[126p]Farbowanie mojej 903 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
nowy golf V GTI jest ladnie czerwony...
  
 
ladnie czerwony jest elegant 99
  
 
potwierdzam, te ibizy nie najnowsze ale chyba 2000-2001 czy cos takiego miałyfajny czerowny kolorek.
  
 
Cytat:
2005-08-04 08:47:13, Pat_kdb pisze:
Zatem - ktory z aktualnie produkowanych (lub ostatnich latach) samochód posiadal piekna sportowa czerwien? taka krwista?? moze ktos zna numer takiego lakieru? taka soczysta ciemniejsza czerwien..HELP!



Mój fiat maluch ELX

Nowa fabia ma fają odcień czerwieni.
  
 
jezeli i tak sie maluje calego to moim zdaniem bezsens malowac na taki sam kolor jak miliony innych maluchow
  
 
Jak juz ktos wspomnial ładna jest tzw czerwien meksykanska (mialo ja np starsze audi cabrio na bazie 80 B4).
  
 
dzis ogladalem Honde Civic nowa i taki w sumie mi sie spodobal czerowny jaki kolor ona miala.
  
 
Nie maluj na czerwony, przecież czerwonych maluszków jest najwięcej, a jak już koniecznie musisz malować to zobacz na allegro jest dzisiaj wystawiony czerwony bis bardzo ładny
  
 
pomaluj go na niebiesko ala IMPREZA STi
  
 
Cytat:
2005-08-04 21:55:49, H pisze:
Nie maluj na czerwony, przecież czerwonych maluszków jest najwięcej, a jak już koniecznie musisz malować to zobacz na allegro jest dzisiaj wystawiony czerwony bis bardzo ładny



oh nie to nie jest "trendi" miec to co inni! pomaluj na szary bo takich malo ma i koniecznie spojlery a'la rieger!! I kolpaki ze spinerami
  
 
Proszę bardzo: kołpaki ze spinerami
  
 
Cytat:
2005-08-04 23:01:29, fiat_maniac pisze:
Proszę bardzo: kołpaki ze spinerami


mialem watpliwa przyjemnosc ogladania na zywo i w kolorze...
  
 
widzialem real spinnery....clakiem ciekawe jkby ktos tam lape wsadzil.
  
 
ten czerwony z VW nazywa sie Tornado Rot z niemiecka tak znaczy to bylo napisane na lakierze do zaprawek, za godzine moge dac foto koloru i sprawdzic u starszej na tabliczce znamionowej numer koloru, chcesz Pat?
  
 
Cytat:
2005-08-04 23:01:29, fiat_maniac pisze:
Proszę bardzo: kołpaki ze spinerami


WOW no poprostu musze je zapodac do siebie cos pieknego bede madafaka na ulicy
  
 
Pat-> to Twoje auto bedzie kiedys gotowe?
  
 
kolorek juza wybrany - dzieki

co do autka - no coż...sam siebie pytam .....po co mi to bylo.. ponad 5 kawałkow wtopione - z przegaldami itp zamkne sie ledwo w 6......po powrocie z nad morza zaczynam skladac.
  
 
Sorki, ze pisze tutaj, ale nie mam chwilowo gg

Udalo sie wyslac paczke? Musze mojego zlozyc
  
 
Mi sie abrdzo podoba biala perla na alfach GTA ladniutki kolor. Pat na jaki malujesz ?
  
 
wczoraj mial byc wg Mp_Rally polakierowany i wklejone fotki...nadal nic.........czlowiek sie urywa do cafeji i dupa blada.