[126p]Farbowanie mojej 903 - Strona 20

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
dzięki wogole nie wiem czy bym glowa nie wadzil
  
 
tym będzie pierdział

  
 
Ktoś chciał wyzłomowac pół klatke??

P L N Y
  
 
Fajnie, że ten topic ma prawie 10 lat, kawał historii. Zawsze mi się podobał ten maluch, a teraz na pewno jest w dobrych rękach, powodzenia w kolejnym evo Hmm, Pat które to już?
  
 

No tak zleciało jak biczem strzelil


Evo 3 evo 1 to bylo malowanie felg na bialo i kolorowe obszywanie tapicerek drzwi

No czy w dobrych rękach to zobaczę jak zobaczę. Jaqo na razie skapi zdjęć ale poszło juz kilka ciekawych rzeczy, silnik ponoc już wisi w nastepnym tygodniu hamowania i strojenie. może dziś łaskawie podeśle zdjęcia to sam chętnie oglądnę
  
 
Wspomnienie z czasów gdy jeszcze wisiała 903 na gazniku



btw - jutro 899 wraz z gratami jedzie do Szkocji

Okazuje się, że największym problemem obecnie jest flansza do 899/903 - 1.1 i 1.2 jest na rynku sporo a o mniejszym silniku sie zapomniało
  
 
Jeśli można tak stwierdzić to wisi mi to








[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2014-02-23 06:52:13 ]
  
 
Cytat:
btw - jutro 899 wraz z gratami jedzie do Szkocji



A ten tego gdzie dolaknie do szkocji (jakie miasto) bo mi ukradli w Edinburgh-u mojego bisa 903 jakies kilka wiosen temu i zeby sie nie okazalo "o kur..a to chyba moj".
  
 
tego nie wiem bo przyjechal kolo wczoraj z Nowego Sącza i mówi że ma silnik ale nie ma flanszy i dlatego kupuje cały zestaw i raczej nie bis bo belke też chciał
  
 
Jaka skrzynia?
  
 
maluch. jak się nie sprawi to pojdzie rapid. Zobaczymy ile na hamowni Jaqo wyczaruje ecumasterem

Ponoc wydeszek się już poskładał i teraz jeszcze zasys powietrza i strzelim foto

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2014-02-24 19:05:53 ]
  
 
Wydech wersja de luxe vs wersja standard








[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2014-03-08 07:37:08 ]
  
 
no
całkiem ładne cacko....
  
 
Extra !
  
 
Równoodległościowy, policzony pod konkretny silnik. Jako, że skrzynia jest seryjna to będzie wspomagał górę troszkę kosztem dołu - nie dość ze skrzynka jest słaba to jeszcze ma bardzo krótkie przełożenia.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2014-03-08 10:34:59 ]
  
 
Właśnie miałem pytać, ale jak wyszedł z Twojej to pomyślałem, że coś policzyłeś, a nie zrobiłeś tylko tak, żeby ładnie wyglądał
  
 
robi wrażenie ciekawe jak będzie mruczeć
  
 
wydeszek nr1 w PL swapach zapowada sie kosior. z ciekawosci ile godzin pochłoneło zbudowanie tego wydechu ?
  
 
chyba ile tygodni
  
 
pat ma trochę racji
piotres generalnie to sporo jak wliczysz przemyślenia, liczenie, zakup materiałów, narysowanie i wypalenie flanszy, wykombinowanie jak zrobić rury równej i założonej długości itp.