Mam problem Jvc Chameleon Prosze o pomoc...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam radio Jvc Kd-Lx10R popularny chameleon. Radio dziala i wszystko jest ok ale... gdy podglosnie dzwiek radio sie wylacza. Radiator az parzy ale jesli scisze muzyke wszystko wraca do normy. Co moze byc przyczyna takiego zachowania? Wszyscy mowia mi ze to koncowka mocy hmmm ja jednak wole sie upewnic. Dziekuje za odpowiedzi

Aha radio nie jest podlaczone do wzmacniacza. Dzialalo niezle az do dzisiaj ;(

Bog zaplac

[ wiadomość edytowana przez: Havier dnia 2005-07-31 17:38:51 ]

[ wiadomość edytowana przez: Havier dnia 2005-07-31 20:21:04 ]
  
 
Witam, mam podobny problem z jvc kd-g510. jak podgłośnie to muzyka zaczyna się przerywac tak jak by się dźwięk ucinał i to samo z radiatorem > parzy. A jak przycisze to jest OK.
Havier czy wiesz już co to i jak się z tym uporać??? Jak wiesz to napisz na moj mail gegesns@tlen.pl albo tu. A jak nie wiesz to prosze o pomoc kogoś kto wie co zrobić żeby było dobrze.
Dzięki wielkie.
  
 
a co macie podlaczone pod radia? moze poprostu zle podpieliscie glosniki? moze macie zwarcie gdzies na kablach, albo kable nie wytrzymuja...
  
 
Witam!!
Wymeniłem kabel zasialjący. Dałem grubszy o wiekszej średnicy i chodzi wszystko OK
Tak że GIT
pozdro
  
 
Też miałem takie radio i też się grzało jak cholera, ale waliło do bólu i nic nie przerywało, więc albo źle głośniki podłączyłeś (może fazy na odwrót np. przedni lewy podłączyłeś + z - , a prawy + z +, albo kabel + jest za cienki [najlepiej poprowadź go bezpośrednio z akumulatora], no albo masz akumulator padnięty i ładowanie do dupy nie wiem).