Syrena pickup na szrocie koło Bydzi...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie wiem na ile to jest rarytasem jeśli w ogole ma jakąś wartość, ale jest to pickup ze stelażem na plandeke, czyli jak mniemam wersja dla rolników, ale ja tam się nie znam. Jak ktoś zainteresowany to mogę podjechać zrobić fotki i popytać co i jak z nią...
  
 
Rejs! Słuchaj...
Jeżeli znajdzie się ktoś zainteresowany całością to oczywiście ustępuję pola, ale gdyby okazało się, że auto jest nie do wyciągnięcia albo że jest już zdekompletowane, to - jak byś był tak dobry- i wyciągnął dla mnie:
tylną szybę z uszczelką, pręty ochronne tylnej szyby wraz ze śrubami, tylne błotniki i tylną ściankę.
aha... i znaczek 'R20" z deski rozdzielczej.
Bardzo mi zależy na tych elementach...
  
 
Co rozumiesz przez "tylną ścianke"? Chodzi Ci o ścianke kabiny (tą z szybą i prętami, które też chcesz) czy o tylną burte paki? Przynam że nie miałem czasu się nawet przyjrzeć jak to wygląda...
  
 
no mnie by interesowalo jak wyglada jakas cena no i moze czy jest na chodzie zeby ja przetransportowac
  
 
Powiem tak - zaraz chce tam pojechać i obejrzeć auto, pogadać, fotki pstryknąć... Wyjade z gadką, że to na prace dyplomową miałoby być a potem do muzeum techniki itp. Jeśli auto uda się wyrwać za małą kase (do 200 zeta) i będzie kompletne w miare to sam je wezme . Oczywiście szkoda żeby stało u mnie pod chmurką więc widział bym ją własnie w Norblinie po małym remoncie, np. jako auto FSO AK :]. Ale nie ma co siać przypuszczenia, jak pogadam to będzie wiadomo na czym stoimy.
  
 
No i bylem, zobaczylem ale nikogo nie zastałem więc nic się nie dowiedziałem . Na razie mam tylko fotki z tyłu, bo nie mogłem wejść:





BTW - czy to jest R-20
  
 
Tak, to jest R-20 (po dzwonie )
  
 
Oj tam czepiasz sie . To że ma troche zwichniętą maske to nie oznacza jeszcze nic strasznego
  
 
Lewy błotnik też troszkę dziwny, a w dodatku tak pusto pod nim jakby koła nie było.
  
 
Straaasznie się czepiasz - nawet jeśli jest lekko puknięta to i tak przednich blach jest chyba troche więcej niż tylnych, co nie?
  
 
Cytat:
2005-08-05 20:32:21, Race_D pisze:
(...) to i tak przednich blach jest chyba troche więcej niż tylnych, co nie?


I tu muszę się zgodzić.



Nudziło mi się to pisałem.
  
 
Spoko, widać
  
 
Race-D, który to szrot?

Ona tam jeszcze stoi?
  
 
Białe Błota, ale już nie stoi . No chyba że ją przegrupowali, nie miałem czasu sie rozejrzeć ostatnio, tylko tyle zauważyłem, że tam gdzie stała już jej nie ma . Trzeba było się odezwać na gg, jestem nawet chętny na spotkanie, może jeszcze coś uratujemy .