[126p]Farbowanie mojej 903 - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
a ja pominę aspekty techniczne i powiem, że wygląda to zajebiście jakby silnik był przestrzelony pod kątem łączącymi się rurami dolotu i wydechu Kompozycyjnie to świetnie wygląda
  
 
Dziekujeee dziekuje ja jo tak kcioł jaaa.

Kurde ja już chce tym się przejechać
  
 
Ile kosztuje taki piękny wydech i dolot ??
 
 
Muszę przyznać, że świetna robota
  
 
Czy ktoś ze swapmasterów może doradzić, czy warto robic "zabudowę" chłodnicy tak jak niektórzy mają z blachy?

druga rzecz - jakie gumy najlepiej pasują na cromodory cd30?
  
 
Warto robić zabudowę jeśli oczywiście masz zrobione wyloty za chłodnicą.

Jeśli nie ma zabudowy to ciepłe powietrze wali przez różne szpary do środka a z zabudową jest bez porównania lepiej, a i resztki miejsca w bagażniku można lepiej wtedy wykrzystać
  
 
no a z czego to najlepiej zrobić? jakbym sobie to wylutował z tytancynku to będzie mimo wszystko wiocha. chyba najlepiej zwykla blacha i malowanie pod kolor budy?
  
 
Cytat:
2014-04-10 16:22:22, Pat_kdb pisze:
no a z czego to najlepiej zrobić? jakbym sobie to wylutował z tytancynku to będzie mimo wszystko wiocha. chyba najlepiej zwykla blacha i malowanie pod kolor budy?



Lipa to już jest przy seryjnej skrzyni i tym silniku, gdzie strach wcisnąć gaz, bo coś zmieli


Obudowę zrób z czego Ci wygodniej, aby tylko było zrobione z głową.
Teraz to nawet arkusze carbonowe nie są jakoś specjalnie drogie, wiec może z tego ? (Będzie fajny bajer )
  
 
np. obudowa bolca


  
 
nie idzie powiekszyc fot
  
 
to jeszcze nie zapaliło, a skrzynia zmieliła się już 10 razy. Jak się kurwa zmieli to tu napisze i wówczas będziemy myśleć co dalej

Na razie Jaqo klepie 3 miesiąc i o końcu w ogóle nie słychać
  
 
Cytat:
2014-04-10 18:24:46, DJ_Turn pisze:
nie idzie powiekszyc fot


Zdjęcia są w temacie bolca więc dla zainteresowanych
  
 
Wracamy po przerwie. Szef chciał inne filtry to Jasio zrobił.

Od projektu:

Do rzeczywistości:



  
 
no te to przynajmniej wygladaja jak felgi Stanisława. Więc git
  
 
Jaqo tak do pewności - żyjesz?
  
 
klik
klik

Dymem się nie przejmować, przejściowy.
  
 
alternator nie podpiety to sie kreci jak wscieknienty

a tak serio to brzmi bajka
  
 
brzmi soczyście i fajnie że wydech z prawej strony
  
 
mega dźwięk!
  
 
Rury wodne z nierdzewki przytulone do podlogi, puszczone przez poprzecznice i pod resorem - rury z nierdzewki mają mniejszą średnicę niż gumowe wiec mieszczą się bez problemu .



[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2014-07-22 13:50:05 ]