysz na zywo to zmienisz zdanie.
  
 
Cytat:
2005-07-29 17:22:31, Bartek1112 pisze:
Oto wiesci z ostatniej chwili z przegladu. Otoz esperak jego nieprzeszedl a to dlaczego bo mialzaglosny uklad wydechowy i brak katalizatora. Wszystko dobrze tylko zaglosno panu bylo. Zawsze robilem tam przeglady i bylo ok az sie trafil jakis idijota ktory podlecial z miernikiem i wyszlo ponad 115 dB i powiedzial nieeeee. No to h.. ci w d... odpowiedzialem i wyszedlem. Ale juz jutro przeglad bedzie podbity Cwikus esperak wyglada super



nie wiem czemu sie wkurzasz bartus..to nie zaden idiota tylko uczciwy diagnosta ktory postanowil raz rzetelnie sprawdzic ci samochod..rozumiem wqrzenie ale chyba jasne jest ze zal mozesz miec tylko do siebie a jesli zachowales sie wobec faceta tak jak napisales to ogolnie postapiles jak przyslowiowy modelowy dresiarz bo wypadalo chyba grzecznie zapytac o ile za glosno i co trzeba zrobic zeby samochod byl w zgodzie z przepisami (nawet jak nie zamierzalbys tego poprawiac) bo niby o co masz pretensje do czlowieka..ze uczciwie wykonuje swoja prace??

co do kierunkow cwikusa to rozumiem ze wygladaja tak ciemno bo cyfroofka nie stanela na wysokosci zadania..bo jesli w realu tak swieca jak na fotkach to wygladaja mniej wiecej tak jak moje kiedy moje sa zgaszone
  
 
cyfrowka to moze i byla ok ale ja jako nowy operator canona nie do konca dalem rade - aparat pozyczony od kumpla.

kiedys dorwe fotografa z wlasnym aparatem to zarzuce fotki.

migałki swieca duzo jasniej - canon nie zlapal w ogole ich "najmocniejszego" swiecenia bo robilismy seryjne zdjecia i to co widac to juz kierunki PRZYGASAJACE.

dzieki Bartku



[ wiadomość edytowana przez: Cwikus dnia 2005-07-29 23:27:32 ]
  
 
Cytat:
2005-07-29 17:22:31, Bartek1112 pisze:
bylo ok az sie trafil jakis idijota ktory podlecial z miernikiem i wyszlo ponad 115 dB i powiedzial nieeeee.



Kur...wa jak startujący odrzutowiec
Pan diagnosta zapewne należał do ludzi których wkur...ją samochody głośne jak samoloty. Mnie jak wielu zresztą też.

[ wiadomość edytowana przez: piotr_ek dnia 2005-07-30 08:08:50 ]
  
 
Dodod mam podbity. a wydech jaki byl taki byl. Facet powiedzial ze ma byc ciszej. Niepatrzy ze samochod niezagrzaza bezpiecznstwu i jest w b.dobrym stanie tylko patrzy ze mu za glosno wiec niech spada. Czy chcial byc uczciwy? niewiem moze chcial przyszpabnowac przy mlodym praktykancie ktory stal obok niego albo z nudow bo bylem jedyny na stacji
  
 
Cytat:
2005-08-01 14:15:21, Bartek1112 pisze:
Niepatrzy ze samochod niezagrzaza bezpiecznstwu



Ale zakłóca spokój - to też jest niedozwolone.
  
 
mnie tez wkurza jak auto jest glosne. jak mnie budzi jakis skurwiel pod oknami o 7 probojac odpalic swojego bolida to szlag mnie trafia.

auto ma byc ciche i miec basowy pomruk - tego drugiego mi brakuje (bedzie przy next wymianie wydechu).