Ogladajcie stronke klubową:)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie nie wiem jak czesto ogladacie stronke klubową, bo ja robie to sporadycznie. Strona nam sie rozrasta i nie jest juz mozliwe przejrzenie wszystkiego nawet w ciagu godziny.Ale warto tam zaglądac bo konrad dodaje dośc czesto jakieś różne ciekawostki, uzupełnia liste klubowiczow. Wlasnie przed chwila dodoał zaproszenie na rajd o górach swiętokrzyskich , które nadesłano z klubu 4x4. Impreza może zainteresować członków naszego kącika 4x4 ale nie tylko....
Paweł
 
 
zaglądam na klubową dość regularnie, ale muszępowiedzieć (a w zasadzie napisać) że ciężka jest do przeglądania. Miejscami widać już rękę Konrada, ale są takie momenty gdzie robi się mało czytelna...
  
 
wiem , ale ngdy bym nie pomyślął ile przy tym jest roboty
 
 
zagladam tam prawie każdego dnia
Konrad robi świetną robote ale może jak pozalicza wszystko, oczywiscie na + to zrobi jakieś przemeblowanie bo faktycznie strona jest mało czytelna ..... strasznie dużo działów i nie bardzo wiadomo gdzie czego szukać....
Może mozna to jakoś pozmieniać np. LINKI - tam dodawac wszystkie jak lecą przedzielając je tematami - Lada w Polsce, Lada Swiat, Inne Kluby, Sklepy, Warsztaty.... czy jakoś tak
  
 
przykra sprawa nie chcę tego robic za niego ale...zmienił szkołe na razie:(
 
 
trochę menu na stronce zmieniłem ale czy wyszło na dobre to oceńcie sami...