MOTORYZACYJNE życie Krakowa... - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2005-08-17 18:43:37, pterock pisze:
ej a nie mozemy sie spotykac co tydzien? wiem ze co innego ustalilismy ale....


dla mnie co 2 tyg to toche za rzadko dlatego rzucilem pomyslem.

ja tez jestem zeby spotkania byly co tydzien.

wiem ze sam zaproponowalem ale walsnie sobie uswiadomilem ze w niedziele mam chrzciny i nie bede mial czasu niestety. za co serdecznie przepraszam.

btw kto jest za przywrcoeniem tradycji kreciolkow w olkuszu np co 2 tyg?? rekin wrcoil, gadalem z nim mowil ze moze pomoc przy orgazniacji. trzeba troszke napewno z lopata miejscami porobic coby bylo rowniej, ale wszystko jest do zrobienia. ja jestem za.

pozdro
  
 
ja np odpadam ze względów finansowych...... olkusz jest dla mnie za daleko.....
  
 
mhm olkusz brzmi sympatycznie ) z tym ze niebede dal rady za kazdym razem byc ;/ spotkanka co tydzien jaknajbardziej pasuja wiec co zmiana na co tydzien? to samo miejsce i potra ew olkusz co jakis czas )???
  
 
Sorka ze sie wtrace w Olkuszu robicie jakies upalanko? Kiedy, gdzie i kiedy bedzie nastepne upalanko tam??
  
 
no wlasnie tego jeszcze nie wiemy narazie to kwestja ustalenia terminow itp itd
  
 
to co kiedy jakie spotkanko?
  
 
ja w ten weekend jade sie najebac na wesele ale za tydzien moze byc wedlog harmonogramu
co tydzien to za czesto bedzie coraz miej ludzi co tydzien i sie skonczy...
  
 
czyli w tą niedziele się widzimy
  
 
Cytat:
2005-08-24 13:00:34, lukaszc pisze:
czyli w tą niedziele się widzimy


Ja mam od 10.00 szkolenie i egzamin na licencje, mam nadzieje ze sie skonczy do 19.00 wiec bede.
  
 
A nie wybiera się ktoś z was do Gliwic pod radiostację
  
 
ja bede auto prawie gotowe wiec sie zjawie.... tylko przegladu nie mam.... ale co tam... w koncu to spotkanie klubowe
  
 
lejdis a moze by tak skoczyc do muzeum lotnictwa a dokladniej obok bo ma byc jakas imprezka
ponoc ok 18tej...
  
 
PTerock to czekamy na Ciebie i ewentualnie reszte krakowa na górnym parkingu pod Ikea o 13:30 (o 14:00 planujemy wyjazd do Gliwic, bo z tego co mówi bartong wynika że tam jest godzinka jazdy w wolnym tempie )
  
 
no to chyba zle mowi bo mysmy juz z pterockiem raz jechali do gliwic i to dosc szybkim autem i zajelo nam to 2 godziny...
  
 
Godzinka do Katowic i godzinka z Katowic do Gliwic
  
 
chudy ja mysle ze pterocku mowil o spotkaniu w krakowie raczej ze bedzie
  
 
no raczej do gliwic nie pojade.... nie ma kasy na benzynke a do tego dzisiaj przyszlo wezwanie do US w sprawie niezaplaconych dwoch mandatow... czyli ok 90 zeta
  
 
Panowie, a moze byscie pojechali ze mna odebrac 128 z Siekier Rally Garage?? Akurat jestem umowiony na niedzielne popoludnie (zalezy kiedy skoncze egzamin w AK). Ktos moglby cyfraka tez wziac... hmm??
  
 
gdzie to???
  
 
Cytat:
2005-08-26 15:14:10, goorek pisze:
gdzie to???




spoko chętnie pojedziemy tylko gdzie to jest