[126p]Farbowanie mojej 903 - Strona 4

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco




w koncu jakies fotki nowe. niestety lipna jakosc - z komorki. wogole nieoddaje prawdziwego koloru...no ale juz psikniety.

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2005-08-16 23:05:04 ]
  
 
będzie git widze po tym co sprzedawałeś że każdy detal był przemyślany kolorek jedyny właściwy ... zażuć jeszcze pasy obr
  
 
kolorek wyszedl landrynkowy na tej komorce ale jest bardziej kriwsty i ciemniejszy ciut. dzieki. niebawme pelna sesja. coprawda niewyszlo to idelanie - pare miejsc moglo wyjsc lepiej...ale za 1200 zl lakierowanie akrylem w komorze to chyba nie majatek.

[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2005-08-16 23:47:24 ]
  
 
no i furka ma piekny kolorek, niech ja tylko zobacze juz zlozona mmmm moze wybiore sie do ciebie w odwiedziny ? poogladac jak ida prace

PozdrawiaM
  
 
To kiedy nas Pat odwiedzisz na spocie??
  
 
jak mi oddadza auto a tak na serio zostalo jeszcze troche pracy i wydatkow. oczywiscie bedzi ejuzpowoli skladane
  
 
mam nadzieje, że nie za powoli no i że będziesz mieć wreszcie wycieraczki no i że wreszcie sie pojawisz na jakimś naszym spocie

a tak serio to gratuluje już wykonanej pracy i życze powodzenia w składaniu parcha
  
 
Powoli zaczyna to jakos wygladac
  
 
Akryl w komorze to sie kolega postaral .
widze ze ten projekt to bedzie ARTYZM W PRECYZJI.
Gratulacje i zycze dalszej tak skrupulatnej wytrwalosci w pracy .
Pozdrawiam Mariusz.
  
 
a to wogole bedzie kiedys jedzic?
bo od kiedy pamietam to go caly czas remontujesz
  
 
ciiiii, nie zniechęcaj go
  
 
Cytat:
2005-08-17 09:52:40, Borys_PG pisze:
a to wogole bedzie kiedys jedzic? bo od kiedy pamietam to go caly czas remontujesz


Nie odrazu Rzym zbudowano - a dziela z dnia nadzien nie powstaja
  
 
Cytat:
2005-08-17 09:58:56, gumbas5 pisze:
ciiiii, nie zniechęcaj go



ja go nie zniechecam...

Chce go tylko lekko wkurwic zeby zmotywowac do szybszego dzialania
  
 
Cytat:
2005-08-17 10:00:40, Borys_PG pisze:
ja go nie zniechecam... Chce go tylko lekko wkurwic zeby zmotywowac do szybszego dzialania


Jak sie czlowiek spieszy to sie djabel cieszy . Mama nie uczyla ?
  
 
mama uczyla tylko ze widelec nie sluzy do wkladania do ucha i ze w starych ludzi nie mozna rzucac kupami (do teraz sie zastanawiam czy w mlodych mozna).

A pat moglby zamiast jezdzic nad morze poskladac parcha i wtedy przyjechac do nas W mig bysmy mu go przetestowali
  
 
Co jest z tym pośpiechem.
Ja się spieszyłem i nie wyszło to tak jak chciałem
Także Pat powoli do przodu.
  
 
Pwoli i do przodu teras szmatka pasta miedziana jakis tydzien i
gotowe no a puzniej poprawki przez dwa tygodnie
Bo albo stopu niebedzie albo cos zawsze wyjdzie .
Ale napewno bedzie warto .
Pat zrub sobie mocowanie na cyfrowke zeby mogl zrobic zdiecia
opadnietych szczek kolesi jak ich Golfy bedziesz na swiatlach odstawial swoim klasem
Pozdrawiam Mariusz
  
 
niestety wiele spraw wynika z finansow... lakier wyszledl fajnie ale tez nie idealnie. niebedzie to kosa jak od Korozji - ale i tak jest piekny. jak tylko zalatwie kogos kto mi go przewiezie laweta to zaczynam skladac.
  
 
no w koncu


















[ wiadomość edytowana przez: Pat_kdb dnia 2005-08-29 23:44:25 ]
  
 
no..... i pieky jest
ławeta daje rade , trzeba se radzić

to teraz tylko czekam na efekt koncowy!!

POZDRO