[126p]Farbowanie mojej 903 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zaspawaj dziury na głośniki bo będziesz słyszał silnik tak jakbyś go miał w uszach!!
  
 
Cytat:
2005-07-28 20:50:52, wicekdw pisze:
zaspawaj dziury na głośniki bo będziesz słyszał silnik tak jakbyś go miał w uszach!!



to jedyne sluszne miejsce na glosniki w maluchu.
  
 
Cytat:
2005-07-28 21:37:15, Krzyh00 pisze:
to jedyne sluszne miejsce na glosniki w maluchu.



W uszach?
  
 
wiem co daja dziury bo mam je z 4 lata. gra przepieknie poki sie neijedzie zbyt szybko. kolejny minus - lepszy bas na zewnatrz niz w srodku. osprzet audio bedzie robiony przez kolesia z firmy Car Audio z Myslowic i on zadecyduje jakie rozwiazania bda mialy miejsce
  
 
gdzie takie fele mozna zakupic i jaki koszt ?
  
 
CHO CHO CAR-AUDIO no to widze ze projekt mocno rozbudowany.
dawaj nowe foty ,a DVD w o puszczanych oslonach bedzie bo ostatnio widzialem takiego malca .
Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow Mariusz.
P.S. Pat ty uwazaj na tych od czar audio oni wszystko wyguszja a to wazy .
  
 
to niebedzie extreme mega tunning ale calosc tak w miare z głowa. Na razie mam midbassy Dragster DS 632 z kompletem zwrotnic i sopranów. po lakierowaniau zbieram na radyjo jakies konkretne. dopiero jesienia przyjdzie pożadny bass z tylu i wzmacniacz.
  
 
Cytat:
2005-07-30 19:51:52, Pat_kdb pisze:
midbassy Dragster DS 632 z kompletem zwrotnic i sopranów.


No pat zaczynasz mowic jezykiem ktorego nie rozumie
Ale jeden lubi synowa a drugi tesciowa
A gdzie dajesz radio bo jak cos to konsole mam na zbyci
  
 
a niewiem. chyba vis'a vie pasazera.
  
 
a moze taki podlokietnik miedzy fotelami zamykasz i radja nie trzeba chowac. Jak bedziesz tapicerke robil .
Ale to nie KLASOWE
  
 
e raczej nie. jest jeszcze mysl ukrycia radia i przeniesienie samego joysticka przy kierze....to si eokaze.
  
 
Cytat:
2005-07-30 20:32:56, Pat_kdb pisze:
e raczej nie. jest jeszcze mysl ukrycia radia i przeniesienie samego joysticka przy kierze....to si eokaze.


wizja ciekawa schowaj sobie pod fotelem pasazera tak jak
mial kolo w zaszybcy za wsciekli nitro w mazdzie czy co to tam bylo . A jak zaczniesz jakas laske macac to powiesz ze chciales
tylko dac wiece bassu w radjo .
  
 
hehe ja si enioemusze mojej kocicy tlumaczyc siegam i tyle...;p. jutro beda swieze fotki
  
 
Ale kto tu mowi o kociuni a jak przyjda do kociuni kolezanki
to tez je odwiesc hyba co nie .
  
 
Cytat:
2005-07-30 20:35:38, poldrive-126 pisze:
wizja ciekawa schowaj sobie pod fotelem pasazera tak jak mial kolo w zaszybcy za wsciekli nitro w mazdzie czy co to tam bylo . A jak zaczniesz jakas laske macac to powiesz ze chciales tylko dac wiece bassu w radjo .



moj ojciec mial w maluchu odciecie zaplonu za fotelem szofera i mi opowiadal ze jak jakies dupy z tylu jechaly to zawsze sie czepialyz eje smera po lydkach < przebiegly ojczulek
  
 
Pat gratuluje

To mam nadzieję że będziemu się jakoś tymi dupami dzielić na Śląsku??

Narazie wyrwywam dupy na auto w Poznaniu

  
 
panowie HELP. jako ze nieumie sie wogole dogadac z tymi ludzmi w zadnej sprawie w sumie - zostal mi kolejny problem - wybór koloru wg jakiegos modelu z nowych samopchodów. Mialy byc próbki a dzien przed lakierowaniem - mam im podac marke i model a oni taki wezma. Zatem - ktory z aktualnie produkowanych (lub ostatnich latach) samochód posiadal piekna sportowa czerwien? taka krwista?? moze ktos zna numer takiego lakieru? taka soczysta ciemniejsza czerwien..HELP!
  
 
Pat musisz poszukać na forum ja pamietam że kiedyś był na forum temat dotyczący nazw lakierów z palety Mitsubishi lancera!przecierz lancer ma krwisty czerwony.Wiem że był jeszcze kolor Mazda sport tak sie chyba nazywal i malowal nim auto kiedyś RED DEVIL a teraz B A D jeździtym autem to może podesle ci fotki!Podobnie na CC sportingu był kolor idyś o nazwie meksykańska czerwień!kolor masz cała mase i do tego czerwonych. kolejny jak chcesz coś z nowości będzie na ALFIE 147 GTA tez piękny czerwony sorka że sie rozpisałem hehe
  
 
VW Passa, nr. LA3D albo G. Popatrz na wzornik, bo już nie pamiętam, który to jest ten jasny. Muśisz popatrzyć na wozrniki i wybierz ten jeasny. No i najlepiej bierz w bazie, z klarem nawierzch.
  
 
Ostatnie polonezy mialy taki ladny ostry czerwony...bmw mialy maxico red..ibizy nowe maja