Uklad dolotowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Czy ktos kombinowal cos zeby poprawic fabryke? tak czy siak musze przeczyscic przepustnice, wymienic cala puche filtra powietrza i patrze, ze nie bardzo pucha pasuje do tego "dekla" ktory laczy przepustnice z filtrem (prawdopodobnie silnik ssie sobie stamtad powietrze). Myslalem nad wyp... tego calego "dekla", org. puszki filtra i filtra i wstawieniem rury z kwasowki + 2 kolanka 90 stopni gumowe bezposrednio na przepustnice (odma albo w swoje miejsce albo "oil catch can"/wylot w atmosfere z jakims malym filtrem). Ufff... ale naklikalem



[ wiadomość edytowana przez: brak dnia 2005-08-02 12:33:24 ]
  
 
braku ty masz 1,0 silniczek? Czy jaki?
  
 
Cytat:
2005-08-02 21:58:19, Focus pisze:
braku ty masz 1,0 silniczek? Czy jaki?



Dokladnie taki

PS. Jesli nikt nic takiego nie dlubal (1.0/1.1/1.4 praktycznie niczym sie nie roznia afaik ) to moze ktos chociaz wie od czego jest rurka doprowadzona spod przepustnicy od strony silnika do kolektora ssacego przy odmie (podejrzewam odprowadzanie "grubszych" zanieczyszczen bezposrednio do kolektora coby nie syfic przepustnicy)
  
 
w sumie to ja watpie czy ma jakikolwiek sens robic cos przy tym silniku... A jesli cos nawet bys zrobil to napewno duzych zyskow mocy nie uzyskasz... 50 kucy ci nie starczy?
  
 
Cytat:
2005-08-03 15:01:11, Focus pisze:
w sumie to ja watpie czy ma jakikolwiek sens robic cos przy tym silniku... A jesli cos nawet bys zrobil to napewno duzych zyskow mocy nie uzyskasz... 50 kucy ci nie starczy?



Pusze filtra mam rozwalona, dolot niekompletny... konczy sie zaraz za tym mieszalnikiem cieplego/zimnego powietrza znad kolektora wiec tak czy siak musze cos z tym zrobic Nawet nie chodzi tutaj o moc a jesli przy okazji dojdzie z 1 KM ponad serie to super
  
 
a no chyba ze tak
  
 
Tajemnicza rurka
  
 
Cytat:
2005-08-03 15:37:41, brak pisze:
Tajemnicza rurka


jak mi sie zachce zejsc do samochodu na dol i popatrzec do czego to, to dam znac
A co to za waz ogrodowy zaraz obok? U mnie nie ma przewodow w kratke
  
 
Cytat:
2005-08-03 17:54:58, Focus pisze:
jak mi sie zachce zejsc do samochodu na dol i popatrzec do czego to, to dam znac A co to za waz ogrodowy zaraz obok? U mnie nie ma przewodow w kratke



ten waz ogrodowy to podcisnienie do pompy wspomagania... z braku laku poszedl taki bo stary waz byl delikatnie mowiac DO DUPY
  
 
czyli wiadomo dlaczego takiego weza nie mam-nie mam wspomagania Ale moim zdaniem zbedna rzecz w tak malym autku
  
 
Cytat:
2005-08-04 12:54:00, Focus pisze:
czyli wiadomo dlaczego takiego weza nie mam-nie mam wspomagania Ale moim zdaniem zbedna rzecz w tak malym autku



yyy... wspomagania kierownicy tez nie mam chodzilo mi o pompe hamulcowa
  
 
Cytat:
2005-08-04 13:24:21, brak pisze:
yyy... wspomagania kierownicy tez nie mam chodzilo mi o pompe hamulcowa


w sumie to zadna roznica