Nowy Nabytek (pierwsze fotki) :-D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oto pierwsze fotki mojego nowego nabytku....
Niestety kulawa jakość bo były robione za pomocą niesamowitego Telefony marki NOKIA

Zawistne i wrdene opinie mile widziane




i jeszcze jedno




oraz same kółko



  
 
wybacz ze szczera swinia bede, kwestia gustu ale mi nowe seaty kompletnie sie nie podobaja!

jedyne co fajne maja to zegary, stad czerwone sobie zrobie

bryła tego auta to jedna wielka niezdecydowana kapa, nie bardzo Cie rozumiem jesli o wybor chodzi po za tym ja nie lubie malych aut.

a czekaj jak sie piotr'ek odezwie
  
 
Ja żeby nie zapeszać to powiem, że jest paskudny
 
 
Wiem że jest mały i paskudny
Ale właśnie teraz miał być mniejszy....
a za to co ma w środku to już go lubię ... zresztą zaprezentuje w całości w Iłkach... a pierwsze relacje z zachowania na drodze mam nadzieję już w czwartek

Co do zapeszania lub nie powiem wam że aż jestem w szoku jakie blachy dostałem wczoraj przy rejestracji:

mam dokłanie ten sam powtzrzalny układ cyfr jak w espero...
nie wiem czy to na fart czy to tez inny jakiś znak:

Espero - __ __ 32424
Seat - __ __ 63939

  
 
Ten znaczek na przodzie " S " mi przypomina pralki i lodówki Silesia (były takie kiedyś). Ten znaczek jest taki sam, mam nadzieję że jakość wyrobu lepsza.
  
 
Cytat:
2005-07-26 15:57:25, Adamo8 pisze:
Ten znaczek na przodzie " S " mi przypomina pralki i lodówki Silesia (były takie kiedyś). Ten znaczek jest taki sam, mam nadzieję że jakość wyrobu lepsza.



okaze się w praniu
  
 
auto w srodku fajne i napewno dobrze wykonane .Co do wygladu zewnetrznego niezabardzo mi sie widzi. Wolalem poprzednia wersje. Ale ile ludzi tyle gustow.
Paweł jeszcze raz gratuluje nowej furki no i czekam na jazde prubna


[ wiadomość edytowana przez: Bartek1112 dnia 2005-07-26 16:54:27 ]
  
 
a ja dla odmoiany, żeby kolegi nie załamywać powiem, że mi się podoba

jeszcze jakby miał TDi 130 KM to cud miód malyna

pozdro
  
 
niewiem jak wy ale mi sie jednak podoba esperakw porówniu do tego czegos czerwonego
  
 
A gwoździe są ocynkowane
  
 
Cytat:
2005-07-26 10:37:41, KaZaK pisze:
... Zawistne i wrdene opinie mile widziane ...



O ja pier .... ale ...

Pozdrawiam - SpeedR
  
 
Pasażerowie z tyłu (a szczególnie dzieci) to potrzebują peryskopu żeby coś zobaczyć...
Tylko 3 drzi
Zginie w tłumie na ulicy.

Ale nowe...
  
 
eeetam gadacie..bardzo fajny samochodzik..i z zewnatrz i w srodku..jesli pominiemy mniejsze gabaryty i ewentualny spadek ladownosci czy komfortu u pasazerow z tylu to napewno z punktu widzenia kierowcy to zmiana na plus..a kogo obchodza pasazerowie..chca cos duzego czerwonego moga jezdzic autobusem

gratulacje
  
 
Auto niezłe.

Tylko silnik imho nie taki
  
 
Cytat:
2005-07-26 22:50:30, Zoltar pisze:
Auto niezłe. Tylko silnik imho nie taki



Też ubolewam że nie TDi 130 KM ale niestety... wychodzi niewiele mniej niż 100 za 1 konia (czyli 10.000 więcej) i do tego bez klimy i elektryki i ALU.

Tak że kalkulacja finansowa przeważyła na żecz modelu z silnikiem 1,4 ale za to w bogatrzej wersji nadwoziowej.
  
 
Cytat:
2005-07-26 15:57:25, Adamo8 pisze:
Ten znaczek na przodzie " S " mi przypomina pralki i lodówki Silesia (były takie kiedyś). Ten znaczek jest taki sam, mam nadzieję że jakość wyrobu lepsza.


Sam nie zdajesz sobie sprawy jak SUPER dobrze życzysz Koledze KaZaKowi! ....tylko czy On wytrzyma z tym autem te 30 lat ??
Moi Rodzice mieli lodówkę Silesia.....po ponad 20 latach eksploatacji (praktycznie bez napraw!) była nadal w pełni sprawna...w wieku lat 25 oddali ją komuś na wieś bo im się znudziła !

A co do opinii mojej :
Dziwne te jeździdełka teraz robią .....ale jedynie co mi się w Seatach naprawdę cholernie NIE PODOBA to te paskudne czerwone zegary!!

Mam tylko Wielką nadzieję że po Seacie nasz Szanowny Kolega nie straci weny twórczej w materii "opowiesci motoryzacyjnych" ?
Gratuluję nowego nabytku !....obyście wam było dobrze razem długooo i szczęśliwie (dobra.....może być tylko szczęśliwie )

Pozdrowionka!
  
 
Cytat:
2005-07-27 11:39:48, bogdan1 pisze:
Sam nie zdajesz sobie sprawy jak SUPER dobrze życzysz Koledze KaZaKowi! ....tylko czy On wytrzyma z tym autem te 30 lat ?? Moi Rodzice mieli lodówkę Silesia.....po ponad 20 latach eksploatacji (praktycznie bez napraw!) była nadal w pełni sprawna...w wieku lat 25 oddali ją komuś na wieś bo im się znudziła ! A co do opinii mojej : Dziwne te jeździdełka teraz robią .....ale jedynie co mi się w Seatach naprawdę cholernie NIE PODOBA to te paskudne czerwone zegary!! Mam tylko Wielką nadzieję że po Seacie nasz Szanowny Kolega nie straci weny twórczej w materii "opowiesci motoryzacyjnych" ? Gratuluję nowego nabytku !....obyście wam było dobrze razem długooo i szczęśliwie (dobra.....może być tylko szczęśliwie ) Pozdrowionka!



Drogi szanowny i zacny kolego...
Tioż ja zmieniam tylko pojazd a nie usposobienie
  
 
A mi się podoba. Oczywiście można marudzić że nie TDi, nie 5 drzwiowy, kolor nie taki, bagażnik nie taki, komfort nie taki itd. itp.
Pewno jakby była kasa to byłby i toledo stylance 2.0 TDi za 100 000
Panie, używanego za tą kasę to można kupić taaaaką brykę - ALE TEN JEST NOWY
  
 
Cytat:
2005-07-27 11:54:24, slayter pisze:
A mi się podoba. Oczywiście można marudzić że nie TDi, nie 5 drzwiowy, kolor nie taki, bagażnik nie taki, komfort nie taki itd. itp. Pewno jakby była kasa to byłby i toledo stylance 2.0 TDi za 100 000 Panie, używanego za tą kasę to można kupić taaaaką brykę - ALE TEN JEST NOWY



  
 
Jak już mówiłem, bardz ładny ....i ten tego trzeba go będzie opić