Zaproszenie na SPOT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

zgodnie z obietnicą złożoną Leszkowi z Gdynii chciałem zaprosić jego i pozostałych członków LKP na ansze spotkania regionalne które organizujemy w następną niedzielę 16-03

Więcej szczegółów o poszczególnych spotkaniach znajduje się TUTAJ

Jeszcze raz zapraszamy i do zobaczenia.
  
 
mam nadzieję, ze zgłosi jeszcze jeden nasz kolega z Gdyni.
- postarajcie sie wpasć na spocik FSO:)
Paweł
 
 
jak zwykle -bo troche opóźniony jestem dopiero teraz widze,że w kraku tez jest Wasze spotkanie. Ponieważ 16 chyba będe w Krkowie wiec wpadne na pas. Tylko napiszcie kto z FSO auto klub tam bedzie , bo w niedziele na pasie sa takie tłumy,ze po prostu możemy sie nie spotkać:)
Paweł
 
 
w W-wie może być ciężko, bo w tym czasie chcemy się spotkać we własnym gronie, ale niewykluczone że przyjedziemy całą grupą.
  
 
Ty góral to masz glowę:)to było by coś
 
 
Cytat:
2003-03-09 15:55:54, pawel_krakow pisze:
(...)Tylko napiszcie kto z FSO auto klub tam bedzie (...)
Paweł


ostatnio było 3/4 klubowiczów - czyli troje (tylu mamy w Krakowie) - jeżeli chcecie ich rozpoznać po autach to zapraszam do działu ZLOTY są tam zdjecia
  
 
ja odsobiście od Was znam tylko IZKE , bo to ona własnie pomagała rozkręcic spot na WOSP w styczniu. jak ja rozpoznam - to myślę,ze reszta sama się znajdzie:)
 
 
Postaram sie byc i namowic kolege sheriffnt.

No i zawlec kumpla z jego Polonezem.

Do zobaczenia 16 marca.
  
 
Zapraszamy cala ekipa na spot w wawie!! Bedzie proba, wiec sprawdzimy umiejetnosci i autka!!
  
 
a o której macie spocik ??
  
 
Kacper - pierwszy post tego tematu - jest odsyłacz
  
 
Co ślepemu po oczach ...
  
 
hmmm... o ile nie bede w Wawce w weekend, to mam nadzieję zawitać na pas..))
ale nie wiem czy juz będe Ładą, czy jeszcze Cytrynka..., Łada na chodzie, pozostało mi skończyć formalnosci...
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Mirek no i wlasie jest okazja, to moze pojedziemy odwiedzic kolegow z fsoautoklubu?

Ja jestem na tak:) Wpadlbym przy okazji do Media Markt:)
  
 
Jesli bede w 3M, dam wczesniej znac, chetnie chociaz na chwile tam sie pokaze, troche jestem ostatnio rozdarty obowiazkami , ale sprobuje to wszystko jakos zgrac..
na szczęscie mam troche czasu w tygodniu , na tyle by zaczac zajmowac się autkiem...
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Było by miło. W takim razie bede sledzil ten post.

pozdrawiam
  
 
Witam... no jednak nie pojechałęm do Wawki na weekend, wszystko wzkazuje na to ze pokaze się na pasie startowym
chociaz na krotko... Leszek bedziesz?..
Pozdr Mirek Jankowski
  
 
Kurcze a mnie angina złapała i do poniedzialku nie wysciubiam nosa z domu. Baaaardzo bym chciał pojechać, ale juz nie chce nawrotu choroby.

Mirek co powiesz na spotkanko we czwartek?
  
 
Witam... nie ma problemu, już Ci mowilem ze w tygodniu nieraz mi łatwiej niz w weeekend, szczególnie ze sezon zeglarski sie zbliża.
zgadamy sie jeszcze.
Zycze zdrowia
Mirek
  
 
Spoko!

W czwartek jest swieto univerku gdanskiego wiec mam wolne, ale na 13:30 id edo pracy. Masz czas przed czy raczej po poludniu? Bo prace koncze o 16:00.